Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Seekord olin mina see keda õpetati :D . Tänud teile , eriti Dimale .
Manused
Foto0002.jpg
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Kuna ma jämmiomikul ärkasin võõral terrritooriumil, siis ei osanud muud teha, kui sõitsin kohale kokutama, hugolt korjas mu sealt tuppa kohvile. Tarkust jagati, seeni, kiluvõileibasi, putukaid, ühesõnaga rahul. Õhtupoole jalutasin järgmise sillani, sealt üle ja õkva üle põldude tagasi. Ilm oli pime ja selle maa peale oskasin kolm putukat rampadesse jätta. Ühele kalakesele ütlesin tere ja head aega.
jammikala.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Aitäh meeldiva seltskonna eest, põnevate ritvade ja nööride poovimise võimaluse eest, õpetussõnade ja juhiste eest!
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas otu »

Toredaid ja tarkasid inimesi on alati rõõm näha. :D Ja kui sepa "õnn" juurde liita siis ujub jões vähemalt kaks kalakest. Keda nende kiluleibade eest peaks tänama,väga hääd olid!
Manused
2015-04-04 15.02.55.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Vaatasin , et pildi peal otut põle .... No muidugi , otu püüdis juba ...
Manused
Foto0003.jpg
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

otu kirjutas:Toredaid ja tarkasid inimesi on alati rõõm näha. :D Ja kui sepa "õnn" juurde liita siis ujub jões vähemalt kaks kalakest. Keda nende kiluleibade eest peaks tänama,väga hääd olid!
Otu, kiluleivad olid minu ahju pealt ...peab ju midagi kaasa võtma, te loobite ju Sepaga kõik kollid tagasi, millest äkist saaks saiale lõigata 8-)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Proteiinipadruni leidsid kojamehevahelt jarlo?
Kõik olid nii tegevuses, et ei julgend piuksudagi, et keedan teile matkakörti.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Aitäh sepa, sain kätte. Helistan mingi päev ja küsin enne proovimist paar juhtnööri....
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Jämm oli tore,sai vanu ja mitte niiväga vanu sõpru kohatud.Minusuguse ülbiku poolt paar sedasorti tähelepanekut kah.Otu,sellistele niredele(meie oludes tavalised forellijõed)võta mõni teine,hoopis pehmem ritv. Jarlo,vasak käsi tööle ja kõik läheb poole lihtsamalt.Sepaonul minuarust see carron juba olemas(kui see nöör mida proovisime oli #5 seal heinamaal tuules)ühtteist veel,aga niigi sain juba mõnuga esineda. 8-)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Mul oli peale jämmi kindel plaan , et mai kuuks on vaja kahekäelisele ühte heitepead , intertipuga , mudleristrippamise nööri . Äärepealt oleks nuppe hakanud muljuma , aga enne otsustasin kapi otsas inventuuri teha. Ja uskumatu , kapi otsast leidsin ühe intertipuga ACE , parajaks lõigatud ja puha , võta ja mine kalale . Carroni ostuplaan jäi katki kui panin Gillumi ridvale rio troudi nööri peale . :roll: Nii et tuleb uut jämmimist oodata , äkki siis leiab veel midagi , mida kusagil kapiotsas ei vedele :oops: .
Vasta