Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Sidumispingi hoovis heideti hommikul testiheited .... :D Sobitasin bambusest lendõngeridva , ei mingeid millimeetreid ega hööveldamist ... kuumtöötlus maailma kõige kindlama mõõtmissüsteemi järgi ...ja kõik. Idee järgi pidi tulema koopia 6`3" allrounderist mis mõni lehekülg tagasi pildil on . Tegemise käigus osutus parimaks pikkuseks 6`10" , see tähendab 7 tolli pikem kui hööveldatud bambus ... :roll: ja võib-olla on grammike "teravam". Muu kõik sama , heidab mõnuga #6 rio trouti , # 7 rio goldi , DT nööri nii # 6 kui ka #7 , # 6 shortbellyt , # 7 rio outbondi.... :roll: päris kindlasti on neid nööre veel. Nüüd tuleb ritv korralikult kuivatada ja veidi ilusamaks teha.Kuidas vete peal on saab varsti teada :D
Manused
Foto0001.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Nonii , kuidas siis suvi on edenenud....
Kevadel oli majapidamises üle 30-ne ridva ja vaja oli teada saada kõike. Mis ridvaga ja millal ja kus ja mis nööriga ja mis sorti putukatega ja mis ilmaga jne , jne . Suvi läbi on kala püütud , küll ühe küll teise ja kolmanda ridvaga , nööre vahetatud , katsetatud ja aretatud . Ragistan praegu ajusid , et sellest võiks midagi kirjutada ... aga seda kõike on nii palju , et ei oska kusagilt alustada...
Putukatest olid suvi läbi luubi all uppuvad ... kuidas siduda need toimivateks , mis konksud toimivad , mis konksud hoiavad kala kinni , suurused ja materjalid ....paar-kolmsada putukat sai seotud ja proovitud.Võiks ka midagi kirjutada .....aga sama häda , kust kohast alustada.....
Ühe 5-nda klassi ridva tegemine on pooleli ... peaks vist selle kõigepealt lõpuni tegema.
Manused
Foto0001.jpg
Viimati muutis AndriPro, 16.08.2016, 18:55, muudetud 1 kord kokku.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: Nii , üks vana võlg vaja ka sirgeks ajada. Otsisin privast ja maili pealt neid , kes märku andsid. Niipalju leidsin .Mäletan , et üks noor naisterahvas tahtis ka putukaid , aga mis sellest tahtmisest siis sai , seda ei tea.
On kuidas on , aga putukaid tuli paari kuuga lisaks hulgi.Katsun need nüüd laiali jaotada.
Manused
Foto0001.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Nii ilusat õhtut ei raatsinud raisata kalalkäimise peale.Tegin murupeal "tunnete mängu". Et mis tunne on muru peal nende komplektidega , mille olen kalal käies heaks tunnistanud....Ongi selline "kuiva trenni" tunne , ei pooltki seda , mis vee peal.
Ja siis avastasin , et 6-jalane #6-7 Andri Special ja maailma parimaks nümfiridvaks peetud 8-jalane Para 15 #6 heidavad mõlemad ühtesi ja samu nööre.... vaatamata 2-jalasele pikkuse vahele.
Veel mõtlesin , et peaks tiiru eestile peale tegema , läänemaal käima ja Paides ja põhja-eestis ,Avijõelt võiks läbi astuda...
Manused
Foto0002.jpg
Mart
Postitusi: 19
Liitunud: 01.02.2014, 13:09

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Mart »

Avijõge hetkel natuke keeruline sellest järvest üles leida :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kuulsin jah , et pidi Venevereni laevatatav olema :lol:
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Nii ilusat õhtut ei raatsinud raisata kalalkäimise peale.Tegin murupeal "tunnete mängu". Et mis tunne on muru peal nende komplektidega , mille olen kalal käies heaks tunnistanud....Ongi selline "kuiva trenni" tunne , ei pooltki seda , mis vee peal.
Ja siis avastasin , et 6-jalane #6-7 Andri Special ja maailma parimaks nümfiridvaks peetud 8-jalane Para 15 #6 heidavad mõlemad ühtesi ja samu nööre.... vaatamata 2-jalasele pikkuse vahele.
Veel mõtlesin , et peaks tiiru eestile peale tegema , läänemaal käima ja Paides ja põhja-eestis ,Avijõelt võiks läbi astuda...
Siis teata viile ka kui Paide tuled. Laupäeval ja pühapäeval iga kell ja tööpäeval alates 17-st moblale 372 53441191. Oleks hea kui enne ette helistad muidu pead jupp-aega ootama.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Uppuvaid konkse tellisin 500 tk , #4-12, igat suurust a´100 tk.Üritan siis siduda mingi ülevaate nende uppuvate putukatega jändamisest , mingi joru.
Manused
Suuremad turvad on praegu augustis , vihmaste ilmadega ja õhtul videvikus tulnud millegipärast selle väiksemaga #12 , kevadepoole oli tegijam suurem #6.Nende kahe musta arvel on kindlasti üle poole turvasaagist.
Suuremad turvad on praegu augustis , vihmaste ilmadega ja õhtul videvikus tulnud millegipärast selle väiksemaga #12 , kevadepoole oli tegijam suurem #6.Nende kahe musta arvel on kindlasti üle poole turvasaagist.
Selle pisut suurema sabaga versiooniga on tulnud säinad ... nii palju kui neid sel suvel üldse näinud olen . Säinaga on sel aastal kuidagi nigelavõitu siin lõuna pool.
Selle pisut suurema sabaga versiooniga on tulnud säinad ... nii palju kui neid sel suvel üldse näinud olen . Säinaga on sel aastal kuidagi nigelavõitu siin lõuna pool.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Heh , augustikuu ja täiskuu ja forell on kõva togija...võtma nii kõva ei ole .... aga kui meelitada , küll võtab
Manused
Praegu on ridvavalik vist kõige tähtsam , peab olema hea heita heina sees ja peab mahtuma võsa alla ja putukas peab olema õiges kohas esimese heitega .... küll siis mõni kalagi otsa jääb.
Praegu on ridvavalik vist kõige tähtsam , peab olema hea heita heina sees ja peab mahtuma võsa alla ja putukas peab olema õiges kohas esimese heitega .... küll siis mõni kalagi otsa jääb.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Teine ring forellile... Jalutasin jõge pidi , ridvaks pinnakaritv , heited pikalt enda ette .Väga heinasel lõigul pinnakat ja muidu lasin fancyt togida.Koiliblikaga , või suure stimulaatoriga püüdes ei lase ennast segada sellest , et kala pinnas ei käi , või vihma sajab , või on hommikul kella 6 ajal jõgi vaikne nagu haud. Paned aga pinnaka vee peale ja küll see kala selle leiab.
Manused
Foto0009.jpg
Vasta