Jämmime või ?

Vasta
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Pooldaks Taevaskoda...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Veel vaatamisväärsusi...... Nii kaua kuni naised jalad ristis järjekorras seisavad ..... saavad mehed ka väljaspoolt kergemaid asju ajada ...... ja ühtlasi ei ole ka järjekorras seisvatel naistel nii igav.... :lol: :lol: :lol:
Manused
Soome 003.jpg
Soome 003.jpg (93.19 KiB) Vaadatud 12694 korda
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Andri, asi on palju lihtsam, nõuka ajal oli selline anum kus tuli pulk üles lükata siis saad anumast veet kätele lasta aga see on seinalt ära tõmmatud, jäänud järele ainult kätepesu vee ära juhtimis renn mida nüüd mehed kasutavad "vee viskamiseks"
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Jaa.... seda kätepesuvärki sai pojaga arutatud..... esiteks on see mold jube madalal ...... Teiseks oleks pidanud mingi märk olema kadunud veeanumast...... ja kolmandaks ei ole isegi nõukogude võim sinna kanti kunagi jõudnud.Jäime mõlemad pojaga arvamusele , et käpakil ikka käsi ei pese.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Niisiis , viimane aeg JÄMM välja kuulutada. Kuna poolthääli sai Suur Taevaskoda , siis : Jämm toimub 18-ndal augustil Suures Taevaskojas. Kila-kola kaasa ja kella 11-12-ks kohale . Edasi sujub nagu sujub. Õhtuseks kalastuseks on kohti seal ümbruskonnas hulgi.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas vii »

Niisiis, koht on nüüd paikas nüüd jääb paluda kedagi kes sõidab Paide lähedalt läbi ja mind kohale toimetaks.
depress
Postitusi: 2
Liitunud: 24.07.2012, 16:48

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas depress »

Kas Taevaskojas toimuv on nn. klubiüritus vanadele kaladele või võivad ka algajad-rohelised ja kiibitsejad ennast kohale vedada? Kus nägude kontroll toimub ja kelle käest pilet lunastada ja veel hulka taolisi toredaid küsimusi?
Tegelikult tahaks teda, kas kellelgi on viitsimist algajale mõned visked ja muud võtted ette näidata ja tema sõlmesidumistehnikat kommenteerida?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Üritus on TASUTA , mingit nägude ega muu kontrolli ei ole , st. kohale võivad tulla kõik huvitatud. Aamen.
depress
Postitusi: 2
Liitunud: 24.07.2012, 16:48

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas depress »

SRY Andri. See teine küsimus nägudest ja kontramargi äraandmiset oli,... no oli veidi liiast/ehk teisi sõnu nagu huumoriga mõeldud/.
Kui nii lahkelt lubatakse olen kindlapeale käsi.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Nii , lugupeetavad kahekäelise huvilised , võiksite nagu kirjutada , et missugune kahekäeline huvitab , 12 -13 jalga või 14-15 jalga või veel pikem . Või kui neid pikkusi ei tea , siis kus ja mida püüda. Saaks nagu veidi komplekteerida ja mõelda asja. Ühekäelistega on lihtsam , neid jagub igasuguseid.
Vasta