Jämmime või ?

Vasta
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Mina ei käinud,ei oska kaasa rääkida.Ometi keegi ju käis?Mees küsib lihtsa küsimuse,on siis raske kellelgi vastata?Küsiti valesti või on küsija vale persoon, veel midagi?Ei saa ma aru sellisest arutelust.
Juks
Postitusi: 11
Liitunud: 27.06.2016, 13:30

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Juks »

Raudsilla jämmil käisin. Terve päeva kuni pimedani heitsin ja heitsin ja heitsin erinevaid putukaid. Heitsid ka kõik teised mehed.
Tulemuseks oli minul paar imeõrna võttu. Madisel õnnestus toruputukaga mõned smoldid välja võtta. Mulle tundub, et sattusime jämmil
just sellise päeva otsa kus kala oli põhjas "ankrus". Sain kokku nelja landimehega kes olid üllatavalt sõbralikud ja jagasid lahkelt infot
kuidas eile oli kala tulnud. Näidati ka telefonist pilte jne. Sellel päeval oli ka neil täiesti nulliring. Madis jäi veel päris pimeda peale,
kui just temal midagi saada õnnestus siis ehk ta valgustab natuke.
Pärnakas
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Tänud Juks,et võtsid vaevaks vastata.Stiilselt nullitamine on pikapeale õpitav,teinekord saan isegi sellega päris hästi hakkama :) Kui saladus pole,siis kalapüük kalapüügiks,aga mis peale selle veel toimus?
Juks
Postitusi: 11
Liitunud: 27.06.2016, 13:30

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Juks »

Kui Sa mõtled elavat arutelu lõheputukate osas siis see oli täitsa olemas. Tänud Andrile lõheputukate näitamise ja koolituse eest.
Pärnakas
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

Selged pildid,emotsioonid ürituselt ilmselt olemas ja veelkord tänud,et võtsid vaevaks vastata.
mast
Postitusi: 37
Liitunud: 23.10.2014, 23:03

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas mast »

Pole jupp aega foorumisse vaadanud, käisin minagi kohal. Võtsin #7 ridva kaasa lausa, et no suurt kala ikka püüdma. Andri rääkis lõheputukatest parajasti kui kohale jõudsin. Ajasin tunked selga, kuulasin natuke aega, tegin mõned heited silla all, siis kuulasin natuke veel ja juba läkski ametlikult püügiks lahti. Kohalik mees andis nõu kuhupoole sammud seada (suured tänud!) aga mu lõheputukatest polnud keegi huvitatud. Kuulpeaga nümfina seotud red tag päästist päris nullist, paar silku ja teise paari täitsa pöialpoisse petsin ikka ära.
Mikk
Postitusi: 78
Liitunud: 14.12.2016, 08:45

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Mikk »

Tänud Mastile ja Juksile minu poolt ka ,et kribada viitsisite! Krt hetkel sellised ajad, et heal juhul korra 2 nädala tagant jõuab kalale. Aga eks seda võrra rohkem tuleb antud päeva nautida. Edu!
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Õhku jäi rippuma küsimus putukajämmist. Kas teeme sellel aastal või järgmise aasta algul..... või siis sellel aastal ja järgmise aasta algul ka ?
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Kes selle küsimuse õhku viskas, et ta ripub seal ja keegi ühtegi prääksu ei tee 8-)
Ma kahtlustan, et kui selle aasta sees punnitada üks putukasidumise jämm, siis osalus jääb lahjaks, aasta lõpus kõik kuhugi jooksevad paanikas 8-) , kõigil kiire.
Uue aasta sees võiks ühe ikka teha küll, kerisin mõne lehe foorumit tagasi, eelmine aasta oli märtsi alguses. Mu poolest võiks jaanuar-veebruar äkki olla ? Metsiku pakasega muidugi ei taha. Seda ei tea, mihke talv tuleb, plirtsplärts või kõlisev külm.
Kus teha ? Paar korda siin minu külas tehtud, ma võin uuesti teha, kuna suur koppel ja jõuan seda maksta ja sõitma ka kuhugi ei pea 8-) Kilulinnamehed hõõruksid jälle käsi, lõunapooltmehed alustaksid ja lõpetaksid oma päeva pimedas. Vahelduse mõttes võiks tardos teha, kui keegi leiaks sobivad ruumid jõukohase hinnaga ja natuke orgunniks pisiasju - kohvivõimalus, lauad-toolid-juhtmed jms.pudipadi.
Ja loomulikult see igavikuline küsimus - mida keegi ootab sellest jämmist ? 8-)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas ZiiN »

Mina loomulikult hõõruks käsi ja lükaks Sepaonu jälle tanki aga pole hullu kui kuskil kaugemal, saavadki Tallinna mehed ka kopereeruda ja pikemalt autusõidul mulli ajada :)
mina pakuks muu sidumise kõrvale, et võiks olla ka väike kapi ja putukakarbi tuulutamise üritus... Ehk siis talvel aega oma varustus üle vaadata ja siis ülearust kraami kas tasuta jagada või müüa/vahetada. Endal ka sellist kraami mida ära visata ei raatsi aga heade sõnade eest jagaks ära küll.
Lisaks võiks veel olla putukakarpide väljanäitus, kus saab oma silmaga vaadata ja käega katsuda putukaid - Samas saaks kohe sidujalt küsida, et miks ja kuidas.
Üks suur ämber võiks ka nurgas olla kuhu oma ülearuseid/koledad putukaid panna, et siis huvilised saavad endale võtta... kui kellegile ei ole neid vaja siis saab päeva lõpus nendega hüvasti jätta :roll:
Vasta