Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas T.H »

Vaata siis, et ridvad ilusasti tasakaalus oleks :D
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Ei mina seda tasakaalu vaatama hakka .... see rohkem sepa rida. :)
Käisin hommikul juba silitamas eilseid ritvu. Valmis said üks kuuejalane , üks kuue ja poolejalane ja lõheritv kaheksa ja poolejalane sai uue tuuningu.

Kuue ja poolejalane on siis kuuekandiline versioon eelmisel aastal tehtud neljakandilistest roosadest. Kõik ok , paine hea ja tunne hea , kerge ....aga gurude ritv see ei ole . Gurude ritv on ikka noaga vestetud ja roosa. 8-)
Kuuejalane sai ehtne pinnakapüss , kerge ja kiire . Huvipärast kõndisin mööda elamist ringi , et palju neid kuuejalaseid ka on juba .....kuus tükki leidsin 8-) . Peaks suveks jaguma , arvan :roll:
Lõheritv oli teada ja see tasakaalu ebakõla , mis mind häiris , sai seekord likvideeritud. Nüüd ei ole muud vaja kui üks värske #8 GPX.
Roland
Postitusi: 28
Liitunud: 07.06.2013, 19:11

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Roland »

Plaanis osta juurde vähe kangem ritv kui praegune 9' #5. Valida on kahe vahel, on keegi äkki sama ostnud või oskab aidata valida, emba-kumba :

1) Airflo 10'/10,6'/11' #7-8
http://www.taimen.com/en/ee/product/air ... 283/103719

2) Greys 10' #7/#8
http://www.taimen.com/en/ee/product/gre ... 145/103637

Peale läheb visioni deep rull
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas ZiiN »

Endal olemas Greys GRXi+ 7' 3# ja Greys GR50 6' 3# sõbral on ka GRXi+ 9' 7#. GR on GRXi+ nö "jätkuseeria". Ei oska nüüd öelda palju on vahe GR30 ja GR50 vahel, kirjade järgi peaks olema toimelt natuke aeglasem. Väga normaalsed kaikad kõik sellise hinna eest :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Selle talve projekt hakkab vaikselt " otsi kokku tõmbama" . Mõni rõngas veel siduda , üks butt vahetada , ehk leiab veel nipet -näpet .... Uus idee ka leitud ( tänu sepa juures peetud jämmile).
Siis mõtlesin , et kusagil võiks ikkagi olla lendõngestuudio ja kalatiigid harjutamiseks . Igaks juhuks ostsin paar rekkatäit palki ja hakkan materjali lõikama .... äkki saab asjast asi.....
Manused
P1270614.JPG
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Selle talve projekt hakkab vaikselt " otsi kokku tõmbama" . Mõni rõngas veel siduda , üks butt vahetada , ehk leiab veel nipet -näpet .... Uus idee ka leitud ( tänu sepa juures peetud jämmile).
Siis mõtlesin , et kusagil võiks ikkagi olla lendõngestuudio ja kalatiigid harjutamiseks . Igaks juhuks ostsin paar rekkatäit palki ja hakkan materjali lõikama .... äkki saab asjast asi.....
Andri, see on väga hea mõte. Aga mina ei tea kas satun seda stuudiot ja tiiki kasutama aga raudruuna omanikel on hea koht kus õppida ja kui sinna särjed, kogred, karbid ja teisi järve kalu sisse tuua siis seda parem(Haug, Ahven ilmuvad ise). ;) :) :)
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

vii kirjutas:
AndriPro kirjutas:Selle talve projekt hakkab vaikselt " otsi kokku tõmbama" . Mõni rõngas veel siduda , üks butt vahetada , ehk leiab veel nipet -näpet .... Uus idee ka leitud ( tänu sepa juures peetud jämmile).
Siis mõtlesin , et kusagil võiks ikkagi olla lendõngestuudio ja kalatiigid harjutamiseks . Igaks juhuks ostsin paar rekkatäit palki ja hakkan materjali lõikama .... äkki saab asjast asi.....
Andri, see on väga hea mõte. Aga mina ei tea kas satun seda stuudiot ja tiiki kasutama aga raudruuna omanikel on hea koht kus õppida ja kui sinna särjed, kogred, karbid ja teisi järve kalu sisse tuua siis seda parem(Haug, Ahven ilmuvad ise). ;) :) :)

Nojaa .... hea mõte see võib ju olla . Aga tavaliselt nimetatakse niisuguste mõtete teostajaid hulludeks. :lol:
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Eks seesugused hullud ongi edasiviiv jõud. :P :P Kui meie eelane ei oleks puuotsast alla tulnud oleksime ikka puuotsas ja järaksime toorest liha. Ja eks teised hakkasid kaaslast ka imelikuks pidama kui ta puuotsast alla kargas ja taaruval jooksusammul mööda maad lidus või siis kui metsatulekahjuküpset liha sõi või... .
Ja ega sind ei ole ju kunagi teiste arvamus erutanud mida teised sinust arvavad. Kuigi minul selles suurt kasu ei tõuse on heameel, et teised saavad seda kasutada ja kui veel seal sünnivad õpetlikud videod siis seda enam.

Nii et jõudu!!!
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Küsiks arvamust Vision Koma kassetiga variandi kohta. On keegi näppinud seda ja oskab hinnangut anda? Kassett lahendus tundub mulle hetkel kõige mõistlikum, tahaks suvel erinevaid nööre proovima-võrdlema hakata.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Madis kirjutas:Küsiks arvamust Vision Koma kassetiga variandi kohta. On keegi näppinud seda ja oskab hinnangut anda? Kassett lahendus tundub mulle hetkel kõige mõistlikum, tahaks suvel erinevaid nööre proovima-võrdlema hakata.
Madis, tahaks ka seda ketast osta aga mull sealt poest (flyfishing.ee) osta enam millegipärast ei õnnestu. Küsisin selgitust aga seda ka ei antud. Täielik vaikus :!: :?: :?: :?:
Vasta