Jämmime või ?

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Ma ei pauguta oma sõnade vastu vaid tunnistasin ju, et olen isegi piuksunud (loe - kargasin hammastega säärde) ja kavatsen seda ka edaspidi teha, kui mulle ei sobi :lol: Võid aega tagasi kerida foorumis ja lugeda kui paha päev mulle 16 veebruar oli :shock: ja kuidas ma lootusetust olukorrast välja keerutasin.
Mina ei saa 1 veebruaril, andri või keegi teine ei saa 8dal veebruaril, kui nüüd 17 veebruar maha hõigata, siis kellegile jälle ei sobi äkki. Mina võitlen ainult eiesimeseleveebruarile eest. Mul pole mingit probleemi ei bronni ära ütlemisega, uurimisega, et kas 17 on vaba või hoopis mujale jämmile sõitmisega 8-) Loomulikult huvitab mind see, et nendele vanadele rebastele, kellelt alatute võtetega midagi välja pigistada jämmil, et neile sobiks. Praeguste kommentaaride ja sõnavõttude vähesuse najal võin ka tardosse või kahro külakuningriiki sõita, et jaanuar ära sisustada. Ma jõuan iga kuu kuhugi sõita, jämme peaks tihedamalt olema.
Karjuge kõva häälega :idea: kus ja millal toimuma peab !?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Madis »

Jämme peaks tõesti tihedamalt olema - üks jaanuaris ja üks vabariigi aastapäeva puhul 24 veb :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Karjun kõva häälega .... 25 jaanuar , seal kultuurimajas , kusagil Raplamaal ........ja tantsutüdrukud võtate ise kaasa. :evil: Kõik , ei mölise rohkem.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Andri, nagu sa tead väga hästi, mõndade meeste möla ei ole võimalik kinni keerata, käsuta palju tahad 8-)
Edu jämmil, jämmin mõni teine kord.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Vot , vot .... ja kui jämmima hakkad , siis teata ikka rahvale ka . Lööme kampa.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

Karjun ennast ka 25ks Raplamaa kultuurimajja. Palve osalejatele, oleksin väga õnnelik kui kellelgi on olemas ja võimalik kaasa võtta üks lisa sidumispink, olen oma vana ribadeks sidunud ja uus tellitu ei jõua selleks ajaks kohale. Jämmil ootan lisaks kõigele muule toredale ka valgustust toruputukate sidumise osas ehk keegi vanadest rebastest võtab vaevaks?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Mul üks tavaline normaalselt toimiv pink vaba, isegi mingi eumeri torunõelte ja rakisega wärgens olemas ja mingid torud, võtan kaasa naaberküla tütarlapsele 8-)
Mina loodan, et keegi näitab mulle laia tiiva panekut, no minul ei edene see asi.
Kui võimalik, siis võiks osalejad reede hommikuks siia teemasse piuksu teha, teaks laudade arvu.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tarvo »

oleks ka tulemas, kui Tallinnast minejatega transpordi osas kaubale saab :)
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas andur »

Tervist!
Kui te kontvõõraid ka vastu võtate, oleksin ka tulemas! Ei ole varem käinud näinud. Liiguksin Tallinna poolt.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Kontvõõrad võtame vastu eelisjärjekorras. ;)
Vasta