Jämmime või ?

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:
Mida sa ei mõista :evil: Minu arust on kõik kirjas ilusti .... Hakkad aga Paide poolt Pihkva poole sõitma ja Põlvas keerad vasakule . Kohaletulemine kohustuslik nagu alati...... putukasidumise jämmidest oled sa nagunii kõrvale hiilinud :evil: Kui hästi läheb saad mõne viidikaga "käe valgeks"

või ei ole talle mõeldud ... :evil:
Ehhh, niipalju siis minust arvad, et ainult viidikad kui sedagi. :( :oops: :(
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas allu0 »

Täna sai käidud(ahja jõel) Aarna kandis..., Enda üllatuseks avastasin, et seal tamm alla lastud ning vesi kiire ja sogane nagu segatud kohv. Terve tammi tagune üleujutatud ala oli kuival, jõgi u 100 m üles poole töödeldud ja alla poole ei tea kui pikalt sogane. Hetkel (nv) tööd ei tehtud, sogasus oli tingitud kallastelt kaasa haaratud mudast kiire voolu tõttu. Tegelikult nägi see kitsas ja kiire vooluline jõgi ilus välja ja ise arvan,et ehitatakse kalatreppi. Hea uudis aga see, et porgandi jämmi koht oli okei - vesi selge ja veetase sama mis varem.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Jämm tuleb peaaegu koju kätte, aga nagu ikka Murphy... ammust ajast klientidega üks kolmepäevane Saarema haugiüritus sai planeeritud. Käin siis jämmilõigu nädal aega hiljem läbi ja vaatan mis härrad sinna ujuma on jätnud.... äkki mõni hää turvaputuk ka heina sisse pudenenud kui Andri ja Sepa mõlaga oma putukakarpides sobranud.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Sepa heitekooli mõte on väga hea. Võtaks ka osa, millegipärast rikub mul backcast tihti heited ära.
Lisaks oleks tore kui saaks teiste meeste varustust proovida. Eriti pakuvad huvi Andri bambused. Kui Andri viitsib võiks kaasa võtta ühe kuiva, nümfi ja striimeri komplekti. Tahaks koos kommentaaridega asja heita ja katsuda.
Äkki saab aru asjast :D
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Madis kirjutas:Sepa heitekooli mõte on väga hea. Võtaks ka osa, millegipärast rikub mul backcast tihti heited ära.
Äkki saab aru asjast :D
Sul madis vist mingi regress toimunud, äkki selle viga, et goldi ostsid, vanasti kõik lendas.
kas nöör saab veel paremini lennata kui see 9 eurine..../Huvitav mis imesid see RIO Gold siis veel teeb, kui see 9 eurine lineaffe lendab kui lind...
grilse, ega eurod ei heida, mees heidab. Heitmine nagu öö ja päev, nöör tulistab, sisse kerimisel jookseb läbi rõngaste null takistuseta, väga lõdva käega saab heita jne. Sigasuur vahe on ikka nööridel.
Praegu lubab sihkest ilma
porgand.jpg
a muidugi üks täpsemaid ilmaprognoose on üks päev ette ja kõige täpsem on see eileolisellineilm
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Andri bambused on paremal juhul silitamiseks , harjutamiseks võtan kaasa 30 eurised klaasfiibri komplektid. :)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Ma ju ennist rääkisin nöörist mitte heitetehnikast. Nöör lendabki, aga heited lähevad aegajalt pekki. Proovi aeglasemalt lugeda teksti, vähem segadust :D
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Ilmselt sul nöörid lendavad nagu linnud iseseisvalt, aeglase lugemise asemel ma porgandis vaatan parem aeglaselt ja lindude välimääraja järgi katsun linnu kindlaks teha, pole mingit segadust, ilmselt gold lendab nagu rakett, kui juba tuules lendas väga hästi.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Ma seda sepa parkimise juttu mõtlesin.... Koguneme vast ikkagi Porgandi silla juures . Püüame seal mõnda aega . Ja mingil hetkel sõidame poolteist km ülespoole , Otteni veski juurde . Seal on siis paras koht jututoa jaoks . Ja miks ka mitte väike koolitus nööri- ridva valimise teemal . Ottenis saab muidugi püüda ka.Või kuidaspidi see targem oleks?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Minule näitas T.H kohad ära sealkandis, pole ka paha teistel mittekohalikel väike ekskursioon saada, et aru saada, et kuidas ühte või teist lõiku võiks püüda ja kustkandist juurde saab ja kuidas logistiliselt loogilisem on, seal mitu lõiku sellised, et lõikad ülesvoolu ja püüad ennast tagasi autoni või keegi viskab autoga ülesvoolu ja püütakse teise autoni tagasi ennast, ilusad kohad mu meelest. Otteni rmk plats mu meelest perfektne nööritamisridvatamisjämmitamiskoht, parkla kõrval avar plats, liivaseljandik, astu vette ja vehi ja proovi ja kuula linnulaulu vahele, et kõik su heited on koledad :lol: aga seal ottenis suure tõenäosusega üksi me pole, 99% tõenäosusega on seal teisi matkaselle ööbimas ja olemas ja chillimas aga ma ei näe selles mingit probleemi. Mul pole mingit ettekujutust, et kas ja kes sinna jämmile tulevad, a mitteluvõõra inimesena pakuks, et isegi kui sa andri miski kellaaja prääksatad välja, siis on see suundaandev, päriselus inimesed jõuavad kohale õigel ajal või oluliselt hiljem. :lol:
Et mitte segadust külvata ja omi variante välja pakkuda, siis ma selle kogunemise, liikumise, vahetamise, sõitmise ja parkimise koha pealt midagi vahele ei prääksata, mul vahet pole, vahemaad väiksed seal, pealegi mittehommikuse inimesena ma ööbin sealkandis, et mitte rahmeldada hommikul sõitmisega. Pane vast mingi mõistlik ürituse algusaeg kirja ja siis see aeg, et millal sa oled nõus lollikestele tarka panema, käest kinni hoidma, ühesõnaga kõnetund(mille võiks lõpetada lõunasöögi või hilinenud lõunasöögiga) Mina ise muutun pealelõunasel ajal närviliseks, tahaks õhtust püüki tegema hakata :lol:
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta