Putukad 2013 hooajaks

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Jarlo kirjutas: maitse üle ei vaielda, ütles kukk ja nokkis sitta edasi :P

Uuemal ajal öeldakse , et maitse üle ei saagi vaielda , see kas on või seda ei ole :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

AndriPro kirjutas:Mõni karv oranži tiivas on võib-olla isegi hea :roll: , aga need pärlkana vööd ...ei tea .. kui musta strutsi ei ole parasjagu oleksin sidunud nad mustast villast või antronist.Kuidagi "võõrad", aga mine sa tea.... Keha roheline on see light olive , kuigi müüakse selle tooni all kah tont teab mida. Olen isegi seda tellinud ja minema loopinud kuna pole õige toon.
:oops: :oops: :oops: Parandan , mitte pärlkana vööd , vaid paabulinnu vööd....
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

#10
#10
Vaatasin mitmeid versioone siukesesest kärbsest nagu heggeli ja tegin esimese niukese
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Sepaonu , paljuvõitu on , sabast pooled tippetid ära , tiib rohkem kui poole lühemaks. Väikestel putukatel (#8-10-12) seotakse tiib tavaproportsioonidest lühemaks ja nii väikest tiiba on raske teha bucktailist (mitte võimatu) , tavaliselt tehakse oravast.
Heggeli ise on käigus allrounderina,pista aga lipsu otsa millal pähe tuleb. Suurtele raudadele (#1/0 ;2/0 ) seotud Heggeli on käigus seal põhjas enne jaanipäeva juba ja siis ei ole tiib must.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Jarlole veel paar tükki , nii mõtiskluseks..... :D

Ülemine , Vallesmann , hakkab püüdma juba suurveega ja lõpetab kui loodus täisroheline ja õitseb.Alumine hakkab pisut hiljem toimima , siis kui rohelust juba veidi on. Vallesmann kenale päiksepaistelisele ilmale ja alumine siis sompus ilmale või ilusale , hetked peale päikese loojangut.Nende putukate autoriga oli alguses mõningast segadust , nüüd võib neid nimetada kellegi Laborandi putukateks.
Manused
PC270042.JPG
PC270044.JPG
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

Mis siin ikka mõtiskleda, eks ma katsun neid jälle võimaluste piires järele nokitseda :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Nojaa , et nagu igav ei oleks ..... Siin on matkaja putukakarbist mõni .... Mine sinna põhjapoole kuhu iganes.... :roll: Undertaker , sylver ja black doc , T&L, glödhack , siidisaba ,sylver JS ...... Ja kui jälle igav hakkab , võin järgmised pildistada... :lol:
Manused
PC280047.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Viimane pilt jäi kuidagi "kuiv" , juttu kah pisut juurde....

Undertaker seal põhjas on see igal ajal püüdja ja igasugu suurusega kala võtab . Meil hakkas toimima eelmine suvi , kui olin tiiba veidi oma äranägemise järgi kohendanud .
Silver ja black doc. Hõbetohter on seal põhjas ilusate ilmade putuk .Meil jääb magus aeg tavaliselt augustisse. Musta tohtri kohta öeldakse põhjas , et kui ei oska midagi lipsu otsa siduda , siis seo must tohter. Erinevaid versioone on hulgim (külmad veed , loojangud , mustale jõepõhjale jne..).Ja muidugi igaüks kiidab oma , nii nagu olema peab. Siin lõuna-eestis ei ole must teab mis tegija , ehk järvamaal oleks?
Glödhacki olen sinna põhja sidunud hulgim , aru pole saanud millal sel see õige aeg on , või kus.Niipalju on nagu aru saada , et pilvealuste ilmade putuk rohkem. Meil olen leotanud , mingit vau efekti ei tulnud.
Siidisaba . Vot see siidisaba on üks imelik putuk . Siin lõuna-eestis ei ole must just kõige parem putuka värv , aga siidisabaga olen kala saanud palju ja mida iganes. Kõige magusam ilusatel suveõhtutel -öödel . Põhjas enam-vähem sama lugu.
T&L on see kurja ilma putuk ja loojangu putuk ja kui vesi veidi sogane putuk jne. Meil on imelise toimega augusti öödel.
Silver JS on vihmaste , sombuste ilmade putuk , põhjas jääb millegipärast kasutus augusti algusesse. Augusti alguses algab "kojamojaht". Meil on kala andnud talvel ja suvel , sogast vett ei taha ja ikka nende vihmaste , sombuste ilmadega.

No nii kuiv see pilt enam ei ole... :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Täna oleks pakkuda üks ilus vesipilt. Red Drummondist seotud siis see versioon , mis peaks toimima põhjas kogu suvi.No näis , siin hakkan seda leotama juba 1.veebruaril.
Manused
004.jpg
Vasta