Putukad 2013 hooajaks

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Nojaa gangnam stiilis heitmise pead veel ära õppima , ega muidu kala ei saa ... :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

mereputukad.JPG
käisin sõbra norraka pool, oli meelesegaduses kaks raamatut ostnud, kinkis mulle, esimene oli lendõngitsemise a ja o, teine on 96 kõva mereputukat.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

sepaonu kirjutas:
mereputukad.JPG
käisin sõbra norraka pool, oli meelesegaduses kaks raamatut ostnud, kinkis mulle, esimene oli lendõngitsemise a ja o, teine on 96 kõva mereputukat.
ega siis nüüd midagi, jään ootama 96 postitust siia kõvemate mereputuka piltide ja retseptidega :)
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas vii »

Jarlo, see ei ole ju lubatud. Õhutad sepaonu seadust rikkuma.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

vii kirjutas:Jarlo, see ei ole ju lubatud. Õhutad sepaonu seadust rikkuma.
vii, ega ma raamatu pilte taha... ikka seda, kuidas sepaonu nad ise konksule seoks, jäädvustaks ja legendi lisaks... ja seal ei ole seaduse rikkumisega miskit pistmist :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

mereputukate sidumine vast isegi lihtsam, kõik suurem, kõik lihtsam, praegu kribude sidumist proovin, isegi #12 mu töntsidele näppudele väike, ei kujuta hästi ette #17 sääse sidumist.
Copy of PC310467.jpg
Copy of PC310472.jpg
Copy of PC310453.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas vii »

Andri, kui siduda Sepaonu viimasel pildil olev putuk ujuvaks kas saaks hea või vägahea putuka.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Uus aasta algas siin lõuna-eestis ilusa varakevadise ilmaga ....+2-3 , aeg-ajalt sajab vihma..

Nende putukatega haisevad sepa käed kala järele..... Et kas see viimane must siduda pinnakaks? Mul on aastaid juba karbis väike must põrnikas , väike must kuulpea . Siin lõunas võtab neid põhiliselt harjus , teib , viidikas. Kaugel põhjas harjus ja paalia. Väikeseid pinnakaid on ka , klinku , sääsk ,võtavad harjus ja forell ja turvad -teivad-viidikad. Kas tast saab hea või väga hea pinnakas saab teada ainult ühel viisil , seo ja proovi järele . Pinnakat niisuguse väljanägemisega ei ole mul karbis olnud.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

siit loe vii tolle putuka kohta
http://stevenojai.tripod.com/prince_nymph.htm

Mina jõudsin selleni norra foorumit uurides, üks põhjas elav mees näitas oma paaliakillerite karpi, osad princelaadsed, osad versioonid, osadel hackle asemel kummijalg, päris neid ma siduda ei saa, pole kõiki värve/materjale, enamus toone pruunid/vasksed/sügavpunased, a harjutamise mõttes proovisin nendega, mis oli.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Siin lõuna-eestis ei ole need princelaadsed teab mis tegijad. Meelde tuleb T.H kahe kuuliga putuk , mida üks aasta turb sõi ja mul oli üks kevadine kunagi , mida võttis forell maru agaralt . Aga kahjuks ainult väike forell, ühtki norm kala ei saanud ja siis loobusin ka sest putukast.Samas .... olud järvamaal on ikkagi teised , kuidas seal need putukad toimivad , ei oska öelda.
Vasta