Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Mõtlesin ......, et tulen ka homme jämmile......... sitase autoga.
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Rõõm oli jälle lendõngehuvistega kohtuda, sain ka kahekäliste osas vajalikku infot alustamiseks. Tänud minu poolt!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Sel aastal oli rahval ikka kiire , paljud ei saanudki tulla ja kodutee oli kiire tulema. Kõige suurem rõõm oli kuulda , kuidas ühel ja teisel õngitsejal omaseotud putukad toimivad. Ei ole need talvised koossidumised päris raisatud aeg.
Selle kiirustamisega hakkab jämm kaotama oma algset nägu . Seda oli ka karta , kui rahvast juurde tuleb . Üks jämmimine tuleb sel aastal veel . Vaja on ju ära süüa üks sügisene lõhe.... Seniks elamusi.....
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Sellest jämmi algsest näost....... Mul on elus üks teine kirg veel peale lendõngitsemise , see on tantsimine. Kui argipäev hakkab elu segama , siis tuleb otsida võimalus ja tantsima minna . Tavaliselt peame naisega tantsupõrandal vastu nii 4-5 tundi , on ka 9 tunniseid tantsimisi olnud. Õhtul koju jõudes on tunne nagu oleks ülikond kummiliimiga selga pandud , hommikul ei taha kuidagi voodist tõusta ja trepist üles-alla käies on tilk püksis , aga see tunne ....... ja see sära naise silmades ........ see on jämm.

Ehk siin on jämmi.....http://www.metacafe.com/watch/sy-142109 ... sic_video/

Putukas vihiseva nööri otsas on KING , kõik muu on juba vähem tähtis.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Aasta alguses pidi nagu jämmimisest juttu tulema..... Krt , varsti jaanipäev käes juba , aga ei midagi... :lol:
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

Kui aknast välja vaadata, kisub tõepoolest jaanipäevaks...seega viimane aeg nokk lahti teha ;) .

Nagu ütlesin, et kui keegi midagi paremat välja ei paku, siis mina võin välja pakkuda Tallinna lähistel ühe 25 m2 kaminaruumi ja sauna. Ruumi mahutaks laua taha arvatavasti ca 15 huvilist, seega kiirematel võib sel korral olla eeliseid :) . Pakutakse teed ja kohvi ning kui kala leiab, siis ka mõne võiku. Mustemad tegelased võivad pärast ka sauna saada. Kuupäevana pakuksin esimese hooga välja 16. veebruari.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

1. Andri
Jarlo
Postitusi: 356
Liitunud: 21.04.2012, 22:18

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Jarlo »

2. Jarlo
3. Rain
Ahti
Postitusi: 20
Liitunud: 19.04.2012, 08:59

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Ahti »

4. Ahti
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tarvo »

5. Tarvo
Vasta