Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Tegelikult...

Tegelikult on ritvadega sama lugu mis putukate ja nööride jne..jne... Kui hakkad lendõngega püüdma on mõni putuk , mis kohe sugugi ei toimi..... kuni selle hetkeni kui see putuk trehvab lipsu otsa sobivates oludes..... ja kala tuleb . Nööridega sama lugu ... kõik oleneb oludest ja sellest , missugust sööta see nöör kandma peab. Või missugust rakendust... Kui alguses on üks -kaks endale sobivat ritva , siis aja möödudes .... on raske leida ritva mis ei meeldi ...ja seda ka põhjusel , et siinsetel kalavetel ei ole sobivaid olusid....
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Küll seletab, igas foorumis oma venno vist :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Mõtlesin , et keeluaja lõpuks jõuab valmis hööveldatud.....aga juba on hööveldatud ja kinni teibitud ....kuni nädal "suhkrustumist" , siis tuleb liimida kokku.

Pezon et Michel Colorado PPP 7,6ft 6wt koopia , ei miskit omaloomingut.
Manused
PA170320.JPG
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Krt , seda inglaste keelt ei oska nii palju kui vaja..... Kuidas oleks õige kirjutada .... ma mõtlen grammatiliselt ... Kas " B.H. River Rose " või peaks midagist teisiti olema?
grilse
Postitusi: 52
Liitunud: 24.07.2012, 10:38
Asukoht: Jurjew

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas grilse »

" B.H. River Rose " - minule vähemalt paistab kõigiti korralik. vaevalt,et mõni grammar nazi ka seal midagi norida leiab, aga mine tea ;)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

"B.H. River Rose " ... :roll: tuleb siis 6-jalane , ühes tükis , pakun , et #5 ... Aga võib-olla #6. Käepide ja rullisadul on kõik välja mõeldud ja valmis disainitud paberile. Nüüd ei ole muud , kui tööle :)
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

nädal aega meisterdada, siis ju vaja jälle kala püüdma hakata :)

Andri, kas oled jõudnud 7,2" ülemise jätku teemat ka vaadata?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ikka olen vaadanud , päris valmis ei ole veel. Aga mul on plaan sind veel heitma panna ;) Igasuguseid huvitavaid asju vaja veel proovida :)
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Jarlo »

AndriPro kirjutas:Ikka olen vaadanud , päris valmis ei ole veel. Aga mul on plaan sind veel heitma panna ;) Igasuguseid huvitavaid asju vaja veel proovida :)
Heitmise vastu pole mul midagi, eriti kui selle raames igasugu huvitavaid asju saab näha/proovida :)
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Panen ka siis ühest komplektist pildi. Minu lenõng toas kassi püüdmiseks.
Berkly Ice rod 70 cm
FexTec 3/5 rull
Airflo nöör 3#
Liider 20CM
Lõngatükk

Eeldab kassi olemasolu.
Asi käib täpselt samamoodi täpselt nagu päris lennukaga püük:
Aegajalt jääb kusagile kinni, võtt on vahepeal kehv, teinekord esimese viskega. Kui kohe ei võta, tuleb presetatsiooni paremini teha. Vahest tuleb kass otsast ära. Rünnakud on nagu kala puhulgi ootamatud

Just sai püütud 1.5h kass suht läbi omadega, aga kui vaikselt mängitada siis veel võtab :D

TEOREETILISELT kui raha otsa panna, siis peaks naine ka võtma :roll: Siis pole kassi vaja
Manused
Lenõng kassi püügiks
Lenõng kassi püügiks
Vasta