Jämmime või ?

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Andri, kas jämmi kuupäev on paigas? Juuli lõpp väga tihedaks on kujunemas, seepärast küsin...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Ei ole veel midagi paika pandud . Mehed kõik ju , kes kus sääski söötmas. Tulevad tagasi , siis saab öelda. Ise otsin kohta veel , kus oleks ruumi ja kala.Aga .... praegu , jah , kannatust.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Mida rahvas arvab , kui teeks jämmi ühekäeliste ritvadega juulis ja kahekäeliste huvilistele võiks ühel nädalavahetusel kokku saada Narvas.Plaan Narvas lennutada on nagunii.Ühekäelistega läheks nt. Taevaskotta ?
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Minu tagasihoidlik soov oleks ühekäelisele augustis, lähen peagi paariks nädalaks "treeninglaagrisse" aga kui enamusele juuli sobib siis ärge laske minu soovist ennast heidutada.
PS kahekäelisest olen väga huvitatud!
Kaido
Postitusi: 18
Liitunud: 24.05.2012, 14:25

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Kaido »

Juuli sobib kenasti.Augusti alguses Islandil Minnivallalaekuril forelle taga ajamas.Kui käehkäeline jääb augusti teisele poolele,siis prooviks ka kahekäelist korra viibutada.
Ostan Eestiga seotud II maailmasõja aegseid vanu fotosid.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Ühekäelise jämm sobiks hästi augusti esimene vōi teine nädalavahetus. Kahekälisega püük huvitaks ka väga, kuna järgmiseks suveks on plaan küpsemas, kus kahekälist võib vaja minna 8-)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Otsisin ja otsisin seda jämmimise kohta.......... :lol: :lol: :lol:
Manused
Soome 022.jpg
Soome 022.jpg (121.98 KiB) Vaadatud 13488 korda
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Andri, kas plaanid Soome jämmi, pilt tehtud ju Soomes ja Sony Ericssoniga.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Ei , see soome poolel jämm jääb ära .
Pilt on tehtud jah , soomes , jõgi seal all on Teno ja teiselpool jõge ,norras, paarsada meetrit allpool on Levajoki suu , üks kuulsamaid suurharjuse kohti.

Vaatasin järgi , pojal see "pill" , millega pildistas, on jah sony ericsson . On see nüüd mobla või arvuti või mis ta on.

Jämmist . Ühesõnaga jämm saab toimuda 18-20august (see on pikk nädalavahetus) . Koht rahva soovil , kas Koiva , või Narva. (Narvas vajalik kaart , kui püüda tahad) Variant on veel ka suur taevaskoda. Hädapärast näitab seal kõik kahekäelise vigurid ka ära ja kalastamise suhtes muidugi kõige mõnusam.Nii , et otsustage , kus.
Ja muidugi , tehke ikka reklaami kah.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Mina valiksin "Suure TaevaseKoja" kui keegi Paide lädedalt mööda sõidab ja mind ka peale võtab ja mis veel tähtsam tagasi ka toob.
Vasta