Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

On jällegi rõõm teatada , et flyfisheri foorum peaks kestma aasta veel . Vast ei ole Tarvol ka veel villand ja viitsib selle tehnilise poolega jännata."Lugejate" seltskonnast võiks rahvast veidike "kirjutajate" seltskonda üle kolida....
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Pealelõunat käisin tiiru jõe ääres.... Lund sadas minnes , RC ilm , aga lipsu otsa läks tammertinsel ,sidusin paar tammertinselit mitte oranži antroniga vaid oranži sädeleva dubbinguga.... no vaja proovida.Toimis. Nüüd on vaja needsamad putukad siduda wet konksule Koiva jaoks. Eelmisel aastal sidusin karbikonksule ja sain "peksa" nagu tuppasittunud kass....Karbikonksu otsast pääsesid suured särjed ära.
Lumesadu jäi järgi , linnud hakkasid laulma , ridvarõngad hakkasid jääd korjama .... lipsu otsa seesama oliiv-roosa uppuv.Ja nagu arvata võis ärkasid koos linnulauluga kõik "sipsikud" .3-4 tk sikutasin välja , siis kerisin õnge kokku ... mis ma neid ikka lõhun.
Vaatasin partide askeldamist ja mõtlesin , et sel aastal on siiamaani putukate peal kuidagi vähe värve olnud .Vanaks hakkan jääma või...ilm ja olud ka kuidagi ühtemoodi , suurvett pole ja arvatavasti ei tule ka...Või on sellest forellipüügist väheke siiber juba ... viidikad , turvad ja säinad võiks juba liikvele minna ... suure särje passimiseni ka veel 2-3 nädalat , sama harjusega...
Mingi ilusa ilma putuk oleks vaja siduda .... sihuke üleni hall või siis see blue dun. Mallard ja valge polüjarn tiivaga on neid seotud .... aga seekord üleni hall wet fly....
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Seisin täna ühe jõe kaldal ja mõtlesin...Kust krdi p....st nad vett jõkke saavad....Mul oli jões vett aastavahetusel viimati....
Manused
Foto0005.jpg
Mart
Postitusi: 19
Liitunud: 01.02.2014, 13:09

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas Mart »

See jõgi tuttav mulle. Ilmselt on veerohkuses süüdi viimase nädala ilmaolud, või käivad kohalikud ämbritega juurde valamas.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Leidsin jõe äärest putuka....
Manused
Foto0009.jpg
Foto0008.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Mõni päev tagasi oli telefonis arutelu prillide sanga toimest.... :roll: Mulle meeldivad ikka täispaindelised fast sangad. Ja klassikalised metallsangad vähe väiksematel prillidel. :lol: :lol: :lol:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kirjutan pasast. Minu poole pöördus Andrei , üks mees tellis kalli ridva tipu , nüüd ei suvatse enam kirjadelegi vastata.Jättis ostmata tellitud kauba.Andrei peab maksma tipu eest + postikulud +postikulud tagasi.Tipu raha saab ehk tagasi. Postikulud pole sugugi väike raha.On arusaadav , et soovid võivad muutuda.... aga ka soovide muutumise korral oleks ilus ja viisakas asi ära klaarida.Loodan , et sõnum jõuab kohale.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Selle talve ridvad said valmis... Aastagi vahepeal vahetunud.Nüüd ootan kuni postikana sidumise nodi kohale toob , saab hakata vaikselt putukaid siduma.
Manused
Foto0012.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Gunstikogu on täienenud.... Kaks ülemist tinselit on sidunud Masi Hast ja surfilaua Pertti Kanerva.
Manused
Foto0015.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Eile oli lahe arutelu.... tulevikuvisioonist. Läheb tulevikus lendõngitseja vee äärde , paneb õnged kokku ja teeb esimese heite .... arvate , et putukaga ?.... aga ei , heidab mikro- kajaloodi , saab oma telefonile täpse info kala asukohast , pikkusest , kaalust jne, jne.Muidugi kuulub ka info sisse missugust putukat võtab.... kui enda seotud , siis sobib .... kui kellegi teise seotud .... siis.... siis otsustab , kas kala kinnipüüdmine tasub vaeva või ei. Muidugi saab arvestada veel teisi tegureid...kas on isiklik rekord või kas saab laheda action video jne, jne....või kas kalade kogus on nii suur mis aitab tal mingisugust "võistlust" võita ja "punalippu" enda kätte saada.....
Jõe ääres oli vaikne, vesi külmadega kõvasti langenud ....jubedama "higistamise" peale võttis suur harjus musta kehaga March Browni.
Vasta