Kalastamine välismaal

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas T.H »

Tuli meelde,et ma olen ju ka väljamaal kalal käinud,aga nautisin rohkem sellist tegevust.
Manused
Mõned aastad vana kalurikuur
Mõned aastad vana kalurikuur
Raamatukogu lugemissaal
Raamatukogu lugemissaal
Kes teab,siis see kapi pood
Kes teab,siis see kapi pood
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas ZiiN »

Kõik aga käivad juba väljamaal aga värsketest putukamoodidest ei räägi keegi midagi :roll: Loetud päevad veel jäänud ja vaja ka polaarjoone taha minna... tegin justkui nagu miskit :lol:
fmf.jpg
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Birgit »

Selle suure ja punasega peaks väga hästi mõne suuresarvelise põdra saama aga peaks sobima ka karude peletamiseks :)
Aga need teised ..., vot need teised tee ka mingit muud värvi täpiga ja muud värvi kerega lisaks.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas AndriPro »

Põhja pool on praegu varakevad ja tulvad , ilmad külmad , eriti ööd . Minul tuli kobedam harjus kõik lõheputukatega 2 - 1/0 konksudel . Värvidest must , tume oliiv , täpike roosat. Päikesepaistega hõbedane keha . Sombuse ilmaga võiks ehk pruuni proovida selgema veega , sogasema veega mingi täpike või häkel oranž . :roll: Sinu pildil olevaid ei oska hetkel mujale paigutada kui mõnda vikrilompi ehk-kui peale .
Peale põhja poolt tulekut konutasin paar päeva lätis . Seal kõik nagu meilgi . Vähe üllatuseks oli üks suur turb , kes võttis stimulaatorit . Tegelikult mis üllatus , ühepäeviku aeg ju käes , vähemalt nii räägitakse :)
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas ZiiN »

Need punased kui enne karude ja põtrade peale ära ei kulu on plaanis utiliseerida Sepaonu vastutusalas ookeanivees... aga eks neid karvapalle tuleb siis veel juurde kedrata :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas sepaonu »

Arvatavasti Miku punane liits graylinglandi lehelt mõttealge saanud. Kindlasti on Aki ülikogenud tundramees ja kollharjuste konksutaja, a kahjuks ei saa ta käest küsida, et kle ma ise seoks, a mis praegu toimib 8-) Mina ei tea praegusest ajast midagi, kevadtalv alles, a hilisemasse aega julgeks punamusta liitsi siduda(+terake vaske), sest samas värvis lant on ennast täiega tõestanud. Augustis olen küsinud ühe kohaliku käest, et kle, oli tore vestelda, ütle nüüd putukate koha pealt harjusele üks oluline asi kah, vastas väike must ja punase täpiga, mis minul absoluutselt ei käivitunud.Vaadates, kui palju sommid oma tundraputukatele pedepunast panevad, siis panustaks pigem sellele värvile. Mul caddistel eelmine aasta oli parim kerevärv oranz aga olen ka varunud valmis paar pedepunast proovimiseks. Ajast ja loodusest see vast kõik kinni, et mis käivitub, mis mitte. Üks näidissuperpupa anti viimaselt jämmilt, isegi kavatsen järvede jaoks siduda, jões ta vist suurem asi ujuja voolus pole, miku omadel tundub konks kahtlaselt jämedast traadist olema ? Lohistada seisuvees vist nii ehk naa eriti hästi ei õnnestu superpupat, a mõtlesin, et pistaks heleda cdc tuti ette, nagu selles versioonis
https://www.youtube.com/watch?v=fJ5li1kiZ4Q
ja siiani seotud valge hacklega ei seo enam, vahetan grizlyks, see ja must funkavad mul.
Must kummijalgadega peletis seo mikk
http://files.kotisivukone.com/alappi.ta ... iperho.jpg
ja kevadised wollyd ja tagid tõsta veel tundrakarpi :D
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Birgit »

Selle 3-4 nädalaga, mis reisini veel jäänud on võib veel kõik neli aastaaega üle käia. Paar päeva tagasi sadas lund, kohati on jää järvedel veel meetripaksune, nüüd lubab kohalikku soojalainet…, ilm vahetub väga kiiresti ka nädala jooksul ja proovi siis putukaid teha, raske. Ise lähtun sellest, et putukakarbi sisu võiks olla võimalikult mitmekesine, seda mitmekesisust näed juba nende erinevate putukapiltide pealt, mida kõik „segaduse tekitamise nimel“ soovitavad :) ja esmaabi sidumisvahendid võiks ka kaasas olla.
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Birgit »

Infoks Rootsi minejatele, ma ei tea kui kõrgele ja kaugele mägedesse keegi läheb aga igal pool alates Jämtlandi maakonna põhjaservast kuni põhja välja on mägedes 1. klassi (kõige lahjem) suurvee hoiatus peal, hullem on seal kus paljud jõed-järved puntras koos. 1000m üle merepinna on järved jääs, head augupuurimisjääd jagub kindlasti veel nädalaks. Kohati on lund palju, see on märg ja hästi ei kanna, maapind kah väga märg, seda arvestage siis telkimisel ja riietusega. Mõnes kohas veed veel tõusevad, teises on hakanud vaikselt langema aga on endiselt väga kõrged. Kes pikemat tiiru plaanib mägedes jalgsi siis soovitatakse küsida kohalikust turismipunktis infot olude kohta, matkaradade osad teisaldatavad rippsillad ei ole veel paika pandud, väiksematest jõgedest on raske üle saada aga mõni koht aga on juba täitsa ilus ja kena. See on seis praegu, järgmisest nädalast lubab oluliselt paremat ilma.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas sepaonu »

Mul hakkab minekupäev paika loksuma, võrreldes eelmise aastaga hakkan ca 10 päeva hiljem püüdma, ma ei imestaks, kui loodus oleks täpselt sama koha peal oma toimetustega, nagu eelmine aasta. Vee koha pealt lasin peast kõik eelmise aasta madala veega ületused läbi ja mõtlesin, et peaks paarkend lisametra nööri võtma, äkki keegi reisikaaslastest tahab kuskil mu kahlasi kasutada, saab kuivakoti ja nööripostiga üle jõe saata 8-) Naise matkavarustuse uuendasin ise ja kolmas sõber iseseisvalt, kuna sai kah aru, et kui tundras pikemalt ringi trampida, siis varustus peab hea olema. Tundmatut maad on seekord omajagu, tõmbasin kriipsud kaardile, uurisin norgeibilderis läbi kogu rajooni, põhimõtteliselt peaks kõigist nendest norra kivirägusoodest ehk wetlandidest mööda saama.
tundra2.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Kimps
Postitusi: 63
Liitunud: 06.12.2014, 00:36

Re: Kalastamine välismaal

Postitus Postitas Kimps »

Nii...järjekordne invagrupp on asunud Lappimaa poole teele. Kojujääjatele soovime meeli erutavaid kalalkäike ja Jarlo katsu tuules püsida!
Manused
received_10204642488203506.jpeg
Vasta