Putukasidumise võistlus.

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas T.H »

Sass, kui sellele jutule lisaks ütled veel kustpoolt tuul peaks puhuma, on auhind raudselt sinu 8-) ja oledki lennuka libedale teele astunud.Igatahes vaata enda ümber tähelepanelikult ringi ja mõtle, kas sul on kõike seda jama tarvis. Kui korralik hoog sees, ega pärast enam pidama saa ;)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas Madis »

Panen ka ühe lihtsa aga toimiva putuka.
Konks Varivas S-2000
Saba faasan
Kere Polü
Tiib pärlkana
Häkkel kana
Otsa olen pannud mai lõpust augustini, erinevatel jõgedel erinevat tooni, kord heledamat kord tumedamat kere, erinevat tooni tiiba ja kalale on meeldinud....
SAM_0153.JPG
SASS
Postitusi: 4
Liitunud: 15.12.2014, 20:55

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas SASS »

T.H kirjutas:Sass, kui sellele jutule lisaks ütled veel kustpoolt tuul peaks puhuma, on auhind raudselt sinu 8-) ja oledki lennuka libedale teele astunud.Igatahes vaata enda ümber tähelepanelikult ringi ja mõtle, kas sul on kõike seda jama tarvis. Kui korralik hoog sees, ega pärast enam pidama saa ;)
Tuulega on nii , et kui puhub keldri või sauna poolt , siis isa räägib midagi vene keeles (arvatavasti ropendab) . Kui puhub naabrite lambaaia poolt , siis on kalale minekuga kiire . Ja ükski tuul ei ole veel seganud kalale minemast.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas T.H »

Tuultega asjad sassil paigas, väga tubli (isa ka muidugi väga tubli) :D Mulle meeldib ka see lambaaia poolt tuul ja päris vahva on mõelda, et keegi seisab jõeääres ja püüab arvata, et kus see lambaaed asub ja kas tuul on nüüd sealt poolt või mitte :shock: Aga otse loomulikult, kui on võimalik kalale minna, siis puhugu kust tahab,minek on kindel.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas ZiiN »

Üritasin täna kodus üksikisa mängides loomingulisest kriisist üle saada ja katsetada ühte peas tekkinud ideed. Eelmisel aastal mitmeid kordi kärestikualuses alas Klinkuga püüdes kippus ta vahutükkide vahel silmist kaduma, kuna enamasti seon "tutiks" suurema puhma CDC-d. Mõtlesin, et punane vast valge vahu vahel rohkem kontrasti pakub.

Koostiseks
Konks: Partridge klinkhammer 14
Keha: mutikarv+helepruun dubbinguvill
Tutiks: Helepunane frizz
Häkliks: Grizzly
redklink.jpg
aa ja otsa läheb ta see aasta loodetavasti juba aprilli lõpus :)
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas ZiiN »

Ja siis lisaks veel üks uputamatu millele kannataks tandemina nümfi külge riputada :)
klin2.JPG
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas ZiiN »

tandem sai ka "laboris" ära proovitud... tabatud hetk enne "komisjoni" heakskiitu :D
katsetus.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas T.H »

Klinkud ZiiN`il vägevad ja komisjoni vaadates läks ikka olemine kergelt" hellaks", kuna parimatel päevadel(või aastatel) koosnes minu labor oma 20 - 30 akvaariumist ja see oli üks väga vinge aeg minu elust. Ütleks nii, et saavutustega sellel alal võin rahule jääda, kunagi tegelen sellega ilmselt jälle.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas ZiiN »

Peale pealinna kolimist on minulgi laboripind paratamatult vähenenud aga siiski on kindlustuslepingus eraldi kirjas, et 3 korrust allpool olevad inimesed ära rahuldada kui laps peaks tööriistakastist haamri leidma :D
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Putukasidumise võistlus.

Postitus Postitas T.H »

Minu lemmik klinku oma olemuses ja värvidega. Värvilisem on kindlasti märgatavam, aga mul enda omaga probleeme pole, peaasi et kalale meeldib ;)
Manused
IMG_2532.JPG
IMG_2531.JPG
IMG_2530.JPG
Vasta