Kahlamisvarustus

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas AndriPro »

sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

sihkse luupeade lohisti tegin kahlamiseks
e2.jpg
e3.jpg
Mul sarnane puupulgaga kunagi olnud, nüüd ühel kamraadil nägin traadist, pakun jõhkralt miskist riidepuutraadist vms näpadega tehtud ja ta kasutas kah pisikest karabiini, tundus popp ja noortepärane, affisin kohe järgi, tegin täpselt nii suure aasa, et saaks vesti tilulilu plastjubina pilust täpselt läbi pista ja jääb pidama, a panin lõpuks ikka karabiini, lihtsam. Pael on 400lbs tõmbega kevlar.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas ZiiN »

Osad siin eputasid uute saabastega aga on ka selliseid kes peavad vanu remontima... Soome turg on vist vaesed Hiinlased nii ära vaevanud, et kuidagi ei suuda uut saapalaari valmis saada. Ega siis midagi kuivatasin saapad ära ja vaatan, et mõnesse kohta mahub veel natuke liimi... :lol:
hopper.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas T.H »

Mina oma scierra naastkummitald variandiga ülirahul.Nöörid kuluvad, nöörikinnitused kuluvad (kui agaadid panna mure murtud)aga riie ja tald kolmas aasta nagu uued. Ei teagi kunas uued saapad jalga saab. Ilmselt mingile paraadile.
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas otu »

Ssssssssa sade ... Ziin oleks nagu kodaraidpidi äkke alt läbi käinud ... ja ma mõtsin et mul saapad lagunend krt
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas sepaonu »

Täitsa kummaline, et see kummirant on järgi andnud nii mitmest kohast, oled kindel ziin, et need augud haavlitest pole ?
Mul endiselt kõik terve väljaarvatud pealse juures kus heledam ja tumedam kokku saavad, seal lasin sügisel paar sentimeetrit õmmelda
http://www.flyfisher.ee/download/file.p ... &mode=view
ja eriti coolid on need rooosad paelad
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas ZiiN »

Haavleid pole väga saanud aga vett ja vilet on nad kõvasti saanud. Ja siis need kuramuse koprad oma orkidega! Esimene tiir käisid nad mul ka kingsepa juures kes õmblused üle tegi, paar kuud hiljem olid jälle servad lääbakil. Mõtlesin, et korra lapin veel ise kokku ja siis ostan uued... sellest toredast mõttest on juba pea aasta möödas... Nüüd ootan, et äkki jõuavad Vision Loikkad enne kohale kui varbad läbi neopreeni paistma hakkavad :lol:
kinks
Postitusi: 4
Liitunud: 10.02.2014, 00:01

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas kinks »

kinks kirjutas: Kui kauba saan kätte siis kommenteerin ka kvaliteeti.. ja seda kas käisin finlandias järel nodil.
Tuli seoses kevade ja kahlakatega meelde, et pidin kommenteerima sierratradingu veebipoest tellimist ammu.
Mul see jäi pooleli, kuna soovisin tellida rohkem asju peale kahlakate ning transakulu tuli samasuur nagu kauba enda kulu. Tahtsin tellida ridva ja püksid, mis oleks kokku läinud ca 150 euri, hinnaks Eestis koos transade ja tollidega tuli mälu järgi ca 300+euri. Transat pakuti ca 60 taala eest, kuna ritv on ebastandardne paki suurus ja seetõttu hind 3x.

Seega jäi asi soiku ja tellisin endale see talv püksid sellisest kohast, kus oli ale - http://www.erakontio.fi/shop/
Muuseas seal siiamaani teatud mõõdus kahlakatele täits norm ale.

Ma sain koos 25eur transakuluga kahlakad ikkagi 20% soodsamalt kui eestis kõige soodsam sama toode.
Eestis ei olnud lisaks veel numbrit ka niiet seega eriti iisi valik.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas Madis »

Aasta möödas ja usast tellitud kahlakad otsas, ei jõua enam ära liimida :( EUR niipalju nõrgenenud, et dollaris pole enam mõtet midagi osta. Seda komplekti on keegi proovinud? http://www.taimen.com/en/ee/product_set ... -jacket/49
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kahlamisvarustus

Postitus Postitas T.H »

Kui on tõsine soov ja eesmärk,siis võib ka kõige kallimad ja paremad ja vastupidavamad rehvid autol ööpäevaga olematuks põletada.Asja kvaliteet on sel juhul täiesti ebaoluline. Osta kõige odavamad,kanna ära ja võta järgmiseks hooajaks jälle uued.Elu ilus.
Vasta