PUTUKAD 2014

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

sul tiiba liiga palju versus konksu kaal, kas võtad tiiba vähemaks või paned konksule tinamähise ja/või kuulpea/hantli, siis vaatad, et kui kõrgelt ujub.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Tee bucktailist. Ja kui bucktailist hästi toimima hakkavad , siis lisa sinna sulge (faasanid , pärlkana).
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

nägin kassapidaja sõstrasilmadest heakskiidusära, kui ta mu korvis nägi erinevaid kummikindaid ja microfiiberrätikuid, läbi kolmanda dimensiooni kuulsin ta mõtteid, näe tubli mees läheb koju ja küürib pelleri ja vannitoa läikima, kahjuks pean üles tunnistama, et selliseid mõtteid mul polnud, kummikinnastele näitasinn hoopis vaibanuga ja lasin ribadeks, pildil kärtskollane kinnas ja pruuniga toonitud, konks mingi jõhkra traadiga mustad mõõdus #8
säigen.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Väga vinge. Kere näeb küll välja nagu päris tõuk vms. Kiitos
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Selle kinda sidusid otse konksule või kuldne tinsel alla ? Ise olen teinud mõnele niisugusele 1mm saba , kui vesi sogasevõitu siis nt oranž . Krt , ajad vägisi mõtted turvapüügi peale.....
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Tegelikult olen ma päris tublisti katsetanud nymfidega, esimese seeria tegin kirurgikindamaterjalist, mis on piimjas läbipaistev latex, mu meelest selles mõttes fantastiline materjal, et alus kumab läbi ja toonida saab pealt ja alt, kuna on väga õhuke materjal, siis mingit ribilisust sisuliselt ei jää. See aluse, vahekihi ja kattega mängimisest, toonimisest saavutatav läbikumamine ja ruumilisus on lummav, mulle meeldib sellega mängida. Teise seeria tegin tavalisest body glas/strech jms maakeeli o ja D ristlõikega venivast kummist, saab peaaegu samu asju teha, a ikkagi olemus alusest sõltub, paned puhtalt konksule, üks olemus, paned aluse, mis võib olla niit, markerdatud niit, tinsel jamisiganes, teine olemus.
Selle koduperenaise kinda lateksiga läbikumavus puudub, üllatavalt tugev materjal, ribilisus väga efektne, keerdkeerult panek väga lihtne, toonida väga lihtne markeriga.Kõigi toonimistega lihtne trikikene putuka juures on, et markerdad, tahad külgi heledamaks jätta, siis vead näpuga üle, oluliselt lihtsam, kui proovida eri koguseid peale kanda. Mu meelest kõigi kindamaterjalide tükeldamise ainuõige probleemivaba valem on plastalus, metalljoonlaud, vaibanuga, mitte higi-veri-käärid.
Thoraksi osas olen ma kahtleval seisukohal materjalide osas, võimalusi palju, hüljes, jänes, cdc dubbing, suure tõenäosusega mingi masskala, nagu särg vms lihtsalt kulub ära putukas, mis muidugi ei tähenda, et edasi ei näriks ilma jalgadetta putukaid :lol: Enamuse olen lihtsalt niidimähisega pannud ja osad pealtpoolt bugbondiga teinud.
Järgmise nädala teise poole veedan iiumaal ja testin erinevaid putukaid, vaatan, kas mingi tarkuseterakeseni jõuan putukate osas, niivõrdkuivõrd üldse saab siirdekala puhul mingeid järeldusi teha ja kas üldse on vaja teha ja kas selle tarkuse võib riiulisse panna peale kaladekevadkeppi, rahunevad, siis uued trendid.
Krt mul jube kahju, et keilas turba pole(ja tänan sind vanajumal, et viidikat pole), mul lähimad turvvakohad pärnu keskjooks, kasari harud osad keskjooks, mõnes üleval ka, kohe kummitab see turva puudumine, too või ise sisse, kasvagu kollideks, söögu särjeräbu vähemaks. Eriti kummitab eelmise kevade üks koht, kus turb lahmis süüa ja ma jõuetuna konstanteerisin, et see on see 5m alatu seadus, alati jääb 5m puudu ;) , a see aasta laksan sinna välja putuka, olen harjutanud ja nööride valik ka parem.
Kui suure konksu peale sa andri julgeks siduda sellise tõugu turvale, võid mind vähe juhendada. Ma limukapüügil olen enne kude ajal proovinud sellist asja, et megakirptirk, pakun #6 konksul ja kärbest silmini täisaetud klomp ja vähe kõrgemalt püük, siis sööda suuruse pärast ja selle pärast et muu valge räbu nii meelsasti üles ei tõuse olen turbasi saanud ja muud valget vältinud. Alla vast jõuab turb ja säinas korraliku miniviineri kugistada, ma suurte ninasarvikutõukudega püüdnud säinast palju.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

See kas materjal paistab läbi või ei , igal juhul tasub mõlemad variandid proovida , kala silmad on kala silmad , mida ja kuidas tema näeb , kes seda teab. #8 ongi mul suuremad tõugud olnud . Mai keskel -lõpupoole lähevad käiku mudlerid , neid olen küll sidunud kajaka suurusteks . Neid mudlereid võtab turb lennult nii et küünejäljed jäävad ridva käepidemele . Nojaa muidugi Tarvo megaklinkud peavad valmis olema ja stimulaatorid , parajad kopsakad. Ja muidugi #4 ritv elamuste võimendamiseks.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Aprilli lõpus/mai alguses ma panustaks nymfile, ma see aeg õnglenud palju, need kohad, kust turba saanud silme ees, a mudlerdada tahaks ka hiljem.
Kumm harvalt pandud, siis dubbing kummi vahele
vaheldumisi.jpg
sellisega rebisin eile särge, söötsin kohalikke külakasse
laupä1.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Sepp , niisuguste kohta öeldakse siin liivimaal , et kes veel paremini teeb , see keerab juba midagi p.....e.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Sepp kas need putukad on omalooming või on netis miski video/pildimaterjal valmistamisprotsessist ka olemas?
Vasta