Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

badrain , mis sa siin foorumis jändad , ütle välja kus kandi mehi oled , keegi ikka elab sul kuskil seal lähedal . Lepite aja / koha kokku ja lased end vabatahtlikult sinna lendõngemülkasse tõugata :lol: Kuues klass käib alguses küll , saab hakkama . Pärast kui mülkas juba oled saad aru et paarikümne erineva ridva/nööriga saab ka kuidagi hakkama :lol: .
Netist pole mõtet huupi putukaid kokku osta . Paar putukat ühe mehe karbist ja paar teise mehe karbist ja saad lustida jõe ääres terve suve.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tegin kahekäelisele käepideme ... Jäi ritv mõneks ajaks päikese kätte ... ja käepide tõmbus sihukeseks roosaks ... :roll: Ei tea , sai midagi valesti või ? :lol: Ei julge enam käepidemele päikest näidata :lol:
Manused
Foto0002.jpg
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas otu »

A roosa on ju ilus värv! 8-)
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Ega see ometi see klaasfiiber "telefonipost" pole mida mul viidikakose jämmil õnnestus ka käes hoida? Kui nii siis peaks sellega nüüd juba üle 10 minuti püüda jaksama ja omanikule värv ka vast sobib :lol:
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

Nõus Otuga, roosa on väga ilus värv ...Käepide annab lihtsalt märku, et millist värvi tuustid siia ridva otsa kõige paremini sobivad :)
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

Äh, mis toimub, mis telefonipost, mis tuustid... sellega hakatakse nüüd vaid roosasid kalu püüdma.
A roosa on hea, las päevitab edasi 8-)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Hommikul testisin .

Youngi Princess heidab ... üllatus , üllatus ... ikka #5 nööri :lol:

8-jalane kahekäeline #7 heidab rio goldi ja kindlasti seda #7 loopi paela , mis teise kahekäelise peal on .

8`8" kahekäeline heidab # 10-11 salmon speyd iiiiilusti :D ja boosterit. Rahulikult heites jäi 1-2 m boosterit näpu vahele , punnitades lendas kogu booster rõngastest välja. Asi läheb interliidri ja haugituustiga kindlasti paremaks.
Manused
Õhtul  seon  kontuurid  ja  lakin . 3-4 päeva pärast  on  kõik  valmis  ja  kuivanud .  Koival  jämmimine  võib  alata.
Õhtul seon kontuurid ja lakin . 3-4 päeva pärast on kõik valmis ja kuivanud . Koival jämmimine võib alata.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Kuda selle asjaga on, vilets heitja ei saa ilusti heidetud, kuna riistad on sitad, keskmine heitja heidab sittade riistadega suht kenasti, hea heitja ei saa peale ilusat heidet arugi, et sitad riistad olid. 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Tegelikult on nii , et heidetud saab igasugu riistadega ... Aga mida paremad , seda vähem näeb heitja vaeva , vahet pole kas oled algaja või juba kõva heitja ..... kuni selleni , et mõne komplekti puhul tekib tunne , et see heidab ise , mina olen ainult seal juures , ei tee nagu midagi.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Ideaalis võiks siis nii välja näha 8-)
algajaxxx kirjutas:Kuda selle asjaga on, mihkest ritva vai komblekti soovitate, et umbehäästi nöör lendaks
spetsialistxxx kirjutas::roll: Tegelikult on nii , et ära ise tee midagi, osta sihke komplekt, mis ise heidab
niive ? :lol:

Head ideed tulevad ikka igavlemisest ja molutamisest, tänane päev täiega maha magatud, ainuke erksam hetk oli päevane kõne, mis rahustas, et minuga on kõik korras, teistel on samamoodi, et jõgi vahest ütleb konkreetselt ei. Tegelikult eilse murulkäigu järel oleks mul vaja sellist tokki, mis oleks varustatud power nupuga, saaks etteheitel 22,8% vähemaks võtta ja selle panna tahaheitesse.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta