PUTUKAD 2014

Vasta
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Sepaonu, halli pole jah mõtet sinna panna. Pane ikka sinist (nagu Andri sellele karbikonksule seotule) või kui tahad, siis lillat ja pealt võid katta mallardiga või faasaniga , nii nagu ise paremaks arvad ;)
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Birgit »

mis vōib juhtuda kui oled terve kuu tegelenud vaid haugiputukate ja püügiga, vaimust vaesena valmis "Hello Kitty".
Mõni rohi, mis aitab?
Manused
Hello Kitty
Hello Kitty
T.H
Postitusi: 978
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas T.H »

Ilus. Pagan võtaks, väga ilus!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Birgit , putuka oled sa sidunud ilusa ... aga jah , vaimult vaene. Mõnda rohtu , mis aitaks ? :roll: Oi , sa ei taha kuulda minu soovitusi siin avalikus foorumis :oops: Selle putuka kõige suurem viga on see , et puudub külmadele vetele vajalik kontrast . Kontrast ei ole see kui seod (nagu mõni härra siin) suvalise sousti kokku vaid kontrast on kindlad värvikombinatsioonid , mida peab lihtsalt teadma . See töö on enne meid ära tehtud ja vaevalt meil midagi sinna lisada on. Kuigi jah .... kui ikka aastast aastasse pidevalt tegeleda asjaga , siis mingi nipi leiab. Seo teine samasugune ja sabaaluseks jätkuks pane hiina punane , saad võrrelda.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Birgitile veel .... Selle putuka tiivas oled kasutanud kalkuni sulge , ülevalt teine kui mu silm õieti seletab . Vot see kalkuni sulg on saatanast , seda ei kasutata eriti (see pole ainult minu arvamus) . Või kui kasutatakse , siis suvistes putukates 1-2 fiibrit , mitte rohkem.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas sepaonu »

Minu meelest on Birgiti putukad puhas classika
https://www.google.ee/search?q=barbie+a ... d=0CBwQsAQ
Ken lihtsalt pildi nurka lükatud :lol: , kuigi on ennast ilusti musta smokki riietanud.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas Birgit »

No kuulge härrased, kui nüüd kitty-barbile kontraste lisada... siis peab ju soojast toast vastiku ilmaga välja minema :roll: . Õhtul kamina eest mõtlen selle teema peale, kui muud kasu ei saa siis vähemalt turgutab vaimu :)
…aga Ken jätke rahule
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Birgit , katsun ennast välja vabandada sellega , et õhtuseks mõtlemiseks ja sidumiseks panen näidise ..... :roll: Kui ilusti järele seod (ja mingeid dopinguid ega rohtusid ei tarvita ) saadan kasutusjuhendi . :)
Manused
PA020063.JPG
kalalt
Postitusi: 65
Liitunud: 09.12.2013, 16:22

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas kalalt »

20141002_103526.jpg
Kontrastid... Sidusin endale mõne Villen Villapaita. On see siis nö. allraunder või tumedatele, vihmastele ilmadele?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: PUTUKAD 2014

Postitus Postitas AndriPro »

Villen villapaita on Teno ääres tegija , õigemini ala-tenos , st Utsjokist allapoole. Peale vaadates peaks olema jah niisugune sitase ilma putuk , aga tenos toimib see iga ilmaga . Meie oludes .... Mul oli see paar aastat karbis , ei mäleta , kas T.H-le ka sai . Igastahes minu käes see siin ei toiminud ja karbis seda rohkem pole. Kui õieti mäletan , siis tume jõepõhi pidi olema selle putuka häving . Mul siin ometi kruusad -liivad , aga ei . Ei tule isegi ühtegi kala meelde , et oleks sellega saanud . Teno ääres on need villapaitad väikesed nagu kärbsesitad .
Vasta