Kalalkäigud.

Vasta
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Pikal jaaninädalavahetusel oli jõgede ääres üllatavalt vaikne, vaikne just nimelt püüdjate mõttes, kala ikka toimetas :)
jf1.jpg
jf3.jpg
Pikemal ringreisil ikka nägin mõnda edevamat meest ka :lol:
jf2.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Läti piiril tegin ühe matka . Vesi sogane ja väike kala segane . Saagiks viidikat , teiba ja paar harjust. Järgmine kord tuleb minna kahekäelisega .
Manused
Foto0029.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Selliste kollide väsitamine võttis kohe võhmale,teinekord võtan kahva kaasa ;)
Manused
IMG_2741.jpgm.jpg
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Birgit »

mu kollid olid täna TH omadest topeltsuuremad :), kahva vajavad piraajatriibud sellise vastiku ilmaga ei võtnud. Putuka esiotsa värvus oli küll sama.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Puhkus saareriigis oli täielik puhkus. Sain möödaminnes teada, et millega inimesed tegelevad sellel ajal, kui ma tavaliselt kalal olen. Sademeid tundsin kogu aeg ise, aegajalt vaatasin huvi pärast pilte kah, mida üks kambas olnud surfar tõi vaadata ja koerajalutajad
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=55EAF6F3
ja püsisin edasi muruplatsil nagu ketikoer, kokkuvõttes jäi nagu selline tunne, et sõitsin kalale ja sõitsin kalalt tagasi, a midagi jäi nagu puudu 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Paar - kolm tundi heinategu ja õhtul kalale :D
Manused
Foto0004.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Tegin siis läti piiril kolm tundi kahekäelisega heiteharjutusi... Läksin , näitas auto +17 , tulin , +13 . Jõgi oli ikka väga vaikne , isegi väike kala ei näidanud. Putukat oli ikka näha , aga ei ühtegi pinnaskäimist ega mulksu ... nagu väljasurnud .Kala sain ainult ühe harjuse , kes strippamise peale võttis suurt liitsi.
Kahekäelise ja salmon DT-ga jäin rahule , mõned korrad veel harjutada ja peaks kohe väga hea olema.
Manused
Foto0007.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Logelesin ööpäeva soomaal jõepeal ja jõeääres. Käidud on seal juba väga palju aga suvisel ajal mitte eriti... seega seekord oli ka kalapüük aktuaalne. Kuna ülejäänud 2 süstatajat polnud kalamehed siis väga palju aega kalapüüdmisesse investeerida ei õnnestunud... niigi olin enamus aja neist 1-2 tundi tagapool. Vahepeal loopisin igavusest saia vette ja kala seal ikka jagub. Mõnele tegin ikka pai ka aga kuna peamine püügivahend polnud lendõng siis ei hakka kalapiltidega "kõvatama". Aga ilm oli ilus, TUUL oli tagant ja ühtegi teist inimest jõeääres ei kohanud 8-)
ht1.jpg
ht2.jpg
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Kimps »

Sai siis ka reede linnakärast närve puhatud ja jõeäärde suundutud. Kuna Daamil oli laupäev vaba töölt, tõotasin pühalikult hiljemalt kümneks linnas tagasi olla. Koos ühe teise kamraadiga (kellesse ka vaikselt lennuka pisikut viimase kuuga süstinud) asusimegi teele. Kuna ilm ei olnud teab mis lubav (Tallinnast välja sõites sadas korralikult ja selginemist väga märgata ei olnud), ei hakanud kaugele kimama vaid tegime peatuse esimeses potekas kohas. istusime autos ja jõime väikse õlunaadi, sest vihma kallas korralikult, äkkitselt sadu lakkas ja sai varustus selga surutud. Pinnaskäijaid märgata ei olnud, seega sai alguses nümfitatud, kuid mingi imelik hääl käskis muddleri otsa siduda - sisemisi hääli peab kuulama ja nii sai tehtud. Tulemuseks paar kena täpikut.
vihm.jpg
vihm2.jpg
Kell tiksus juba öötunde ja sai püük lõpetatud. Ööbisime sõbra suvilas ja hommikul vara kiire-kange kohv ja jõeäärde.
hommik.jpg
Seekord võtsime ette sõbra salanire, kus mudilasi jagub igasse ilmakaarde.väike täpi.jpg[/attachment] Sõber paugutas omakootud roosat...mingit asja, mis oli natu nümfi moodi ja skooris tugevalt. Ise majandasin mikiga, kuid pärast poolt tundi reageerisin ainult pinnas käivatele, kuna hommik oli sadust jahe, siis pind väga ei kihanud. Lõpuks aga toimus ka pinnas elavnemine, kahjuks kiskus kell väga lahkumis aja peale, kuna sai ju pühalikult tõotatud hiljemalt 10 linnas tagasi olla. Sai kiiresti paar kala ära petetud ja siis kiirelt kodupoole. Tulemuseks puhand närvid ja hea tuju.
Manused
väike täpi.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Trampisin mõne tunni ja nautisin ilusat õhtut.
Manused
Sellel  rannal  hakatakse  laupäeval  jämmima.
Sellel rannal hakatakse laupäeval jämmima.
Kohustuslik  ridva  pilt . Meeleoluks  tõstsin  pildile  ühe  saba.
Kohustuslik ridva pilt . Meeleoluks tõstsin pildile ühe saba.
Vasta