Uudised sidumispingist.....

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kalasaamisest mõtlesin....Olen trampinud ühtesi ja samu jõgesid mõne aasta juba , saan kala ja olen rahul.Kas peaks seda kalasaamist nüüd hirmsasti hõikama igale poole....Mida see näitaks? Et mingi kehaosa vajab hirmsasti pikendust ? Või et ma päris loll ei olegi , vastasel juhul peaks mingi teise hobi endale vaatama.....Aeg-ajalt mõne pildi mingil põhjusel ikka teen . Pildil on siis switchide projekt,Baginski 10-jalane , Pezon et Micheli 9`6" ja Bokstromi 9-jalane.
Manused
Foto0004.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Putukad.....Kui hakkasin putukaid näitama ka muudes foorumites kui flyfisher muutus kõik ja väga palju.Tuli targematelt igasugu nippe ja nõkse , proovi nii ja proovi naa. Tihtipeale mõtlen mõne soovituse peale , et kuidas mees , kes elab minust 1500 km eemal ,teab mida see kala mul siin võtab ? Aga kogemus näitab , et teab , ikka ja jälle hakkab mõne soovitatud nipiga putukas toimima. Pildil 6-jalaste projekt 2x Orvis ja Lee Wulffi Midgest minu nägemus.
Manused
Foto0003.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Sa krdi krt...puurisin käepidet ilusti treipingis , rahulikult , liimisin ,ei kiirustanud ...no pidi saama hea.Aga peale kuivamist käepide nagiseb... Siis ei aita muu kui 3mm augud sisse puurida ja super attackiga uputama . Korgist käepidemetel saab nagina välja kui süstlaga teha PU liimi süste niikaua kui vait jääb. Õnneks läks seekord vaid 3x3grammi liimi.Nüüd veel augud täita , kerge lihv ja läheb sordi alla...
Manused
Foto0011.jpg
Foto0010.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Kõik ootavad liiteid ja käepidemeid..... Kahjuks on selleks korraks kõik küljes .Ootan niite ja paari nööri . Peaks küsima kas keegi vabatahtlikult mulle rõngaid osta tahab ? Sidusin mõne putuka , mõne katsun veel teha teemal kuidas kanduvad värvid striimerilt lõheputukale ja uppuvale putukale. Eks siis postitan kui valmis saan.
Manused
Foto0002.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Juhtrõngaste valiku juures mõtlen alati , et missugust , kui suurt , olen valmis ritvadel vahetanud suuremaks (millega talvel käin) ja väiksemaks. Kaks momenti on , mida peab jälgima : 1. Maitseasi 2. Asi on maitses.
Manused
Foto0006.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Täna ainult sidumismängud.... Putukaid sai seotud , ehk homme pildistan ...tegelikult on need pildil , seal keskel , mingi šampa korgi küljes...
Kõige lühemale kahekäelisele sai juhtrõngas ....edasi kalkulaatoriga ülejäänud paika... kohe kui olen otsustanud kas tuleb valem 9+1 või 8+1....
Manused
Foto0008.jpg
Foto0002.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Tegin väikese ringi jõgesid mööda , veebruari uuringute plaanid tuleb edasi lükata , vesipapiga sai suheldud tunnikese... on ikka ilus lind.
Manused
Foto0011.jpg
Foto0013.jpg
Foto0014.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Mõne talvise päikesepaistelise ilma putuka peaks putukatesse siduma..... Väike Parmachene Belle , üks kollase kehaga nimetu , Erin-go-bragh rohelistest..... Tänane sidumise aur läks juhtrõngastele....
Manused
Foto0003.jpg
Foto0004.jpg
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas AndriPro »

Pean siin plaani siduda mõni putukas... ja äkki tuli meelde , et minu infojäädvustamisel on suur auk. Tean vähemalt 6-te sügisel , sügis/talvel putukaga saadud lõhet . Ainult kahel tean putukat. Kas keegi on nõus veel avaldama putuka saladuse ? Veel parem pilt putukast. Kui ei soovi avalikult , võib privaatsõnumiga.
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: Uudised sidumispingist.....

Postitus Postitas lauri »

selline lihtne klassika, ma ei tea, kas sa seda teadsid või mitte. näksati veel ka väikest punast Francest aga see kala kaldani ei jõudnud

Pilt
Vasta