Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Aprill käes . :roll: Hommikul seisin õues , põletasin tubakat .... tihase ilus laul on vahetunud pasknääri plärina vastu , sookured teatasid valjult oma kohalolekust , kisa on aga askeldamist ei ole ... ja lumikellukesed õitsevad visalt edasi . Kõik tundub sel kevadel pisut varajane , aga venib nagu püksikumm . Ei ole hea kalailm , ei ole hea vesi veel , talv on jões veel.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas sepaonu »

Minu meelest pole õige selliste lihtsate asjadega tegeleda keerulisel kevadel, mis krdi linnulaul, hommikohvi ja sigaret ja jalgade kõlgutamine :evil: , tõsiste probleemidega tegelevad inimesed, näe üks tuunib spigotti, kuna pole tasakaalus, liiga kerge, lisas 9gr, arvatavasti on nüüd tasakaalus
http://www.perhokalastajat.net/keskuste ... 80&t=65107
selles ma julgeks kahelda, kas ta vaimselt tasakaalukas on 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

:) Tänahommikune pilt kohvilaua tagant... :roll: Kas minna kalale või suusatama ... :roll: või suuskadel kalale?
Manused
Foto0004.jpg
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas ZiiN »

Andri see on selge märk sellest, et tuleb Lauawabriku uue talve plaanid sahtlist välja võtta ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Nou , ziin , nouuu. Valmis tehtud ridvaportsuga on niipalju tegemist , niipalju põnevat .... Tõeline ostuhullus on praegu peal , vaja nööre , liidreid , rulle :oops: ja mida kõike veel . Vaja harjuda ja harjutada . Sinu saadetud DT nööri heidan muru peal välja kõik 8-) . Särjeridvale on liidrid kohal , silmused tulemas , nümfiridva nöör tulemas , kõiksesuuremale tööriistale rull :oops: tulemas .
Mis Lauawabrikusse puutub , siis see kuu (või mai alguses) saavad valmis kaks klaasfiibrit . Kästi teha eriti vinged 8-)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Üleeile hommikul võis suusatada ... eile õhtupoole paukus äike ja sadas kõvasti . :roll: Ei tea mida tänaseks siis loodusel varuks on ? Hommikune linnulaul on igastahes kõvasti valjemaks muutunud . :roll: Aga lumikellukesed õitsevad vapralt edasi.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas T.H »

Andri,väga paha ja kurja inimese õhutusel lugesin kalaportaal.ee-st lennukateemat.Langesin tõsise provokatsiooni lõksu. Tuju läinud,mõjudest tervisele veel ei tea,profülaktika mõttes keerasin viinal korgi maha-ehk päästab veel midagi. :shock:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Tohoh kuidas siis nii halb mõju . :roll: Minu arust on põhjust rõõmustamiseks .... meil on nüüd "oma ala tõelised spetsialistid " olemas . Midagi vaja saab kohe küsida . Nii - et keera aga viinale kork peale ja võta suurest rõõmust viski ette. :lol:
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas otu »

ai pekki Tom ...
ma ka kohe peale sinu teksti nägemist uudistama ja ... vaa ... va ... vaaa ... vä ... va .. vat raisk kus lugu ... kolmas klaas viskit, viina pold :cry:
ma pole selle jutuga seal nõus, no ei ole krt!
miks peab nii?
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas T.H »

Andri,vat selles ongi konks,et targal inimesel on mida küsida.Minu mure on see,et ei oska midagi küsida ja lolli tundega on kuidagi väga loll olla.Solidaarsusest ,otu,lähen kah viski peale üle.
Manused
teise nurga alt elamusteks soovitan,otu.
teise nurga alt elamusteks soovitan,otu.
Vasta