Jämmime või ?

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Kuna keegi veel korralikult vingunud pole, siis piuksuks ikka vahele, et rsk ikka liiga külm oli, väkk. Mul olid vahepeal vaprusevärinad. Kummaline tundub see, et kui püüdma hakkad, siis pole külm. Tokk oli #5 ja nöör #4, SA expert distance, sinu käes th lendas ilusti küll, a tuulise ilmaga vist ikka ära ei klaari, peaks veel seda nööri proovima paaritada ühe mu tagavaratokiga, vist nite nimeks. Ma usaldan andrit, kes ütles, et kui selle carroniga ei viska kaugele s4ga, siis ei viska mitte millegiga. Dim andis ka dabroo. Niiet kõigepealt korjan ikka kapipealse korralikult nööre täis, siis teinekord hea sealt sobrada :lol:
Seenetegu areneb, pooltest tegin kompotti
wtf2.jpg
ja teise poole keetsin tuhavees ära
t2.jpg
ja panin kuivama
t5.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Tuhavees keedetud seened :shock: , krt enam ma seal rapla -ja läänemaal ei võta seeni suu sissegi . :lol:
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas ZiiN »

Kui ma selle seeneprepareerimisega tegelesin siis oli veel õpetusõnad mida ma igaks juhuks ei proovinud: Take a large iron pot, and almost fill it with the fungus. Add strong urine to cover the fungus. Boil gently for three days and nights, adding urine as necessary. Drain and dry.
kiilas
Postitusi: 10
Liitunud: 23.04.2012, 13:03

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas kiilas »

Krt. jälle üks maha magatud üritus, aga vist läks õnneks, sest ma kardan külma hirmsasti. ;)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Kiilas, sa oled ikka väga palavaid üritusi maha maganud.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Selline küsimus,et kellel oleks huvi säärase asja vastu.Juuni algus on parim aeg kõige sportlikuma lendõngekala-viidika püüdmiseks.Saaks kokku,püüaks,teeks korraliku portsu viidikaid vabas õhus,üritaks maailmaasju parandada jne.Nimetaks seda üritust siis traditsiooniliselt jämmiks,või suvepäevadeks,vahet pole.Mina selle asja igatahes ära teen,Andri meelitan vast ka mingi nipiga kampa aga ootaks ka teisi häid sõpru.Nii,et kellel oleks huvi,olge head ,andke märku,saaks plaani pidada ja õige aeg paika panna.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas ZiiN »

Mina oleks ka käpp! viidikakaikad on olemas, viidikad maitsevad ja mida väiksemad seda paremad! :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

:D Pühkisin viidikatokkidelt tolmu maha , nii-et kus ja millal ? :roll: Ja minu pärast kasvõi hommikul kell seitse .
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Kui ma sõbraks sobin siis sooviks ka tulla, aga siin on üks suur agan, nimelt kui mu autojuht saab(tahab) tulla.Teine võimalus on veel selline, et keegi sõidab Paidest läbi. Tahtmine on suur. 8.06 algab minul igatahes puhkus
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Head sõbrad võrdub head inimesed,kellel on huvi lendõngemaailma vastu laiemalt ja ka sügavamalt,sest õnneks ei piirdu see ainult cm-kg-km-iga.Igatahes tore,et on huvilisi,järelikult asi toimub ja kuupäevi on veel aega küll paika sättida.
Vasta