PUTUKAD 2015

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

narvikus ma tean, kus üks nutusein, ehk pangautomaat on, tuled politseijaoskonnast välja, keerad paremale, kõnnid 100m ja uuesti paremale 8-) , ookeanipüüki pole teinud sealkandis aga ega seal muud tarkust pole, kui otsid parkimiskohta mereäärse tee ääres ja lähtud sellest, kuhu parkida saad, mereäärse tee ääres piire peaaegu igal pool, niisama maha ei keera kuhugi, parkla leitud, siis vaatad mäge, täpselt sama langust jätkab ta ka vee all. Lyngenist narviku poole püüavad igal pool meres merikat ka. Ookeanikala närib siis, kui vesi liigub, põhimõte on see
http://sepikoda.ee/sisu/NSwxMzgsODA5LDE/tous-ja-moon/
prinditavad graafikud leiad netist, parimad võtuajad on siis, kui kõrgustevahed muutuvad oluliselt, see on üks olulisemaid asju ookeanipüügis, aeg.
Kohvi on vähe, halvaa ja pähklid viitavad kogemusele, pakisöögindus viitab sellele, et peale väsitavat kalapüügipäeva on ikka oluline söök valmis saada ja ära süüa, ennem, kui kukud nagu surnu.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Värske greylinglandi pilt ergutuseks minejatele
It was great trip again. We caught many large graylings and white fishes size of between 50-60cm! Best flies were: europa12, gray mayfly, brown nymph, rubber leg, and tshernobyl ant!
grey.jpg
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5659D944
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Ma just vaatasin neid karpe .... mõtlesin , et suurvett jagub veel . Koju tulles kirjutage siis , mis sorti riis kõige maitsvam on. :lol:
Mina vastan juba ette ära, et Basmati riis... pärast tagasi tulles pika autosõidu järel läheb veel nimi meelest ära :) Magustoiduks võtame konservi ka kaasa. Aga nali-naljaks, normaalse veega toob selle kala seal igaüks ära, aga suurvesi teeb püügist hoopis teise tera (omal nahal ka kogetud).

Ja kui ma nüüd hästi näen, siis need suurvee septsialistid pole diletantidele ühtegi putukat pakkunud, millega nad nina põhja ei keeraks ... laske tulla, tagasihoidlikkus pole ammu enam mingi voorus :lol:
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Jarlo »

Ahjaa, mis norra kaldapüüki puudutab, siis see on ka paras joppamine. Kui üks päevake seda võimalust on, siis on sada faktorit mis selle p****e võivad keerata, suur tuul, vesi kohvi, malts kaldas, kärss kärnas, maa külmund. Eelmisel aastal tahtsime ka teha, aga ilm niimoodi nöökis, et kui landi ookeani poole saatsid, siis potsatas põhimõtteliselt seljataha.

Harjusemaa pilt on muidugi kena...
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas ZiiN »

Me eelmine aasta täiesti planeerimatult tegime selle ookeani kaldapüügi ära... Ja kõigil olid suunurgad seljataga koos, ühtegi sinupakutud faktorit pihta ei jopanud :lol: Jackpot ütleks! Ainult varustus oli väga mittesobiv, kaasasolnud haugiputukate karp kulus marjaks ära ;)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

viis päeva mitteüht piuksu, mis toimub, panen vähemalt püha ürituse toetuseks ühe läikiva kirbusitamõõtu koleda putuka 8-)
sääsk.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Jarlo »

sepaonu kirjutas:viis päeva mitteüht piuksu, mis toimub, panen vähemalt püha ürituse toetuseks ühe läikiva kirbusitamõõtu koleda putuka 8-)
sääsk.jpg
Vähe ja väikesed... Tuleks siis ka võimalust, et seda kirbusitta vahepeal ujutada :) Ma juba otsisisn kõige suuremad ja koledamad putukad ka välja lõhekonksudel, mis ma algselt koju pidin jätma. Ilmastikuolud ei erine suurt juuni alguse ilmadest.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas Birgit »

Sepa, mis juhtunud on? Usku vahetanud? Mäletan Vigala jämmilt sellist lauset „minaeiusukirbusitamõõtuputukatesse“ ja nüüd teed vabatahtlikult ise… :)
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Tuleb ka moega sammu pidada - väheke alternatiivmaterjale,natuke närvikõdi sidumisel,ühesõnaga miskit kirbus..alaadset
Manused
m.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas AndriPro »

:roll: T.H putukat vaadates tulevad meelde paar "inetute" mõõtudega säinast.... :)
Vasta