Jämmime või ?

Vasta
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Minul oli (ja on) omakasupüüdlik plaan .Nimelt teha jämm 25 meetri kaugusel minu elumajast , "sidumispingis". Minul jääks sõitmine , pakkimine ja igasugune muu tohuvapohu seoses jämmiga ära.Piisab kui keedan laari kohvi ja kütan kaminat. Miinuspool asjal on see , et osalejate arv saab olema piiratud."Sidumispink" ei ole kummist.Kes käinud , see teab kui suur see majake on.Jutustada oleks isiklikult minul päris palju. On üht-teist juhtunud lõheputukate ja wet fly-de vallas.On katsetatud ja püütud.Huvilised saaks ka ritvu - rulle näperdada.Jutustamist sai just harjutatud ka. Eile käis üks paparatso , sai jutustatud nii, et lõualuud veel täna tuimad.
T.H
Postitusi: 977
Liitunud: 19.04.2012, 21:15
Asukoht: Tartu

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas T.H »

AndriPro kirjutas: 09.11.2017, 19:01 Minul oli (ja on) omakasupüüdlik plaan .Nimelt teha jämm 25 meetri kaugusel minu elumajast , "sidumispingis". Minul jääks sõitmine , pakkimine ja igasugune muu tohuvapohu seoses jämmiga ära.Piisab kui keedan laari kohvi ja kütan kaminat. Miinuspool asjal on see , et osalejate arv saab olema piiratud."Sidumispink" ei ole kummist.
Siit võib välja lugeda siis,et osavõtust huvitatute vahel korraldatakse loosimine,või on üritus kutsetega?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Kui võtta viimastel jämmidel osalejate arv , siis peaks loosimine ja kutsed ära jääma.Mahub ära.Kui peaks tõesti mingi enneolematu huvi jämmimise vastu tekkima võin kohvi keeta ka rohkem kui üks kord.Võib-olla oleks nii veel lihtsam , üks kindel kuupäev ei pruugi kõigile huvilistele sobida.
Juks
Postitusi: 11
Liitunud: 27.06.2016, 13:30

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Juks »

Ootan huviga kuupäeva, et plaanid vastavalt sättida!
Pärnakas
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas otu »

Tatatatataaa ... toredaid inimesi pole ammu näinud. Pinki ka ainult pildilt. Ootan kuupäeva! Äkki antakse kodunt kapsapirukas ka kaasa ... :roll:
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

No ma murran pead selle kuupäeva üle. Praegusel hetkel on tunne , et see aasta võiks nädala jagu pikem olla.... Katsun sel nädalal asjad paika saada.
veiks
Postitusi: 43
Liitunud: 09.07.2014, 00:02
Asukoht: vilaski küla

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas veiks »

Sepaonul õigus, aasta lõpp maru kiire nagu alati😥. Jaanuar, veebruar aega suuremalt käes
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas AndriPro »

Sel aastal jääb jämm ära. Üks nädalavahetus oli ... aga "kõrgem võim" otsustas , et tuleb minna teatrisse. Ja mina olin sellega nõus , nagu alati. Järgmise aasta jämmidest räägib järgmisel aastal.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Broneerisin Ingliste kolkakultuurimaja 3 märtsiks. Igaüks, kes soovib jämmida võib anda oma panuse jämmi olemusse ehk avaldada arvamust, mida tema jämmil näha tahab või kuidas tema meelest kõik toimuma peaks.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Birgit
Postitusi: 311
Liitunud: 19.04.2012, 10:06
Asukoht: Harju-Raplamaa

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas Birgit »

3.3 tundub ajaliselt väga ok. Tahaks sidudasidudasiduda, tahaks enda jaoks uusi ideid nii putukate ehk ka sidumistehnika poolelt, vaataks materjale jne. Üks mõte oleks see, et iga tulija näitab ette 1-2 oma valiku järgi putukat ja räägib sinna juurde kõik, mida oluliseks või vähemoluliseks peab, teised võiks järgi siduda.
Vasta