Kalalkäigud.

Vasta
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

Vaatan pilte mida olete lisanud ja kadedaks teeb sest varem talvel ja vara kevadel ei ole ma jõele sattunud. Noh, ei oska kusagilt kala otsida. Olen proovinud sügavast ja madalast, nii uppuva kui ujuva liidriga, püüdnud kuulpeade kui hõljuvate putukatega aga justkui kaevust püük. :oops: :oops:
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

vii kirjutas:Vaatan pilte mida olete lisanud ja kadedaks teeb sest varem talvel ja vara kevadel ei ole ma jõele sattunud. Noh, ei oska kusagilt kala otsida. Olen proovinud sügavast ja madalast, nii uppuva kui ujuva liidriga, püüdnud kuulpeade kui hõljuvate putukatega aga justkui kaevust püük. :oops: :oops:

Ära räägi, täna oli just üks selline päev. 10h järjest püüki räiges võsas, käed lõhki, pea valutab ja tulemus null, mitte ühte tonksu ka. Täiesti elutu vesi :cry:
Kobras on ikka hull elukas.
Manused
Kobras
Kobras
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

Testisin peale tööd uut nööri, guideline presentation, panin putuka ka külge
https://www.youtube.com/watch?v=JpteMsS ... e=youtu.be
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas andur »

Ilus suur jõgi ja ilusad suured kalad!
Mihukst putukat võeti? Videost täpselt ei saanud pihta. Miskit märga tundus, rohkem ei saanud aru.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

keila jõe ülemjooks see, väike paisupealne, lainurk kaamera teeb selle maailma nii suureks ja ümmarguseks :D , konkreetselt selle putukaga püüdsin
särg.jpg
praegu ära kuivanud ja kokku liiminud, a vees cdc fiibrid ümber kere kohevalt elavad, mulle meeldib, ma sulest sulisena ei pane, lihtsalt rebin mõned fiibrid, panen näpuvahelt niidi alla.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Võtuindikaatoriga?
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas andur »

Kas nullipäevadele mingit rohtu ka on? Rohkem nullipäevi, kuni neid vähemaks hakkab jääma ja niikaua tuleb kuidagi lootus säilitada?
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Kas keegi Salaca peal on püüdmas käinud? Oskab äkki mõne sõnaga püügilubadest ja jõest rääkida?
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas allu0 »

Madis vaata kalale.ee lehele, seal oli täitsa eraldi teema sellest. Uurisin ka ise seda teemat ja minuarust oli seal natukene juttu jõest, loast ja ka konkreetsetest inimestest kes seal käinud ja püüdnud. Samas võid vaadata ka Kalamehejuttude (ei mäleta mitmes hooaeg v milline osa) saadet seal oli 1 osa salaca lõhe ja meriforelli püügi võistlusest.
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas ZiiN »

Reedel testisin Sonik-u 10 jalast 3 klassi ja mudilaste vahele hüppas üks selline kala ka.
joekas2.jpg
Eilse tuulega olin vähe karmima varustusega. Ilus paks poiss tegi kõvasti õhuakrobaatikat. Ilusa võitluse eest läks tagasi ujuma ja ostsin Rimist forellifileed, et ikka kalamaitse suhu saaks :)
joekas1.jpg
Vasta