Putukad 2013 hooajaks

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

Tegin siin mõne variandi Andri poolt eksponeeritud Oksmannin Kojamost # 1, 4 ja kaheharulisel #6. Tiiba polnud rohelist panna, võtsin selle asemel kollast oravat... kui kala ei võta, siis hea seda oravat süüdistada :D
IMG_7454.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Ja , pildilt on juba aru saada , et tegemist on lõheputukaga...... See oravakarv..... Seda seoksin #6 ja väiksemad ,#4 ja suuremad bucktail. Ja #1 ja suurematele hakkaksin lisama sulge , piisab kuldfaasani sabast ja /või kalkuni sabast 3-4 karva kummalegi poole. #1-sel konksul puhtalt oravakarv ..... ei mäleta , et oleks kusagil näinud. Aga sellel #1-sel on sealt seltskonnast kõige parem siluett , või õigemini niisugune nagu peab. Selliste siluettidega putukad ujuvad kõige ilusamini , olgu vool kiire või aeglane...
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

Ma viimasel ajal on päris palju oravat kasutanud...just #4-8 peal, aeg-ajalt ka suuremal konksul buctailiga koos. Materjalina tundub nagu sümpaatne, aga sellega ka see teadlikkus piirdub. Eks saab siduda ja testida... Seda sule kasutamist vaja natuke enne kõrvalt vaadata, loodan jämmil natuke õpetust saada...just see tiiva tegemine tundubki nagu kõige keerulisem tehnilise poole pealt.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Täna tuli pingist Gordon #2 . Põhjas poolest juulist edasi , meil pisut tuunituna on paaril aastal toiminud (iga aasta ei ole ju meeles kõiki järgi proovida)
Manused
P2020047.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Tänane teema.....
Manused
Jorma Kauniskangas , Herttu , kõvasti tuunitud , üla-teno ja norra ojad , meil suvine madalate vete putuk.
Jorma Kauniskangas , Herttu , kõvasti tuunitud , üla-teno ja norra ojad , meil suvine madalate vete putuk.
Arvi Kerase  Lapin Tähti , üks nendest kogu aeg toimijatest , meil jäävad magusamad hetked augustisse ...
Arvi Kerase Lapin Tähti , üks nendest kogu aeg toimijatest , meil jäävad magusamad hetked augustisse ...
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Ja tänane "tööpäev" lõppes selle putukaga...... Soovitavalt tulvad , ilm sompus või sajab (mida iganes) .
Andri, kui mahti, siis paluksin ka selle 3. jaanuaril lisatud putuka retsepti... sisetunne nagu ütleb et võiks karbis olla :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Jarlo kirjutas:
AndriPro kirjutas:Ja tänane "tööpäev" lõppes selle putukaga...... Soovitavalt tulvad , ilm sompus või sajab (mida iganes) .
Andri, kui mahti, siis paluksin ka selle 3. jaanuaril lisatud putuka retsepti... sisetunne nagu ütleb et võiks karbis olla :)

No eks ma lähen kahlan seal jaanuari alguses.....
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Jarlo , see putuk on mul jällegi see "tuunitud" versioon , pean ta üles otsima kuna pildi peal tunduvad värvid liiga heletatena....

Seniks aga ...
Manused
Erkki Vaalama , Osma , esimene osma minu karbis , ei oska midagi öelda.Põhjas jääb püügiaeg poolest juulist edasi , õhtud ja hämarad.
Erkki Vaalama , Osma , esimene osma minu karbis , ei oska midagi öelda.Põhjas jääb püügiaeg poolest juulist edasi , õhtud ja hämarad.
Pekka Helin , Kuusiniemi oliivi . Suure kala putuk , põhjas jaanipäevast juuli lõpuni, ilusa ilmaga. meil olen liiga vähe seda leotanud , et mingeid soovitusi anda.
Pekka Helin , Kuusiniemi oliivi . Suure kala putuk , põhjas jaanipäevast juuli lõpuni, ilusa ilmaga. meil olen liiga vähe seda leotanud , et mingeid soovitusi anda.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Jarlole retsept : sabaalune hõbe + hot orange
saba crest + tippet
vöö chinese red
keha 2 osa hõbe looritatud punase sulega , välivöö must struts , esiosa roosa või lilla (krt seda teab)
keere kuld
kurk nat. pärlkana
tiib alus valge vasikas , peal roosa , lilla bucktail , hall mallard
pea roosa (küünelakk)


Ja veel üks vana "võlg" . Glödhack #4 kahehaaralisel.
Manused
P2050046.JPG
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

iga õhtu seon mõne, ma siia neid kõiki järjest ei topi.
Seda tahtsin küsida, et mihke on suur klink, mul üks tuttav logard ütles, et 8 ja suurem on äss mõõt.
klink14.jpg
Copy of mh.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta