PUTUKAD 2017

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

wolly
j10.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas AndriPro »

Paari jõe peal kolatud.Veed on jube madalad ja selged.Putukaid käis lipsu otsas ühte ja teist . Pildil see "kõva tegija".Konks #6 2X , 5-7 keerdu tina dubbingu all(soovitavalt poolest kehast ettepoole).Saba pehmem sulg , keha must antron , keere ovaalkuld keskmise laiusega , kurk must , tiib must vasikas poole saba pikkusele,nagu wet fly`l ikka.
Manused
Foto0003.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas AndriPro »

Kudusin veel ühe sinna kollase-rohelise teemasse...Häkli sidusin tiiva ette ....Konks ikka #6 2X , tina dubbingu alla .
Manused
Foto0006.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas ZiiN »

Ka meil oli must kuldsega tegija... nagu juuresolevalt pildilt näha siis 2 lahinguveterani ja üks "karbipoiss". Tuleb see raske töö ette võtta ja hakata juurde siduma :(
wb1.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

Mul tuli meelde neid äranärituid rongapoegi vaadates, et mul peaks ühes karbis prsetäis neid olema 8-)
Muidu olen elus, ükspäev vaatasin, et üks ilus ilm õigel päeval tulemas, a peale seda jälle miinusterida, lõin käega ja läksin tööle.
Mitut teemat seon praegu paraleelselt, mõnda putukat olen kaks ja enam nädalat vaadanud, ennem, kui teen kõrvale püügirea, kaks selle konksu, kaks tolle konksu peal, paar seda värvi, paar toda värvi. Karpe peaks juurde ostma 8-)
v4.jpg
v3.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas AndriPro »

Must kullaga... Seda võib siduda liitsiks , wet flyks või kasvõi moodsaks lõhekaks Horn Jack (sarvijaako) stiilis.Siin lõuna pool on liitsiks seotud tegija harjusele (miniliitsiks #10-12). #6 kuldse kuuliga liits on tegija maikuust alates turvale , säinale .Talvel , et neid harjuseid vähem togima tuleks , seon wet flyks. Võtab harjus selle wet`i ka ära , aga mitte nii tihti , tavaliselt togib ainult.Kus seda harjuse ja turvahirmu pole ei ole ka nähtavasti vahet kuidas see putuk seotud on. Paaril korral Koival, kui vesi on suvel kristalliks läinud ,ei kõlba enam kuld ka .Siis ei aitanud muud kui tuli siduda putuk üleni mustaks , ei mingit kuuli ega keeret , ei kuldset ega hõbedast.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

Kesk või hilissuvi kasari harudes samamoodi siuke aeg, et väike must ükskõikmisasi funkab, kui karbis pole, siis võib konksu peale seotud red tagi lõnga ära närida, päästab päeva ära.
Teistmoodi wolly ehk Vaskebjørn.
v5.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

Teistmoodi wolly ja punaperse kokku pandud, ehk Big Hole Demon variant, põhjamaades omad mugandused sellest tehtud, mis mulgi üle jääb, kui osad tuled ära ja teised viled asemele
v6.jpg
ja duubeltagid
v7.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas AndriPro »

Nollamin Yö , soome klassika... Kui talvel vesi madal ja ilm on paar-kolm kraadi plussis , sombune on kõlbanud päris retsepti järgi seotud..... Kui aga miinuskraadid , siis kõik värvid minema putuka pealt , jääb ainult must....
Manused
Foto0007.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2017

Postitus Postitas sepaonu »

teistmoodi wolly, viskan merre
v8.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta