Ridvad, rullid, nöörid...

Vasta
andur
Postitusi: 131
Liitunud: 21.01.2014, 20:20

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas andur »

Võimas! Aukartust tekitav see nullist ehitamine. Kas bambusest liistude lõhestamine ja kokkuliimimine, hööveldamine on ainult harjutamise ja tunnetuse asi? Pean silmas seda, et kust meister teab, kui jämedad vastavad liistud tuleb kokku liimida ja kui peeneks hööveldada, et ta pärast hästi heidaks. Enne kui valmis pole, ei saa ju katsetada vist? Kui rõngad peal ja nöör-rull ka, siis saab heita. Või käib see "testimine" töö käigus mudides ja painutades pidevalt?
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas AndriPro »

Eks alustamiseks on internet . Seal on piisavalt materjali kuidas kopeerida mõne vana meistri ritv. Ja eks igaüks saab valida kas hakkab vanu meistreid kopeerima või valib oma tee. Kui see oma tee valida , siis on asi muidugi tunduvalt keerulisem. Minu otsus oli kohe alguses valida see oma tee , lihtsalt nii sobib paremini. Seal saab proovile panna kõik. Viimaste valmis saanud ritvade seas on üks ritv , mis läheb tasakaalu juba 80-grammise rulliga ja heidab #4 DT nööri. Päris põnev on . Seda põnevust ma nähtavasti otsingi.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Visioni Koma Kassett käes, olin kassett rulli suhtes natuke ettevaatlik, aga väga töökindel asi tundub. Nüüd vaja kassette juurde orgunnida, need mis kaasas olid on juba täis :(
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Näe, mina õnnetu ei saa omale seda koma kuidagi tellida. Mind juhatatakse PayPal -i kasutama kuigi valisin kaarti makse või siis ei lase kaardiga maksta või Eestisse ei saadeta. Madis, sa saad ju fly fishing.ee-st kassette tellida. Ega te ole seal mustas nimekirjas nagu mina.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Paraku jään musta nimekirja suhtes vastuse hetkel võlgu, aga teen lähipäevil proovi ja annan teada. Kasuta kindlasti paypaly, ei maksa krediitkaardi andmeid kusagile otse sisse lüüa.
Ilus asi see koma kassett, shampanja värv osutus õigeks valikuks ;)
Manused
Koma
Koma
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Madis kirjutas:Paraku jään musta nimekirja suhtes vastuse hetkel võlgu, aga teen lähipäevil proovi ja annan teada. Kasuta kindlasti paypaly, ei maksa krediitkaardi andmeid kusagile otse sisse lüüa.
Ilus asi see koma kassett, shampanja värv osutus õigeks valikuks ;)
Ma kardan, et need kassetid mis on fly fishing.ee-s müügil sinu pildil olevale kettale ei sobi. Sinu mudel on uuem. Seda paypaly ma ei usalda. Kord oli tegemist ja natukese ajapärast oli võõra kauba eest arvelt natuke tutsu võetud. Krediitkaardiga tehtud ostudelt seda rõõmu ei ole minule veel tehtud.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas sepaonu »

flyfishingu TELLI nupp tähendab seda, et nad peale selle nupu vajutamist hakkavad uurima, et kas seda kaupa on ja kas nad millalgi ka toovad seda. Võrreldes muude netipoodidega, kus kaupa ostetakse sisse siis, kui seda on mingil ajahetkel hulgiladudes heas valikus on selline tellijavaatame äri ajast ja arust. Ma saan aru, et eesti on väike maa ja ostetakse vähe aga mu meelest on ainuvõimalik võimalus äri ajamiseks kaupa omada. Närviline putukaullike on närinud küüsi, lugenud foorumeid ja raha ja lõpuks on jõudnud arusaamisele, et nüüd on tal seda vaja ja ta tahab, et tema läikiv või värviline asi oleks umbes nädala pärast näpukeste vahel ja saaks silitada seda.
Kui netist osta, siis pole mingit vahet, et kust kohast see uus kallike sinu poole teed alustab. Põhjus eesti netipoest ostmiseks oleks näiteks see, et tuleb sinu juurde 24h ja sulle jääb võimalus lahendada garantiiasju emakeeles ja kohale sõita või odavalt oma garantiiasi tagasi saata vahetuseks.
Visioni eestipoolse garantii osas olen ainult kahesuguseid kogemusi kuulnud, väga hea/aumehelik teenindus ja väga sitt ja kummivenitus, midagi keskpärast pole kuulnud.
Minu kunagine katse seda sedapidi(kaup kohal ja ostuvalmis) teha ebaõnnestus täiega. Tellisin oma netipoodi riideid, prille ja pesusi, huvigrupiks olid sellel ajal jigimehed ja norra ookeanipüügimehed. Mitte sttagi sisuliselt tarnida ei suudetud, ka vastata ei osatud, et millal siis umbes saab, ma tean niigi, et sisseostuks on sobivamad ja mittesobivamad ajad. Kontakt oli kogu aeg olemas, keegi mind ei ignoreerinud suhtluse osas :idea: , noh kuidas läheb, kus mu kaup on, vaatame, reaalne olukord siiski selline, et tellisin igast suurusest 3 riidekomplekti ja sain ühe jope xxl ja ühed püksid s, puterdus arvetega ja kokkuvõttes mulje, et pea ei tea, mis saba parasjagu teeb. Ma suht rahulik tüüp, lõpuks karjusin telefoni ja lõpetasin selle suhte.
Selle koma kassetikaga vast vii selline lugu, et selle saadavus nullilähedane. Madis ma saan aru proovib kasette flyfishingust tellida, võiks ka möödaminnes küsida seda vii värki, äkki mingi kommunikatsioonihäire. Võid veel ise laiast maailmast otsida või kellegi abi paluda, a ma väikse surfinguga vaatasin, et seda vana mudelit #9-11 pole, mujal ka tellimiskraam, võibolla mõni osavam leiab. Paypali osas ma arvan, et sa puterdad, midagi üleliigset seal keegi maha ei saa võtta. See makse/ostukeskkond on turvaline, kõik kontoomanikud läbivad väikse kontrolli ja kui keegi sulle tünni teeb, siis saad oma raha paypalist tagasi.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

Sepa jutt Paypali suhtes on õige. See on sisuliselt ainuke 100% usaldusväärne vahed netist tellimisel.

Seda kas minu rull uuem on, ma ei usu. Koma kassetti on algusest peale 2 varianti olnud, suurem ja väiksem. Välja näevad erinevad.
Või ei ole nii?
Koma kassetti UK-s stockis küll. Minu müüjal oli neid 4 vist. Päris mitmes poes nägin kohal 10 või rohkem.
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas vii »

Madis kirjutas:Sepa jutt Paypali suhtes on õige. See on sisuliselt ainuke 100% usaldusväärne vahed netist tellimisel.

Seda kas minu rull uuem on, ma ei usu. Koma kassetti on algusest peale 2 varianti olnud, suurem ja väiksem. Välja näevad erinevad.
Või ei ole nii?
Koma kassetti UK-s stockis küll. Minu müüjal oli neid 4 vist. Päris mitmes poes nägin kohal 10 või rohkem.
Miks siis saadeti Paypalist ostu arve. Mina seda asja ei ole tellinud ja kontolt oli võetud see summa mis oli arvel. Kuidas seda seletada?
Koma kassette vanemal mudeli ei ole seda mutikat millega kassett kinni keeratakse aga sinu pandud pildil on mutikas olemas.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Ridvad , rullid , nöörid...

Postitus Postitas Madis »

vii kirjutas:
Madis kirjutas:Sepa jutt Paypali suhtes on õige. See on sisuliselt ainuke 100% usaldusväärne vahed netist tellimisel.

Seda kas minu rull uuem on, ma ei usu. Koma kassetti on algusest peale 2 varianti olnud, suurem ja väiksem. Välja näevad erinevad.
Või ei ole nii?
Koma kassetti UK-s stockis küll. Minu müüjal oli neid 4 vist. Päris mitmes poes nägin kohal 10 või rohkem.
Miks siis saadeti Paypalist ostu arve. Mina seda asja ei ole tellinud ja kontolt oli võetud see summa mis oli arvel. Kuidas seda seletada?
Koma kassette vanemal mudeli ei ole seda mutikat millega kassett kinni keeratakse aga sinu pandud pildil on mutikas olemas.
Sain nüüd õigesti aru, et kogu arve tõmmati tühjaks või? :shock:
Paraku on päris palju neid saite kes teevad paypal-i järgi, näiteks mingi paiypal.com vms oli kunagi. Sinna kaardi andmed panid siis olid rahast ilma.
Samas kui juba arve postkasti tuli, siis ilmselt ikka vajutasid tellimise nupule.
Vasta