Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Eespool on juttu olnud agaatrõngastest ritvadel ja rullidel . Idee tasandil käisid need rõngad isegi saabaste peal ... Aga selle kevade suurmood on hoopis musta värvi agaatlipsurõngad. 8-) Järgmine kalalkäik proovin teada saada mida kalad sellest moest arvavad . :lol:
Manused
Foto0003.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Üks järgmise suve plaanist . 8-) Kuidas teha "töökorda" siidinöör , on see siis uus või vana .... neid variante on mitmeid . Missugune see nüüd õige või vale ... kes seda teab. Plaan on teha järgmiseks suveks mõned nöörid töökorda . Miks siis järgmiseks suveks , aga mitte selleks ? Valisin nööri töötlemise meetodi mis kestab 8- 14 kuud , sõltuvalt sellest mitu korda peab töötlema . Nii et paremal juhul saab mõnega järgmisel suvel juba püüda. :)
Manused
Foto0006.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Julgen soovitada . Sobib 4-jalastele , sobib pikematele nümfiritvadele , ajab asja ära ka pinnakanöörina kitsamatel jõgedel või 6-jalastel ritvadel .
Manused
Foto0001.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Mul ei jäänud rull ridva külge küllalt hästi . Võtsin siis kätte ja liimisin 2 min superepoksiidiga kinni . :roll: Nüüd , oh häda , ei saa rulli enam ridva küljest kätte kuidagi . :lol: :lol: :lol:
Manused
Foto0001.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ja siis sain nööri ... Nöör nagu nöör ikka , ilusas karbis . Aga nööriga koos saadeti mingi pulk , :roll: ei tea , mis sellega tegema peab ? Käin nüüd mööda õue , veeretan seda pulka ja proovin välja mõelda , no mille krdi jaoks see on ? :lol: :lol: :lol:
Manused
Foto0002.jpg
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Ja siis sain nööri ... Nöör nagu nöör ikka , ilusas karbis . Aga nööriga koos saadeti mingi pulk , :roll: ei tea , mis sellega tegema peab ? Käin nüüd mööda õue , veeretan seda pulka ja proovin välja mõelda , no mille krdi jaoks see on ? :lol: :lol: :lol:
Võibolla oled ostnud naistele mõeldud nööri ja see pulk on huulepulk :D :D
Viimati muutis vii, 24.04.2015, 22:45, muudetud 1 kord kokku.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

vii kirjutas:
AndriPro kirjutas:Ja siis sain nööri ... Nöör nagu nöör ikka , ilusas karbis . Aga nööriga koos saadeti mingi pulk , :roll: ei tea , mis sellega tegema peab ? Käin nüüd mööda õue , veeretan seda pulka ja proovin välja mõelda , no mille krdi jaoks see on ? :lol: :lol: :lol:
Võibolla oled ostnud naistele mõeldud noori ja see pulk on huulepulk :D :lol:
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

AndriPro kirjutas:Mul ei jäänud rull ridva külge küllalt hästi . Võtsin siis kätte ja liimisin 2 min superepoksiidiga kinni . :roll: Nüüd , oh häda , ei saa rulli enam ridva küljest kätte kuidagi . :lol: :lol: :lol:
:shock: Ma saan meisli ja haamriga appi tulla, käepideme annab ehk välja puurida ... :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Birgit kirjutas:
AndriPro kirjutas:Mul ei jäänud rull ridva külge küllalt hästi . Võtsin siis kätte ja liimisin 2 min superepoksiidiga kinni . :roll: Nüüd , oh häda , ei saa rulli enam ridva küljest kätte kuidagi . :lol: :lol: :lol:
:shock: Ma saan meisli ja haamriga appi tulla, käepideme annab ehk välja puurida ... :D
Niimoodi naiselikult hellasti , meisli , haamri ja puuriga .... 8-)
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Birgit »

...ja etteheited teeb meesterahvas, kes kollase huulepulgaga mööda ōue promeneerib ;)
Vasta