Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Käisin jõe ääres , kala sain , aga põnev ei olnud ... Töökojas oli pisut põnevam , kaks viimast ühekäelist bambust said valmis. Jäänud on veel üks kahekäeline bambus , homme alustan sellega , et valmistehtud käepidemed viskan ahju ... :roll: mood muutus paari päevaga :lol:
Manused
Sepale  meeleoluks  tõstsin  pildile karbi  värskelt  varutud  " pintslipesemisevadelikku"
Sepale meeleoluks tõstsin pildile karbi värskelt varutud " pintslipesemisevadelikku"
"Kaalurullid"  on  selle talve  tööd  ära  teinud  ja  varsti  peaks  ette  võtma  töökojas  koristamise.
"Kaalurullid" on selle talve tööd ära teinud ja varsti peaks ette võtma töökojas koristamise.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Kui keegi teab kus müüakse suurte numbritega ( # 10-12) DT nööre , siis kirjutage siia ka .
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas lauri »

AndriPro kirjutas:Kui keegi teab kus müüakse suurte numbritega ( # 10-12) DT nööre , siis kirjutage siia ka .
aga palun http://www.johnnorris.co.uk/shop/ty_698 ... -3083.html

kvaliteedi kohta ei oska öelda, mälu järgi pidid tulema ühest brittide tehasest, samast vist kust Snowbee ja Shakespeare ja teised. kunagi ammu loetud foorumipostituses soovitati neid nööre endale sobilike heitepeade tegemiseks, äkki kõlbavad ka niisama keerutamiseks.
ja kui ka ei kõlba, siis vähemalt hind on hea :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tänud , Lauri , selle hinna eest tuleb vist hulgiost teha :D , et jaguks püüdmiseks ja lõikumiseks . Üks Snowbee nöör on praegu käigus , toimib . Ja ega Shakespeare DT-gi viga polnud .
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Neljas versioon särjeridva käepidemest on juba vaat et see mis sobiks :) Mõnijagu veel peenemaks lihvida , küpsetada ja lakkida ... Homme hakkan ühele musta värvi klaasfiibrile käepidet tegema . Mulle meeldivad selle musta värvi klaasfiibri roosad rõngaste sidemed :lol:
Manused
Foto0742.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

:D :D :D ... juhtrõngas on muidugi agaat... 8-)
Manused
Foto0743.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tegin käepideme ja sobitasin rulli külge ... ja siis jäin äkitsi mõtlema , et kas sõber Kimps taipab ikka , et selle ridvaga saab nii püüda , et pool ei olegi püksis :lol: :lol: :lol:
Meeleoluks tõstsin kõrvale normaalse ridva käepideme .... nagu te kõik teate on kõvem kalamees see kellel on pikem 8-)
Manused
Foto0744.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Veel sai täna üks suur töö tehtud . Kahekäelisele sai rullikinnitus toimima 8-) Ja tasakaal sai hea 8-)
Manused
Foto0746.jpg
Foto0745.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

...mmm,agaat,lõpuks ometi 8-) 8-) 8-)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

T.H kirjutas:...mmm,agaat,lõpuks ometi 8-) 8-) 8-)
Ja vaata , et ei hakka agaati ridva pealt maha kiskuma ja saabastele toppima :lol: :lol: :lol:
Vasta