PUTUKAD 2017

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

vastupidavuse jutud on head jutud, kogu aeg mõtlen selle peale ja järjest rohkem, mõne koha peal on moodne liim efektiivsem, kui paanikakeerud niiti
p1.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

Tegelikult vist midagi vaja pole, siuke karp peaks autos olema, kus on kõik mis vaja ja kõik, mida vaja ei ole aga ta on olemas aga mingist inertsist ikka sidusin, kuna minek ju 8-)
j45.jpg
j46.jpg
j47.jpg
j48.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

Hädasti oli vaja selline siduda 8-)
terakese võibla tiib lühemaks järgmistel, midagi klinku ja langevarjunelsoni vahepealset
j1.jpg
j2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas ZiiN »

Lapipalavik on kohale jõudnud... karpe vaadates nagu väga midagi juurde polegi vaja aga midagi ikka. Eelmine aasta kribusuuruses sipelgas päästis päeva(või isegi kaks) niiet mõni karpi juurde.. suurus 16 ja extra tugeval konksul, ei taha neid sirgeid konkse näha, tahan kala! :lol:
sip1.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas T.H »

ZiiN,kui tabletti pelgad,siis igasugu palaviku vastu aitavad ka saialill,ingver,hõberemmelga koor jne.Samuti kasvõi 25g konjakut. :D
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas ZiiN »

Head soovitused! Kahjuks Tallinna viimane hõberemmelgas võeti see nädal maha niiet proovin seda järgmist varianti :roll:
tegin prooviks 2 haugiputukat juurde nagu sul neid näha on olnud, tundub õige konksupaigutus?
pls3.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas T.H »

Vahvad!Teatud põhjustel meeldib selline lahendus mulle kõige rohkem ja seda sorti konksud samuti.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

Pole kah vist midagi juurde vaja tundrareisiks, nii lai skaala karbis olemas, et peaks olema ka sellisteks puhkudeks avastamis ja katsetamisruumi, kui vanad tegijad ei toimi. A seon ikka, esiteks on kvaliteet paranenud, kõike manti on parajamalt 8-) , kui mõned aastad tagasi, no ja tahaks ju miskeid versioone katsetada ja üleüldse puhata ja mängida ja katsetada, mitte lihtsalt kala kiskuda, vaid hakkab järjest olulisem olema, kuidas ja millega see kala saadud on. Vaheldust tahaks kah. Täitsa tundmatu koht see aasta.
Mul peaks kuskil karbis kirbustta olema , sest neid on ju eelnevatel aastatel seotud hirmus, et äkki tuleb selline kord ikka minul kah, millest muudkui kuuled, et muiduu kala ei saa, lips 5m pikk, konks #18 või väiksem, no ei tea, äkki kunagi näen ikka selle ime kah ära, siiani ikka #10-14, viimasest väiksemat ei seo see aasta ühtegi. Ma olen seda kah mõelnud, et mul funganud lai skaala caddiseid, lemmik on nelson ja kui see minumoodi #10 peale seotud, siis on ta looduse originaalist 2-4 korda suurem. Kala ei pruugi muidugi supleriga mõõta, ilus karvane, isuäratav värv, amps. Esmaspäeval peaks postikana polynööre juurde tooma, mõtlesin, et seoks #8-10 pikale konksule t.h luua ja samasuguse rakelhane luua, extra strippamise jaoks, vahet pole, kas pinnast või pinnakihist.
Siuke katsetus, chuck caddis
j13.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

Kui silmanägemine on nagu on, ma 30 aastat päikesesse vahtind sepikojas ja siis vist veel miskit, mida kanapimeduseks nimetatakse, mõtlesin proovin abivahendit proovida
C&F Design Threader CF-602/S
C&F Design Threader CF-602/S
102Y #19
102Y #19
no ja ikka seon kah vahepeal
j16.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas vii »

sepaonu kirjutas: 04.07.2017, 12:09 Kui silmanägemine on nagu on, ma 30 aastat päikesesse vahtind sepikojas ja siis vist veel miskit, mida kanapimeduseks nimetatakse, mõtlesin proovin abivahendit proovida
no ja ikka seon kah vahepeal
Seppa, see ei ole kanapimedus vaid silmas on sullll lihtsalt kae. Pead arstile ennast näitama
Vasta