Ostan , müün ja vahetan...

Vasta
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas Mikk »

AUSALT?
riddick
Postitusi: 9
Liitunud: 30.11.2014, 20:15

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas riddick »

LÄINUD!
m2rekk
Postitusi: 2
Liitunud: 17.05.2017, 12:26
Asukoht: Tartu

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas m2rekk »

Tere,

otsin endale esimest lennukat forellijõgedel käimiseks. Siiani olen mõelnud Vision Zulu komplekti soetamisest, kuid äkki kellelgi on säärane komplekt seisma jäänud? Nagu ma aru olen saanud siis forellijõgedel oleks hea 9 jalane 5-6 klassi ritv?
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas T.H »

m2rekk kirjutas: 17.05.2017, 14:02 Tere,

otsin endale esimest lennukat forellijõgedel käimiseks. Siiani olen mõelnud Vision Zulu komplekti soetamisest, kuid äkki kellelgi on säärane komplekt seisma jäänud? Nagu ma aru olen saanud siis forellijõgedel oleks hea 9 jalane 5-6 klassi ritv?
Nagu asukohast näen,tegu Tartu inimesega.See "forellijõgedel käimine"väga ,väga lai mõiste.Suvel,talvel,pinnakas,kurikuulus kuuliga WB ja nii sada asja veel.Kuna olen ka Tartus,siis tõsisema huvi korral saaks üht-teist proovida anda ja mingeid asju lahti rääkida.
m2rekk
Postitusi: 2
Liitunud: 17.05.2017, 12:26
Asukoht: Tartu

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas m2rekk »

T.H kirjutas: 18.05.2017, 20:58
m2rekk kirjutas: 17.05.2017, 14:02 Tere,

otsin endale esimest lennukat forellijõgedel käimiseks. Siiani olen mõelnud Vision Zulu komplekti soetamisest, kuid äkki kellelgi on säärane komplekt seisma jäänud? Nagu ma aru olen saanud siis forellijõgedel oleks hea 9 jalane 5-6 klassi ritv?
Nagu asukohast näen,tegu Tartu inimesega.See "forellijõgedel käimine"väga ,väga lai mõiste.Suvel,talvel,pinnakas,kurikuulus kuuliga WB ja nii sada asja veel.Kuna olen ka Tartus,siis tõsisema huvi korral saaks üht-teist proovida anda ja mingeid asju lahti rääkida.
Lennukapüügi kirjus maailmas orienteerumise jaoks oleks abi vaja tõesti :D
Kuna tegin siia foorumisse hiljuti kasutaja, siis veel ei lasta PS saata, aga asja vastu kindlasti huvi on ja tuleksin heameelega lähiajal kuulama/vaatama.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas Madis »

Ostaks Eagle Claw 5# õnge või selle kolmandat jätku, äkki kellegil vedelema jäänud
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas Birgit »

Aitan oma tuttaval ritva müüa. Tegu on vanema Loop Adventure ridvaga, kasutatud kaks korda ehk välimuselt näeb välja tutikas, isegi kile on veel käepidemel peal :). Klass #7, 3 osa.
Ise alustasin kunagi sarnase ridvaga siis iseloomustuseks oskan öelda, et tegu on pigem universaal-tüüpi kesktoime ridvaga, püüda saab nii pisikesi viidikaid kui suuremaid kolle, enamus kodumaised jõekesed saab läbi püüda. Ülikaugeid pikkuseid sellega ei heida, väga suurte või raskete putukate heitmiseks hästi ei sobi. Teisest küljest on sellega jälle väga mõnus rullida ja keskmise kauguse peale heita. Kaasa saab #7 ridvale sobiva universaalse nööri ja kui keegi soovib täiskomplekti siis leian kapist mingi rulli :)
Hinda soovitakse 90 EUR.
IMG_0845.JPG
IMG_0844.JPG
IMG_0843.JPG
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas Roland »

Müüa Vision Sprinter kahlamissaapad. Suurus: 44

Tallale kinnitatud spetsiaalsed volframist naastud. Vajadusel saab need eemaldada ning uuesti kinnitada.

Ostetud eelmise aasta juulis. Kasutatud ühel Norra reisil ja mõned käigud Eestis.

Hind: 90€

kontakt: 53824937 , [email protected]


Roland
Manused
IMG_7872.JPG
IMG_7870.JPG
IMG_7869.JPG
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas vii »

Roland, pildist kohe näha, et maakera on ümmargune. Pilte vaadates jääb kael ruttu valusaks. :) :) ;)
Matu
Postitusi: 26
Liitunud: 22.03.2016, 10:18
Asukoht: Tallinn

Re: Ostan , müün ja vahetan...

Postitus Postitas Matu »

:roll:
Viimati muutis Matu, 20.09.2017, 12:20, muudetud 1 kord kokku.
Vasta