Putukad 2013 hooajaks

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

vii kirjutas:
AndriPro kirjutas:Interneti avarustest "jäi näppu" niisugune piibel . Järgmine aasta möödub esmatrükist 100 aastat. Kohe kui tuhin peale tuleb hakkan seda klassikat tuunima...... :)
Andri, millal meil sellist kirjandust lugeda saab. Kas peab veel aastat sada ootama. Seda paari väikest jutukest on vähe, et meie lennuka ajalugu tekkida saaks.
Eks seda siis saab lugeda kui mõni " hull" võtab kätte ja raamatu valmis kirjutab.....Aga ajalugu , see tekib ka siis , kui kasvõi üksainus lendõngitseja siin maal kalal käib.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas vii »

Kolm suitsu ei ole küla ja ka sada ei ole küla. Need vaid ainult inimesed. Külal peab olema midagi mis seob inimesed külaks. Nii on lenuka rahvaga. Tänu sulle Andri ja teistele kes te seda lennuka asja veate on meis see miski. Aga see miski on veel väga väga abras, Taevaskoda kui ma ei eksi oli ehe näide sellest.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas ZiiN »

Kuna kaikaga forelliniredel vehkimise hooaeg hakkab kohekohe lõppema ja pardijahi hooaeg on alanud siis tekib ilmselt paras hunnik parditiibasid ja nahku. Kui kellegil on huvi neid sidumismaterjaliks saada, siis võib teada anda ja saan neid rohkem sügavkülma või kuivama panna. Ma vaatan, et internetis vähemalt müüakse seda kraami kulla hinnaga http://www.taimen.com/en/ee/product/tea ... 2658/90212. Endal mul mingeid majanduslikke huvisid sellega pole, niiet äraviskamise asemel kasutaks ise ja pakuks teistelegi :)
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Birgit »

Hea pakkumine ZiiN aga mu meelest pole mõtet niipalju vaeva näha, võid rahulikult pardi koos naha ja tiibadega külma panna, ma kasutan kõik osad otstarbekalt ära.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Mulle sobiks üks part nii , et võtad sisikonna välja ja siis koos naha ja sulgedega sügavkülma.... :roll:
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas ZiiN »

Eks mõne põneva putuka eest võin neid ka tervelt (ilma sisikonnata) külma panna. Aga kas liikide suhtes ka eelistusi on? Enamasti on saagiks Piilpart, Sinikael, Luitsnokk ja Viupart. Sulestik hetkel on veel suvine aga oktoobris hakkavad enamus juba pulmarüüsse minema. CDC, häkli ja gulinaarse elamuse peaks igatahes juba kätte saama :) eks ta veel praegu laskmata karu jagamine on aga siis ma vähemalt tean kui palju neid suitsuahju panna ja palju sügavkülma :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Sinikaela-isa oleks nagu ainuke , mis huvi pakub. Piilult võtad suled maha ...jääb vaevalt varblane järele :lol: , luitnokk on ilus värviline küll , ainult need värvitoonid ei ole nagu need õiged. Viu ei tule praegu hetkel meeldegi.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas ZiiN »

Ma panen siis järgmine kord mõne pardi külma. Seekord läksid kõik suitsuahju :) Endale panin kuivama mõned sabad, nahad ja tiivad. Tiibasid läks sügavkülma ka omajagu kui kellegil huvi.
Manused
part2.JPG
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Birgit »

no on ikka ornitoloogid koos, ma pidin minema netist pilte vaatama, et nimi ja nägu kokku viia. Sinikael leiaks vist kõige enam kasutust, teistest saaks kah mõne sule näpistada, huvi on olemas.
Kas keegi on proovinud sulgede-karvade ise värvimist, mis sellest välja on tulnud ja kas tasub mässamist?
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Jarlo »

Andri, suur "sügis" juba käes, tahaks minna varsti suurema klassi ritva heitma kuhugile raudsilla kanti, aga putukateema osas nõu vaja....

Eelmise aasta teemast jäi üht-teist silma, mida v-o prooviks siduda, aga ole hea ja aita natukene materjalide ja värvide tõlgendamisel:

- 04.09.2012.a postituses olev stiimerikonksul tegelane http://www.flyfisher.ee/viewtopic.php?f=1&t=2&start=170
- 09.08.2012.a postituses olev ujuva ja uppuva liidri paarikene http://www.flyfisher.ee/viewtopic.php?f=1&t=2&start=150

ja kui selle aasta mõnda moeröögatust on näidata, siis ära hoia end tagasi :)
Vasta