Kalalkäigud.

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Ma käisin täna väikse emajõega tutvumas, 3km jõge ja mitte ühtegi kala. Väga ilus jõgi. On väiksele emajõele forelliplaaniga üldse mõtet minna?
kinks
Postitusi: 4
Liitunud: 10.02.2014, 00:01

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas kinks »

Madis kirjutas:Ma käisin täna väikse emajõega tutvumas, 3km jõge ja mitte ühtegi kala. Väga ilus jõgi. On väiksele emajõele forelliplaaniga üldse mõtet minna?
Olen sama resultaadiga 2-3x käinud paar aastat tagasi. Mulje jäi sama, et ilus jõgi aga kala ei leidnud..
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

T.H kirjutas:Sepaonu, ära selle valgusfoori pärast põe. Tegin kiire kontrollkäigu ja "sammal" toimib jätkuvalt :D
Mida ma nägin ka oma silmaga, tänud jõe näitamise eest ja õpetamise eest, ilus päev oli.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas T.H »

Oli tõesti ilus kalastuspäev ja tänud ka sulle sepaonu, et viitsisid nii kaugele sõita. Minupoolest iga kell jälle (väikseid plaane sai ju tehtud).
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

putukavärvi ideid saab ikka loodusest, tavaline lehterpunakõrvik :lol:
lehterpunakõrvik.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Tänane päev matkatud jõgesid mööda , vahepeal ka püütud , tulemus :roll: ütleme nullilähedane . Paar särge , üks sininina ja üks näpupikune harjus.
Pildid on keelu all jõe äärest. :evil: Krt , pasunasse tahaks kellelegi anda..... :evil:
Manused
Üks kalamees oma püügiriista  põõsa   peale kuivama pannud.....
Üks kalamees oma püügiriista põõsa peale kuivama pannud.....
....  teine kalamees oma püügiriista  ankrud kaldale  sättinud , hea järgmine kord võtta.
.... teine kalamees oma püügiriista ankrud kaldale sättinud , hea järgmine kord võtta.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Tänane päev matkatud jõgesid mööda , vahepeal ka püütud , tulemus :roll: ütleme nullilähedane . Paar särge , üks sininina ja üks näpupikune harjus.
Pildid on keelu all jõe äärest. :evil: Krt , pasunasse tahaks kellelegi anda..... :evil:
Minu pasun on sinu käsutuses, tule ja anna. Ehk mats lööb pööningu paika. Nädala jagu varsti puhkust läbi aga ei ühtki toksu, hakka või spinnalt tolmu maha kühveldama. Ega ma päris kindel ei ole, et spinagi mind päästab. Olen ju ainult soojal ajal loopinud. Ei tea kust püüda, kui sügavas kala pesitseb, landid peavad vist olema sinakad tooni aga kas mul ka talve putikuid on seda ma ei tea. Ühed olek kindlalt kuulpead, villased need samused, Muddler, Leech, Minnow ja ega mul vist rohkem midagi talveks pakkuda ei olegi. Ma ei tea kas Andri kingitusest ka midagi võtta oleks. Muidu ei kurda ilm on ju ilus oleks ainult tuult vähem.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna tegin 5-tunnise matka , plaanis oli kahes kohas a pool tundi püüda. Esimeses kohas ei püüdnud ,kuna silmaga oli näha , et kala on kohal. Teises kohas püüdsin , null. Sookured tegid kisa , kahjuks veel lätis , mitte eestis . Aga haneparved tulid juba üle piiri .... võib öelda , et kevad hakkab tõsiseid märke näitama.
Mikk

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Mikk »

Sai siis käidud! Täna hommikul 8,47 L-52 ja 4068g
Teine tütar sündis ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Mikule palju õnne suure saagi puhul.
Vasta