Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Eile 14-ndal märtsil läks 93aastasena taevastele kalavetele Bernard Victor "Lefty" Kreh.Rahu talle sinna.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Aasta 2008 .... püüti ülisuurte lõhekatega ja saadi ka kala....
Manused
Foto0002.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Ilus suvi on. Aga koguaeg ei viitsi ka ööbikute röökimist jõe ääres kuulata... mõni õhtu on mõnus nokitseda jahedas töökojas.
Manused
Foto0001.jpg
Foto0003.jpg
Foto0005.jpg
Foto0006.jpg
Foto0007.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Mõtted juba järgmise suve tegemistel....Kõigepealt tuleb valmis teha "mänguasjad" , siis siduda mõni karbitäis värskeid putukaid... Hetkel ongi mänguasjade tegemine pooleli . Ülemisel pildil on kolm eri mõõdus switch ritva , alumisel kolm 6-jalast ... 6-jalaste seas on see minu tehtud sajas ritv.Ise ei tunne , et sellest midagi muutuks , aga ridvameistrite seas on see mingi mõõdupuu.
Manused
Foto0012.jpg
Foto0015.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Aasta hakkab otsa saama , jõulud kohe tulemas.....Kolasin mõned päevad veel jõgede ääres ja tuletasin meelde ilusamaid hetki .Ritv oli ka ikka käes , isegi putukas sai märjaks... Rahulikku jõuluaega ja kena aastalõppu kõigile!
Manused
Foto0027.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Krt , pasalasu on nii täiskirjutatud , et ei leia enam sidumispingi teemat üles. Ja veel selline tähelepanek , et siia paistab lisa tulevat....Pasalasus on igati tervitatud hea huumoriga sõnaseadjad....
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kust kohast tulevad ideed siduda putukas....oli nagu korraks teemaks täna. On tulnud kalapüügi ajal , on tulnud jalutades ilma õngeta jõe ääres ,on tulnud netiavarustest , kellegi karbist , juhuslikust mõttesähvakust.... põhimõtteliselt kust iganes.Kalapüügil sündinud idee tuleb siduda kolme versiooni vähemalt , niisama jalutades tekkinud idee on läbimõeldum ja tavaliselt valmis putukas . Netiavarustest , kellegi karbist ,mingist uitmõtest putukat saab vahel hulgim kordi parandatud , parendatud .Mõni neist "läheb käima " , mõni ei lähe....Mõnda putukat ei peagi aretama , see on valmis seotud juba ammu. Tuleb meelde putukas , mis on hea kevadel suurveega .Nüüd talvel püüdes jäin mõtlema , et suurvett ei ole kusagilt võtta , aga see-eest on külm ja kala võtab samuti kontraste täis putukat.Putuk lipsu otsa ...ja kala ei tulnud kaua oodata.Natuke kergemaks või raskemaks siduda , selgema veega väiksemaks sogasega suuremaks ....ja jälle putukas olemas. Et kust tulevad siis ideed ?....Vist on nii , et kellel ja kust.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Täna pakuti mulle Guideline ritvu , uued. Kolm tk olid 9`#5 ja üks 9`#4. Mina huvitatud ei ole , aga võib-olla keegi on .Hinda pidi saama kaubelda.Kui keegi on huvitatud , siis andke märku privaati.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Õhtul silitasin Orvise 6-jalaseid ritvu.... Üks on mingi mudel 1952 aastast , teine Superfine. Seda 1952a. mudelit pakuvad ühed #5 , teised #6 , superfine on #6. Ja kolmandad räägivad , et täpselt ühesuguseid ritvu pole olemas .Isegi ühe ja sama meistri sama ritv ei ole tegelikult üks ühele.Senise kogemuse põhjal tuleb nõustuda.On kuidas on , peaasi et seda 6-jalaste "needust" neil ridvadel poleks. Mul ühel #3 6-jalasel on needus peal . Paras on selle ridvaga viidikaid püüda , aga nagu kätte võtad nii paarikilosega jälle õnnistatakse .Ja siis seisad ja ootad , millal see kala ükskord väsib.
Manused
Foto0004.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Hardy Koh-i-noor -l on mul #8 Norrise salmon DT nöör ja Pridex rull.Nüüd , et ei peaks uut nööri -rulli hakkama soetama ,tuleb see Pezoni salmon 9`6" ehitada sama rulli ja nööri jaoks.Switch siis moodsas keeles.Ja mugav .
Manused
Foto0009.jpg
Vasta