Jämmime või ?

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Üks paari tunnine kahe mehe lõheputuka ja mölajämm 29dal lõunaosariikides toimus :). Aga nüüd võiks hakata mõtteid mõlgutama pikema kokkusaamise suunas, et kas nt kunagi veebruaris võiks ühel päeval lõunas, keskel või põhjas natuke karvades ja konksudes sobrada...?!
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Täna toimus minu juures ka 3 tunnine putukajämm, kohal mina ise ja T.H. Sain kõvasti targemaks ja rikkamaks (faasani saba, paabulind, hirv, lõheputukaid, kuivad sedged). Ootan juba uut jämmi :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Kes siis teeb vabatahtlikult putukasidumisejämmi? Jämm ei saa toimuda 1-2 ja 8-9 veebruaril , seega kas 25 jaanuar või 15 veebruar. Kui vabatahtlikke ei leidu tuleb jämm kusagil pärapõrgus , nt setumaal. :roll: aga võib-olla hoopis lätis :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Mulle sobiks 25 jaanuar väga hästi, igale poole jõuan kohale sõita, kirik keset küla/jämm keset eestit oleks vast tardokant või kus see keskmine koht on? Ajaks seda asja ikka nii, et pärapõrgus ei tuleks 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

No vaatame paar päeva ... kui ilmub ettepanek kusagil mujal teha , mul pole selle vastu midagi . Ma olen isegi sellega nõus kui jämm Raplas toimub :o . Kui ettepanekut ei tule on variandid Sulbi puhkekeskus , Möldri hotell ja veel paar eksootilisemat kohta .
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Mõtlesin mis mul siin kodu ümber on, üks koht on pärnast suitsusaunaga ja mittesuitsusaunaga(see saab järgmise nädala alguses valmis) ja kaladega(ebahuvitavad, karp jms) poriloikudega. Tiigid võib muidugi selleks ajaks kinni ehmatada. Teine on kohalik kultuurikeskus, endine kool, keila jõgi kõrval(kahekäetokiga viskab välja), teoreetiliselt võib ka selle kinni ehmatada. Ilusa kiire veega on siin lahja, käin ise ka kohilas käreda peal trennitamas. Nädalapärast laksab vast üle kümne, siis ei painuta kuskil enam tokke nii ehk naa vast, seega lauadtoolidvalgusvariant ja muud me ei vaja, nälga ja jänusse ka ei taha surra, mingi atraktsioon võibla lõpetuseks, saun näiteks.
Keegi võiks veel arvamust avaldada.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Mida sa siin enam avaldad ... tõmba jämm käima ja asi ants . :) Mul on nagunii loominguline kriis :roll: või siis keskea kriis .... kuhu ka ei vaata , kõik tundub juba ammu nähtud.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Hea meelega kaeks Sepa valdused üle, aga kuna see 25. jaan juba väga lähedal on, siis seetõttu need nädalavahetused ka juba bronnitud on. Kui kuidagi õnnestuks 15 veebruar teha, siis oleksin kohal.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Mida sa siin enam avaldad ... tõmba jämm käima ja asi ants . :) Mul on nagunii loominguline kriis :roll: või siis keskea kriis .... kuhu ka ei vaata , kõik tundub juba ammu nähtud.
Või kriis, aga mida sa ei ole veel näinud on su enda kirjutatud lennuka raamat. Rutu arvuti taha ja kirjutama. Kuna sul kuldsed käed siis saad gimp-i või mõne võimekama pildi programmiga pildid kah raamatusse. Aga kui ei oska ega inimene ka kõike oska olgu need käed kullast või teemandist siis tuleb mõni ka kaasautoriks võtta. Oli ju kuulda, et meie kogukonnas on arvutiga nii mõnigi sinapeal siis leidub mõni fotoka või ja kaamera inimene.
Vat siis saad öelda, et oled jälle midagi uut näinud. Vormid siis oma raamatu e-raamatuks või tavaliseks failiks mida saab kinda tasueest veebist alla sikutada. Nii jääb trükikulu ära. Oled ise õnnelik ja uhke ja saavad seda olla ka teised. :D ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

On jah mõnikord niisugune loll mõte peas olnud. Et kirjutaks .... aatelisusest ja eetilisusest , loodusest ja lendõngest . Aga siis teen tavaliselt kerge dieedi ja asjad loksuvad jälle oma kohale. Ise ma nimetan seda taevasiniseks dieediks , see "taevasinine " tuleb taevalikust maitsest... 8-)
Manused
P1120598.JPG
Vasta