Kalalkäigud.

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Täna oli nöör terve püügiaja täpselt sellises asendis. Ühesõnaga põnev oli nööri jälgida :lol:
Manused
IMG_2496.JPG
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas allu0 »

Ilma oli, kala oli, erinevaid putukaid oli, õnne ka oli aga nöör oli rikkis! :D
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Selle nööriga on jah nii ja naa. Üks kollane nöör toimib paremini küll.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Nonii umbes pool ämbrit heeringaid tuli täna ...
Manused
Foto0658.jpg
Foto0659.jpg
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas otu »

Nööri värv kisub RIO kanti aga mis ridvaga siin siis püütakse ka?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

kylamees käib ju tuulutamas ennast, kodus hommiku-lõuna-õhtusöögiks ainult bambus, mai imestaks, kui paari aasta pärast oleksid ambad kah kuuekandilised ja mähistega, nüüd kalale saab, siis esimese hooga vehib rahustuseks klaasiga ja kui see ei aita ja vägevamat arstirohtu vaja, siis käperdab salaja süsitokki, tolle viskab muidugi külmavärinate saatel minema, õõrub kananaha maha ja saab jälle putkasse bambuse ja puidu juurde minna :lol: , teraapia ja antiteraapia
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Nöör on rio gold #7. Ritv on klaasfiiber . Nendel plankudel müüvad ritvu Balzer , Eagle Claw , võib-olla veel keegi. See ritv on balzeri versioon . Balzeri ridval on vaja ainult rõngad ümber tõsta , käepide ja rullikinnitus annavad minu lemmikrulliga päris hea tasakaalu. Eagle Clawi ridvast saab asja kui täitsa puhtaks teed , ühesõnaga maha kõik rõngad , käepide ja rullikinnitus . See Eagle Clawi versioon on praegu tegemisel , kahekäeline tuleb.
Süsinikritvu on mul alles ainult üks , vana Scotti Back Country. Tolmu korjab nurgas , paar aastat ei ole juba sellega kalal käinud.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Ja mis bambusritvadesse puutub , siis alla +5 olen nendega kalalkäimisest loobunud . Külmaga ei ole nendega seda kaifi , mis peaks. Üks üheosaline kuue jalane on , millega ka külmaga olen käinud , aga pole ikka see. Talve ajan läbi kuidagi klaasfiibritega , üks on see ümbertehtud balzer 8-jalane ja teine 8`2" isetehtud klaasfiiber , mõlemad heidavad #7 rio goldi.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna nii põnev ei olnud kui eile . Mingi miinuskraad oli , rõngad jäätusid , näpud külmetasid ja kala oli rohkem togimise kui võtmise peal väljas. Püügi lõpus tabasin end mõttelt , et peaks minema läti piirile harjuseid kiusama vahelduseks....
Manused
Foto0662.jpg
Kert
Postitusi: 11
Liitunud: 20.12.2014, 17:59
Asukoht: Kallavere

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Kert »

Täna oli vaba päev ja sai kodulinna Tartut külastatud.
Ka jõele sai, jõest ka paar kala sain:) Kahlakad lekkisid jubedasti ja 5 pügalat oli külma.
Forell oli seekord põhjatoiduline. Kui putukas otse suhu ei kukkunud siis huvi ei tuntud. 3mele forellile sain putuka piisavalt ligidale.
Päeva lõpus ka ühele harjusele, omaseotud lõheka:) Selle üle olen väga uhke!
Päevaga väga rahul, soojad tervitused kõigile!
Manused
DSC_0292.JPG
DSC_0285.JPG
Vasta