PUTUKAD 2014

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Madis »

Ei ole julgenud kuivasid putukaid teha, kohe saab sepa käest sõimata, et vale dubbing. Tellisin siis UK-st polüpropüleen dubbingut, aga palju sai vist :lol:
Jutu jätkuks UV liim, uv lamp ja natuke bucktaili pandi lisaks kaasa :D
Manused
Pool kilo dubbingut :D
Pool kilo dubbingut :D
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas otu »

mängin kala ja arvan ,et see viimane kollase sabaga nr.10 sepal näeb sigahea välja. hästi värvid pandud! ja kuna kaladelt teaduslikku seletust värvide kohta pole kuulnud siis ei hakka ise ka ...
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Ma pole kedagi omaarust sõimanud, mu meelest igaühe oma asi millest ja kuidas ta midagi teeb, muretsema peaks hoopis selle üle, kui keegi midagi ütlematta jätab.
Sidusin neid erineva kerega tuuste niipalju, et hakkas hirm, et kes need kõik ära ujutab, must oligi veel puudu
kolm4.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Sepaonu putukad hakkavad "ohtlikult" heaks muutuma. Varsti võib koos kalale minnes oma putukakarbi koju jätta ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Just , just ... paanikat vähemaks , materjale vähemaks (osadel ) .... ja möla rohkemaks . Just , möla rohkemaks , muidu jääb mulje nagu mingi nohik seob putukaid :lol: :lol: :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

rahu mehed, kontrollisin täna, ei ole tegijad :D , toksutuustid on, viis toksu sain ühel lõigul ühes kraavis ja krdi kü-kü-külm oli ka, vi-vi-viisteist heidet ja rõ-rõ-rõngad jääs, kätud külmetasid, tuuuuuul ja vastik päike, muidu oli tore, liigutasin oma õllekõhtu. Ühe truubi juures ehmatasin lasteaeda, ca 10tk põgenesid paanikas päevitamiskohast. Kõik tume, kõik kärts null, aint halli togis. Hall maha, kolm vahetust, null, tagasi, toks. Mis ta ses hallis leiab arusaamatu. Kahte veepealset putukat nägin sebimas, isegi prilliga ei saand aru kes nad on. Ujutasin niisama ka putukaid, osadel sabad liiga väiksed ja kleebivad iiresabaks kokku, võibla püüavad, a omale ei meeldi sellised iiresabad, mul miski suur pehme sulg, kärtsneoonkollane, seda olen mõnedele toppind värvi pärast, kleebib kokku, millegiga segama seda. Ühest kraavist üle minnes, kukkusin munadeni jääst läbi, kiitsin ennast, tark inime paneb ikka kahlad jalga, isegi kui ainult kaldapüük.
Ei taha ühtegi putukat siduda. Ennem tahan mingit konkreetset märki näha jõe ääres, et nähh, nüüd oleks seda vaja kergemana või raskemana vms. A rapla külas omikul ostsin ühe kahepoolse karbi juurde, minetea 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Hall .... mis ta selles leiab? Hallid liitsid , wollid toimivad vägagi hästi , lõunas mitte nii hästi kui järvas . Hall pinnakas ... on suvesid olnud , kus terve suvi edukalt halliga püütud . Hall lõheputukas .... võib siduda selle külmadele vetele (silver grey) võib siduda selle südasuve madalatesse vetesse (lemon grey) . Võib öelda , et hall on tegija , sokuta ta õigel ajal ja õigesse kohta. ;) Kuna ise käin rohkem siin lõuna pool kalal , siis minu esimesed hallid on tavaliselt pinnakad mai alguses.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Eile tõi sõber viimase pärakoorma puid, rääkis pika õudusloo sellest, kuidas arstid ta tilliopil ära tahtsid tappa, verejooksust paisus teeklaasist suuremaks, magasin nagu surnu ja õudusunenägusi ei mäleta aga olen kindel, et peale sellist juttu ma neid nägin ja hommikul ärgates ja õues diagonaalselt tuule käes lipendavaid puid vaadates teatasin naisele, et puude tegemiseks on liiga tuuline ilm ja pean kalale minema. Tark ei torma, joob kohvi, seob igaks juhuks paar halli juurde peale experdi rahustavat juttu
sellel naksatud kääridega konksuesine puhtamaks
sellel naksatud kääridega konksuesine puhtamaks
daiichi 1270 #10
daiichi 1270 #10
kellel ideedest puudu, siis väike näpuharjutuse ja katsetus ja pildi võiks siia üles laadida, ilus stepbystep pildiseeria
http://www.perhokalastajat.net/keskuste ... 98&t=55358
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

pingis konks kamasan b100 #12
niit romanmoser power silk 10/0
ilma mingi vaevata saab nii teha
silk2.jpg
silk.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Silmailuks paar putukat...... Vastik põhjakaarte tuul on ja ilm läheb selgemaks :roll: tuleb kalale minna :)
Manused
P3250003.JPG
Vasta