Kalalkäigud.

Vasta
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ahti28 »

Ma sattusin küll mitu päeva järjest õigel ajal õigesse kohta.Mõnikümmend kala kätte,suurim 50+ cm,kõik ujuvad edasi.Viiekümnese kala kättesaamist ja vabastamist nägi üks landimees pealt,sügavas shokis oli :lol: Tippvõtt jäi õhtusse ja kestis tund aega.Elukala läks muidugi minema.
Kaido
Postitusi: 18
Liitunud: 24.05.2012, 14:25

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Kaido »

Sai laupäevast saadik kuni täna kella viieni olla kummipaadiga Põltsamaa jõe peal.Päevik tegi oma vigurlendu kenasti jõel.Kala tuli samuti,aga palju oli väikest (tagasi lastud sai need väikesed)
Sõbral hakkas väike ka landi otsa,kuigi jahtis pigem oma 4-se keerlevaga havi sealt.
Ostan Eestiga seotud II maailmasõja aegseid vanu fotosid.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Ahti, mis putikut kala siis sellise aplusega himustas?
ahti28 kirjutas:Ma sattusin küll mitu päeva järjest õigel ajal õigesse kohta.Mõnikümmend kala kätte,suurim 50+ cm,kõik ujuvad edasi.Viiekümnese kala kättesaamist ja vabastamist nägi üks landimees pealt,sügavas shokis oli :lol: Tippvõtt jäi õhtusse ja kestis tund aega.Elukala läks muidugi minema.
ahti28
Postitusi: 83
Liitunud: 30.04.2012, 22:07

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ahti28 »

10-14 konksudele seotud ühepäevikuid,oliiv,hall,must...
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

Miks laseb Jarlo mingist mehest end häirida. Olen nii mõnegi mehe järelt(tõsi küll landiga) suuremaid kalu saanud kui mees ise.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Jarlo »

Nagu näha, et ega väga ei lasknudki häirida ja hakkasime ka püüdma. Lihtsalt naiivne lootus oli, et kedagi täpselt samast kohast eest ei leia... Ja kas tol päeval oli asi oskustes kinni või milleski muus, aga meie kala otsa ei saanud...
vii kirjutas:Miks laseb Jarlo mingist mehest end häirida. Olen nii mõnegi mehe järelt(tõsi küll landiga) suuremaid kalu saanud kui mees ise.
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Jube "lammutamine" käib vist jõgedel. Kellelgi pole aega muljeid kirjutada:) Ise sai ka käidud. Aga võtma ei saanud kedagi. Istusid lihtsalt voolus põhja peal rohukanali servas ja ei reageerinud millelegi. Nagu topised. Alles siis kui kalast mööduma hakkasin, pani plehku. Ja neid oli seal üsna palju ja korralike mõõdukalu ka. Ei tea, kas arvasid et on liiva peal märkamatud ja veetsid lihtsalt aega. Kusjuures päike siras. Edu kõigile!
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Täna siis elu esimesed täpikud lennukaga:D Olgugi, et väikesed suurem ca 30cm, aga esmakordne kogemus. Igati positiivne elamus. Edu!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Eile õhtune kalalkäik lõppes sellega , et see kala läks koos putukaga . Aga selle magusama jao (5min. väsitamist) sain muidugi kätte.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna sai turba ja ahvenat .
Manused
turb 021.jpg
turb 021.jpg (116.11 KiB) Vaadatud 14198 korda
turb 020.jpg
turb 020.jpg (40.18 KiB) Vaadatud 14198 korda
Vasta