Kalalkäigud.

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

Küsi Andri käest, tema oskab seda palju palju paremini selgitada. Ma arvan sa pead sadakorda paremini jõge oskama lugeda selleks et sa mööda foralli peasid ei roniks, et vool ei lohistaks putikut mööda veepinda(mõnikord on see kasulik tegevus)jne. Landiga on lihtsam jõge kammida lendõngega pead lähedale hiilima selleks pead sa kindel olema et kala ei näe ega kuule sind sest lennuga sa niikaugele ei viska
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Nii see lendõngepüük on , igaüks leiab midagi endale. Minul on kõige suurem kirg püüda kevadise suurveega , siis kui kahlukaid on vaja selle jaoks , et üldse jõe äärde pääseda. Ja veel lõbusam on , kui suurvee ajal lähevad ees paar-kolm spinnameest , astud järgi ja võtad ühe ja teise ja siis veel kolmanda....... :lol: , lõbus on.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Siin lõunapool on ühepäevikuaeg ametlikult läbi , või pole alanudki , ei tea kuidas õigem öelda oleks. Käisin vaatamas , kuis forellid elavad , kas on ka süüa saanud. Paistsid päris prisked.
Manused
forell 006.jpg
forell 006.jpg (52.08 KiB) Vaadatud 10873 korda
forell 003.jpg
forell 003.jpg (56.57 KiB) Vaadatud 10873 korda
kiilas
Postitusi: 10
Liitunud: 23.04.2012, 13:03

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas kiilas »

AndriPro kirjutas:
Sa pead pildistamiskursustele minema, saad piitsutamisele vaheldust. :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Mis? Mis? Minu Nokia mobiili Gunstipäraste piltidega ei olda rahul või?
marko
Postitusi: 3
Liitunud: 27.06.2012, 14:09

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas marko »

Mõni fotohunt ütleks et kunstipärane oleks pilt siis kui oleks kasutatud pildistamisel vedamistehnikat ja tulemuseks oleks olnud pildil terav kala ja kiirest veevoolust udune taust . Aga tõsi mobiiliga on seda siiski raske saavutada.
kiilas
Postitusi: 10
Liitunud: 23.04.2012, 13:03

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas kiilas »

AndriPro kirjutas:Mis? Mis? Minu Nokia mobiili Gunstipäraste piltidega ei olda rahul või?
mina mõtlesin, et sul endal käsi väriseb, aga nih kui telefon on Nokia, siis ei saagi paremat tahta :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Naabrimees mul vabakutseline fotograaf. Olen temaga ikka aeg-ajalt pildistamise teemal vestelnud.Kui ta teada sai , mis situatsioonides ma pildistada tahan ja et teinekord on pildi saamiseks vaid mõni sekund , ütles et valima pean , kui tahan pildistada , siis tuleb jõe äärde pildistama minna , kui tahan kalastada , siis kalale. Aga kahte head korraga pidi palju olema. Mõnedest momentidest on muidugi kahju küll , et pildi peale ei jõua...... .
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Aga Nokia teeb lahedaid akvarelle.... :lol: :lol: :lol:
kiilas
Postitusi: 10
Liitunud: 23.04.2012, 13:03

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas kiilas »

AndriPro kirjutas:Naabrimees mul vabakutseline fotograaf. Olen temaga ikka aeg-ajalt pildistamise teemal vestelnud.Kui ta teada sai , mis situatsioonides ma pildistada tahan ja et teinekord on pildi saamiseks vaid mõni sekund , ütles et valima pean , kui tahan pildistada , siis tuleb jõe äärde pildistama minna , kui tahan kalastada , siis kalale. Aga kahte head korraga pidi palju olema. Mõnedest momentidest on muidugi kahju küll , et pildi peale ei jõua...... .
aga võtagi see naabrimees aparaadiga kaasa ja siis saaks kindlalt ka mõne sellise pildi mis isegi klantspiltidega raamatusse kõlbab panna. Tuleks ise aga ..... tead küll, 100 häda.
Vasta