Kalalkäigud.

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Merest jäi ainukeseks kalaks meremadu, kraavidelt tuli kollahvenat ja turba, kõrkjas üle pea, jõgi silo täis, plank ilm +26C, suvi rsk.
j5.jpg
j7.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Seekord haugil
Manused
IMG_2747.jpgz.jpg
IMG_2746.jpgh.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Kuna hetkel tundub foorumis samuti hapukurgihooaeg olevat siis panen ühe kalapüügiteemalise postituse. Lapimaale minekuks oli vaja mõnda nööri testida ja suundusin ühe veekogu äärde kus vahest Castingu Maailmameistrid trenni teevad. täna olin mina kõige kõvem mees! Ei olnud kedagi, isegi pealtvaatajaid mitte :) Panin ühe testitava nööri peale ja esimene heide, tõmban tagasi ja putukas läinud... haug rsk! no panin siis jämedama lipsu ja käes ta oligi
mm1.jpg
Edasi läks juba rahulikumalt, sain kõik nöörid ära proovida kui hakkas tekkima ka pealtvaatajaid ja huvilisi... pinge tõusis! Siis marssis minu juurde 3 liikmeline allameetri Gäng ja küsisid "onu kas te kuskil sügavamal ei taha püüda? me tahame ujuma minna" :D noh sain hea põhjuse põgenemiseks. Nööride kohapealt sai 1 täieliku heakskiidu, teine küsimärgi ja kolmas soovib ilmselt vähe teistsugust ritva.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Ablas allamõõdumees
Manused
IMG_2749.jpgm.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

hea klõps
suhkruaugi silmadest võib välja lugeda ka kindlameelsust, et tema vabatahtlikult suud lahti ei tee
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Täpselt nii,lahkudes võttis mälestuseks kaasa nii mõnegi karva putukast.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Läksin haugi püüdma, 3/0 konksul putuk trossiga ja vot mis juhtus...
Manused
IMG_2750.jpgm.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: T.H , nii , et kõik see haugipüüdmine on petekas , tegelikult püütakse forkat. :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Üks normaalne suvine esmaspäev.... algab sellega , et seatakse valmis õnged ja minnakse kalale :D
Õngedest kaasa "klassikalised kaugelepaugutajad" , Peerless , Traun ja Dickerson 8015.
Nii... lipsud , 0,25 tasku ja 0,30 käreda jaoks. Juhtub käredas võtma , ei viitsi seista nagu puujumal ja oodata kala väsimist.
Prillid..... :roll: viimased korrad on kala nagu tumedate prillidega paremini võtnud ... aga heledad igaks juhuks kaasa , mine sa tea.
Kahlukad muidugi odavad pskovskii polümeer , teisi kala läti piiril ei tunnista omaks.
Tubakas ... :roll: viimased korrad on kala võtnud kõige paremini punase morrisega . :roll: Aaa sinise morrise ja sigarillod võtan kaasa , jätan autosse , igaks juhuks . Ja tikud , mitte tsäks.
Putukad .... lõheputukakarp vasakusse taskusse , kuulpead paremasse , :roll: mitte mingil juhul vastupidi.
Ja lõpuks kõige tähtsam ... müts . See peab olema roheline nokats . Kaabuga ega teist värvi nokatsitega ei saa mingit kala läti piiril , proovitud.
Manused
Foto0016.jpg
zaq92
Postitusi: 9
Liitunud: 18.04.2015, 00:38
Asukoht: Jõhvi
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas zaq92 »

Sai eila õhta tiir jõel tehtud, püügitehnikat harjutamas, lennukas uus asi minu jaoks. Sai alles 2 nädalat tagasi esimene ritv soetatud abu garsia combo, 9 jalane testiga 7-8. Vaikselt hakkab juba looma, sügisel julgeb juba ehk isegi merepunasega rinda pista!
3 tundi sai siis ragistatud, 7 võttu neist 3 sai ära katsutud suurim ehk 20cm välja meelitas. Aga ise ikka rahul esimene lennuka kala ikkagi. :D
Manused
IMG_20150721_222212.jpg
Ka kaugidas paistab vahel päike! :lol:
Vasta