Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

kiire ja uduse diagonaalpilguga vaatasin , et Ziin on käinud 50 halli varjundit vaatamas... pühkisin silmad arvutiudust puhtaks, tegu on hoopis ridvatoruga :lol:
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Birgit nüüd kui sa seda mainid ei julgegi meistrilt küsida kus ta inspiratsiooni sai aga sellega siis ju peaks nendele eelnevatele vanuritele piisav vastus olema, et asi ongi üüber viimase malli toodang mitte mingi retrokäkk :lol:

Andurile kui käid haugi vahetevahel püüdmas ja kasutad väikseid putukaid siis on sellest 8 küll ja veel. Aga kui tekib isu ikka suuremate tuustide järgi, siis tuulise ilmaga mereääres oli vahest ikka paras piin just selle õige roosopi tabamisega.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Ziin, saan ma õigesti aru, et püüad kahekäelisega? Mis on see tuulekiirus millega sa enam tuulega võitlema minna ei taha? Enamuse elust läänemaal elanuna ja tuule vastu isikliku viha omades ma ilmselt lahutan sellest 5ms maha ja saan teada paljuga ma ise võiks mere äärde minna :D
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Mul haugirelvadeks Switch 11-jalga 7/8 ja 9,6-jalga 10.
Tuule loogika oli selline, et kala püüdsin niikaua kuni pardid loobusid vastutuult lendamast, siis panin ridva käest ja võtsin 12 kaliibrilise...
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

Mina kiidan ziini toruwärgensit, hallist massist tuleb erineda ükskõikmismoodi, kasvõi halli värviga 8-)
Tuul on sõber ja vaenlane ühe korraga, plangu ilmaga kena heita, a plank ilm pole tihti kalailm.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
NXE
Postitusi: 5
Liitunud: 24.11.2014, 18:50

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas NXE »

Täna tõi postituvi Inglismaalt ühe Airflo Velocity WF5F nööri. Nädalavahetusel kindlasti katsetama...
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

Mis nööridega te, haugisõbrad, püüate? Ise plaanin katsetada Airflo Forty+ Extreme nööri.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Käisin korra jõe ääres , lootsin suurvett , aga oli mingi sogane nire...

Töökojas said ühekäeliste käepidemed enam-vähem kokku .Alumine on ikka selge lauawabriku toodang , ülemine kisub vägisi made in china factory stiili , sidemetele veel klaasmunad peale ja siis võib sita põlve peal pooleks lüüa ja ahju pista. :roll: Aaa tegelikult kopisin Gillumit. Kahekäelisele üritasin ka käepidet teha , kaks tükki lõhkusin ära :evil: , ei toimi mu idee , peab midagi uut leiutama.
Manused
Foto0720.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Enne ahju ajamist agaadid ikka lõikasid maha?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

sa andri võiks ikka pingutada ja meeleolukamaid pilte panna, mingi lakooniline tööjärje pilt, fuih, pane ikka kohvikruus pildile, kass lase uudistama, uued saapad kompositsiooni, kiluleib või punasesai ja agaatrõngast tee ikka makro ja sigarillo võiks pildil tossata, ühesõnaga rohkem provokatiivsust
8-)

Mul on 40+sniper #8na, jube pikk jooksunöör, kogu mant sinna ära ei mahtunud, kuhu pikebooster #9 mahtus, püügikogemust pole, 3x20min platsi peal olnud, olen rahul, pea vahe on 40+ga võrreldes. Minu meelest on ka loopi pikebooster hea nöör, a seda saab aint #9, sain sügise püütud sellega, a ikkagi lõpuks tuli tunne peale, et ülekaaluline, järgmine nädal proovin lühemaks ühe interi keevitada, sain õiged termorüüzid kätte juba.
Üks mees nimega marvin toom on mu arust palju haugi püüdnud erinevate nööridega, pole minu isikik tuttav aga helistasin ja andis igasugust nõu ja jagas oma kogemusi, kui tokk teada, siis soovitaks paanikakõne teha talle, äkki abiks. Muuhulgas ähmaselt meeles, et soojal ajal oli tal mingi troopikanöör lemmikuks, mille mina välistasin, kuna ei taha eraldi mingeid suve ja talvenööre osta, külmaga see troopika pidi häirivalt kange olema.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta