Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Hommikune seis oli umbes niisugune...... 16 bambust (3 quad ja 13 hex ) , 5 klaasfiibrit , 4 süsinikritva , rulle on üks kastitäis , nööre ei viitsi lugeda. Seis võib päevapeale muutuda nii + kui ka - suunas. :) Hetkel on saldo niisugune viimaste aastate keskmine.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Krt , vaatasin igaks juhuks töökotta ka ..... Tegelikult on bambuseid siis 17 (4 quad) ja klaasfiibreid 6. :)

Ja jäin mõtlema ... Looduses on juba ilus aeg , isased käivad ringi ja urisevad üksteise peale.... emased on millegipärast elevil . Äkki peaks niisuguse kerge jämmi tegema :roll: .... Ma tooks jämmile ühe ridva valge vesiroosiga......
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Hommikune seis oli umbes niisugune...... 16 bambust (3 quad ja 13 hex ) , 5 klaasfiibrit , 4 süsinikritva , rulle on üks kastitäis , nööre ei viitsi lugeda. Seis võib päevapeale muutuda nii + kui ka - suunas. :) Hetkel on saldo niisugune viimaste aastate keskmine.
Andri, kas selles kastitäies on mõnda #10 ketast võib olla isegi Koma Kasette olemas #10
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Küll seal neid #10-seid on. Aga sellest Koma Kassette tahtmisest ei saa ma hästi aru . Sama mõõduga Deep +varupoolid on minuarust palju , kohe palju parem valik.Väiksemaid Deepe ja analooge Taimen on mul käigus olnud mitu . Lolli-ja pommikindlad.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas vii »

10# Kassette seeria seas on nad odavamad ja poolid on talle ka odavamad. On Greys seeria aga see lõpeb 7-9# ära. Ja ega see ole veel minu viimane tahtmine. Veel on nöör ACE DH Tips mida soovin saada aga kuna olen flyfishing.ee mustas nimekirjas millegipärast ei saa ma neid omale soetada. Mujalt soetada läheks kallimaks aga eks pean vist mujalt ostma.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

See-et , inetu lugu on minul juhtunud. Olen järjekordselt ära kustutanud ühe kirja , millele ei jõudnud vastata . KINKS , OLE HEA , KIRJUTA UUESTI . [email protected] või taskus on 5284842 .
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Madis »

AndriPro kirjutas:See-et , inetu lugu on minul juhtunud. Olen järjekordselt ära kustutanud ühe kirja , millele ei jõudnud vastata . KINKS , OLE HEA , KIRJUTA UUESTI . [email protected] või taskus on 5284842 .
Pane outlook või thunderbird meile haldama, siis ei pigista see mail.ee 10MB limiit ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kodune IT-mees väidab , et viga on kusagil saapataldade ja mütsi vahel. :oops:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Inimesed , vaadake kalendrisse , täna algas ametlikult selle kevadine jooksuaeg.... ei mingit kalastamist . Tuleb võtta kena tüdruk kaevangu ja minna .... nt Vanemuisesse , pärastpoole noajakahvliga sööma ... :roll: ja siis ..... võib homme näiteks jälle kalale minna :)
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Jarlo »

Andri plaaniga päri, Vanemuise asemel valin täna Nokia kontserdimaja :)
Vasta