PUTUKAD 2016

Vasta
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas ZiiN »

T.H igasugustest eksperimenteerimistest olen nõus alati osa võtma! Pealegi on lõbus seltskondlik nullitamine alati etem kui üksi kespärane skoorimine :lol: Aga tuletan sulle meelde, et lubasid tulla ma müstilisi merekokresid püüdma, vot nende jaoks on vaja miski salarelv välja mõelda, sest nad on tõesti suured nagu vaalad!
Ja ahvenakohta veel niipalju et meres roosärgesid püüdes on parves tihti näha ahvenaid aga nad tunduvad roosärgedest aeglasemad ja pirtsumad olema. Putukaks enamasti Red tag või miski tinsel maimuke. Siiski vahest õnnestub sägede vahelt ka ahvenaid rebida :)
ahven.jpg
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas Mikk »

Need mahuvad veel selle aasta numbri sisse. Uuel aastal vaatame, mis forellid neist arvavad. Head aastavahetust!
IMG_20161230_200904.jpg
Risto
Postitusi: 29
Liitunud: 05.01.2014, 21:59

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas Risto »

Veidi rumal küsimus - mis moodi te red tagidega püüate? Pole mul õnnestunud selle putukaga kordagi skoorida :shock:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas sepaonu »

Selle redtagiga pole sa risto esimene viriseja
http://www.flyfisher.ee/search.php?keywords=red+tag
läheb natuke aega, ennem, kui tekib usk ja kohad ja ajad, kui paned otsa selle.
Minu meelest võib ta karbis olla. Kevadel kõik valged kalad söövad seda, suvepoole nii ja naa, sügisel nii ja naa, minu meelest pole nii, et alati ja alati ja keegi veel ütles, et alati, kalaga pole mõtet vaielda. Tage võid muid värve ka siduda. Tagi võid ära jätta või tulesi-vilesi juurde kleepida.
Välismaa keelest eestindades peaks selle putuka nimi olema salakütt, saba olen meelevaldselt vähendanud, muidu suht retsepti järgi.
poacher.jpg
Ja kõigile soovin head vana aasta lõppu ja uuel aastal uusi putukaid. Uued putukad, uued lootused, uued lootuste purunemised, igal juhul, et huvitav oleks.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas T.H »

Natukene valget ka praegusesse sügisilma.Lõbusat vana aasta lõppu ja toredaid elamusi uuel aastal !
IMG_3431.JPG
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas ZiiN »

Red Tag kuulub kolme minu lemmikputuka hulka... püüan sellega nii ülesvoolu nümfitades, seisvas vees stripates, kui allavoolu nagu lõhekaga ujutades. Püüan sellega viidikat, särge, roosärge, ahvenat, turba, forelli ja kõike muud mis jões liigub. Erinevad konksusuurused ja raskused.Murelikult vaatasin oma Tagi karbi ka üle, hõredaks on teine jäänud, eriti suurte kuulpeadega, ei tea miks? :roll:
Eks tuleb millalgi see tuim sidumistöö ette võtta. Müts maha teise Miku ees kes ühesuguseid pugereid kandikutäie jaksas vändata... ma üle 3 ühesuguse putuka järjest ei suuda siis peab juba konsusuurust või materjali muutma, et aju kinni ei kiiluks :lol:

Eks paljuski ikka usus kinni millised putukad esimesse valikusse lähevad ja seega neid putukaid ka kulub kõige rohkem. Eelmise aasta rekord oli vist 7 red tagi päeva jooksul (Kimps võib meelde tuletada) kala ma igatahes ei saanud :D
Head vana aasta lõppu!

rt2.jpg
Risto
Postitusi: 29
Liitunud: 05.01.2014, 21:59

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas Risto »

Kuulpeadega tunduvad killerid olevat. Püüan enamasti Kasaril ja seal miskipärast eelistavad kalad rohkem kuulpeadega putukaid. Vähemalt endal selline mulje jäänud.
Tuleb peotäis erinevaid kuulpeadega red tage siduda ja kevadet ootama jääda.

Igatahes, head vana-aasta lõppu!
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas vii »

Head uut aastat!!!
Paneks siis ka mõned poe putuka pildid mis mulle enam ahvenaid toonud. Ise ma kahjuks ikka veel ei oska putukaid siduda, sestap poe omad. Ahven tahab natuke järsemat tõmmet aga kui hakkad venitama siis on särjed putukatel kallal. Äkki on Red Tag-iga samuti vaja toimida.
IMG_0097.jpg
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2016

Postitus Postitas T.H »

Viil ülemine putuk väga hea dragonfly variant (no niisama omaette arutan)
Vasta