PUTUKAD 2015

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Tellisin neid gamasi 8-10-2 kohalikku rapla küla butiiki,kalastufipoodnikel praegu hapukurgihooaeg, ju aasta esimese kümne päeva sees kätte saan, selleks ajaks vast ärkavad ja märkavad ja pohmakad ka unustatud. Natuke siukese konksu, nagu 777sp moodi, traadipaksust ei tea muidugi.
Aastavahetusel iidus, mitte midagi pole vaja siduda, kõik olemas, ilmad kah nii soojad, kõiki kalu võib praegu püüda.
Eelmine aasta tõmmet polnud talipüügi osas, praegu siuke tunne, et ikka tahaks jubedalt. Peaks peale metsikuid jooma ja söömaorgiaid putukapoole üle vaatama. Uskumatu, aga peale pikka hoovõttu tegin sidumisaltari täiesti korda. Täiesti korda tähendab ka seda, et isegi kiire saapanööbid, ehk kevadel maha kukkunud kuulpeade karbi sisu sai põrandalauapraost 99% välja urgitsetud, põrand kõvakettamagnetiga üle käidud, isegi konksude sorteerimisega sain hakkama, mis põrandalt leitud. 2012 aasta gõrgkunztiputukaid lõikasin vaibanoaga paakümmend tükki, korra jäin mõtlema, et mida inimene küll mõtles, kui tegi kered 3/0 niidiga ja igaks juhuks lisas ka natuke liimi. Head kallid konksud olid vaibanoa tera väärt, ühtlasi ka väike tagasivaade.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Hommikukohvi kõrvale igavusest
hail2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

wolly pole miski talvine wolly, kui tal konnajalgu pole 8-)
w1.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

See siis rohukonnawolly järelikult!
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

konnawollyle lutsuwolly sõbraks ;)
w2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

#12 3XL konksul
mu2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Kas proovisid vees ka, et kui kokku tiiva must osa tõmbub?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Küsimuse asetusest ma eeldan, et sulle tundub, et vähe.Ma tean, et marabu on petukaup selles mõttes, et vees kaob ära. Mul endal mudleri toimivuse usk puudub, andrit ükskord usutlesin, vahest toimib, vahest mitte, neid pisilasi proovisin siduda, kuna üks kiitis harjusele neid, üsna tõenäoliselt püüab palju põhjapool.
https://www.youtube.com/watch?v=STybwrOEnos
et kui reklaamija soovitab panna kaks minimarabu tippu, mul mustana polnud, ma võtsin suure sule ühe külje, näpud kokku nagu käärid, siis päriskääridega näppudepikkuselt lahti rootsust ja lükkasin kokku oli mul kogus. Sule tipp ja küljefiibrid on muidugi erinevad asjad. Kaevasin isegi selle pildi välja,et võrrelda, üks rapla mees andis, no ei andnud, ma võtsin ta karbist
md.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas T.H »

Marabu sulega ongi see konks,et sule tipud ei tõmbu nii kokku kui külje fiibrid ja mängivad seetõttu paremini.Sule külje fiibrid kisuvad end niidiks,ei mängi kuigi hästi ja on ka nõrgemad - kala kitkub nad suht kiirelt putuka küljest ära.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2015

Postitus Postitas sepaonu »

Las närib ära selle marabu, siis jääb selline konts järgi, sellega püüab edasi
https://www.youtube.com/watch?v=HG6ezriPh14
Head vana aasta lõppu kõigile, uusi ja paremaid putukasidumisi uuel aastal, ma kolmeks päevaks iidu pralletama, kala eriti ei looda saada, a putukatokiga jalutan kindlasti, et toit allapoole rapuks. ;)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta