Kahlamisvarustus

Vasta
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas andur »

Ma olen mäesuusa sokke edukalt kasutanud. Idee mäesuusal sama, peaks sooja hoidma ja pehmendama, samas niiskuse jalast eemale juhtima.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Madis »

andur kirjutas:Ma olen mäesuusa sokke edukalt kasutanud. Idee mäesuusal sama, peaks sooja hoidma ja pehmendama, samas niiskuse jalast eemale juhtima.
Mul oli norfini sokk jalas mis peaks sama tegema :roll:
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas andur »

Mul vanakooli villane :D
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Peale imeliste kahlade ostmist, mis on paksemad, kui tavalised hingavad, materjal hoopis teine juba pealevaadates (ja ka näpuvahel) näha, et kvaliteetsest materjalist aga kuna olud on extreemselt extreemsed, siis ma soovitan mingid labased norfinid ja teised samast klassist tehnilised sokid unustada ja vaadata midagi vingemat, mis tõrjuvad tallaaluse niiskuse, kestavad vähemalt 3 kuud, ennem kui nõeluma tuleb hakata. 8-) :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Madis »

sepaonu kirjutas:Peale imeliste kahlade ostmist, mis on paksemad, kui tavalised hingavad, materjal hoopis teine juba pealevaadates (ja ka näpuvahel) näha, et kvaliteetsest materjalist aga kuna olud on extreemselt extreemsed, siis ma soovitan mingid labased norfinid ja teised samast klassist tehnilised sokid unustada ja vaadata midagi vingemat, mis tõrjuvad tallaaluse niiskuse, kestavad vähemalt 3 kuud, ennem kui nõeluma tuleb hakata. 8-) :lol:

kalale.ee :lol:
Martinson
Postitusi: 15
Liitunud: 18.12.2012, 19:41
Asukoht: Pärnu linn

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Martinson »

Alussokk ikka Bridgedale Coolmax või hädapärast bambus.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

ma igasuguseid ostnud Bridgedale omi, coolmax, comfort summit, endurance, mu meelest nendest liignimedest mingit erilist erinevust ei ilmne, terve päev kahlades on terve päev kahlades ja olgu õnnistatud see hetk, kui autos saad plätud jalga :lol: Ma ostsin kampaania korras suurema portsu umbes kolm aastat tagasi nii omale, kui naisele sihkesest kohast http://www.sockshop.co.uk, siis paar korda jamas, polnud reaalselt, valed, korra prooviks võtsin Guideline Enduro sokke, väga rahul, kavatsen veel neid osta edaspidi ka. Lorpeneid olen ostnud mõne paari eestist, liiga kallid, matkaspordi allahindlus on ka naljanumber, mingi lastenumbri laseb alla, reaalselt inimestenumbrid kirves, üldiselt ei taha eriti üle kümpa paarist maksta, seega guidelainid sobivad, proovin proovimise pärast ka Pinewood Coolmaxe, a mul mõned sama firma riidehilbud on ja lohakalt õmmeldud, sokk vast lihtsam asi, peaasi, et sokimaterjali segu õige, hea kuiv tunne ja püsib jalas.
Madis kirjutas:kalale.ee :lol:
Mis selle kalalejeega on ?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Madis »

Simms kirjutab oma sokkide kohta nii: Fabric Tech: 76% Merino Wool, 22% Nylon, 2% Spandex
See on siis see retsept mida otsima peaks? Simmsi sokid 25 euri, tundub veider.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Ilmselt neile, kellel simmsi kahlad veider ei tundu see hind :lol:
Igaüks ikka oma rahakoti järgi ostab varustuse. Natuke neid sokke uurid, mingeid erinevusi leiad segudes, laias laastus on ikka nii, et esimene element vill, teine keemia, kolmas venivus, nende elementide keerulised vällamaa nimetused võivad erinevad olla, kõik ikka üritavad hämada ja keerulises keeles kirjutada. Külma ilma, külma veega, vähe liikudes võiks seda villa olla ikka ja mis villa sul suvel ikka vaja on, kui palju käia, eriti kui vette ei roni. Ainuke materjal, millest mu meelest peaks eemale hoidma on puuvill.Omale sobivad sokid leiab proovimise teel.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
kinks
Postitusi: 4
Liitunud: 10.02.2014, 00:01

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas kinks »

sepaonu kirjutas:See printimine ja scännimine tundub iseenda ja kogu maailma ülekavaldamisena. Ma tellisin paar päeva tagasi ühest uk poest kola, kus maana polnud eestit nii, et valisin maaks soome, panin märkuste lahtrisse, et vaheta maa eestiks, ülejäänud aadress õige, see jutt hiire külge ja igaks juhuks meiliga ka veel, kuna mõni poodnik võib märkuste lahtri maha magada. Ennem ka korra sama valemit kasutanud.

Raporteerin, et sepaonu variant töötab.
Tellimus ära teha veebilehelt, muidu aadress õige aga maaks määrata Soome. Ja siis meil neile, et palun muuta aadress Eestiks.
Kaup ei ole veel kohale tulnud aga shipping aadress muutus igaljuhul peale meili Estoniaks Finlandiast.
Vasta