Jämmime või ?

Vasta
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Põhimõtteliselt nõus Birgitiga.
Rääkisin Ralf Maega, kui kalastaja väljaandmine ohus pole ja pool päeva aega näpistab, siis tuleb läbi ja räägib kuidas lendõngitseja saab paremaid pilte teha nii kalal, kui ka putukatest. Ma arvan, et pildistame mittevähe 8-) seal. Kuigi ma endiselt teen koledaid pilte, siis mind aitas paremaks millalgi kruusi kohvi pikkune jutt Ralfilt.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas allu0 »

Ise arvan, et kalastaja väljaandmine varsti vägagi ohus...Avastasin, et ajakirja hind on seitsmelt kümne peale tõusnud. Ei tea kas on kõige kallim eesti ajakiri või mõni veel kallim??
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Milleks selline kontekstist väljarebitud vaimutsemine ja tähenärimine jämmi teemas ? Inimesed arutavad kuidas asja korraldada, kellel on midagi näidata, kellelt oleks miskit õppida, kuidas kogemusi vahetada. Tee omale kuskile teema - eesti ajakirjanduse olukorrast ja hindadest või kalastaja ajakirja nimeline teema ja ohi seal. Ralfil pole kalastaja hinnapoliitikas mingit sõnaõigust, ta on tööl toimetajana.Ma võin sulle anda lugeda Pohjolan perhokalastaja artikli - parempia perhokuvia ehk maakeeli kuidas teha paremaid putukapilte ja ilma rahata asja puhul pole ka vaja ohkida, et ajakiri maksab 13,90 Minu meelest ei korva ükski artikkel seda kalamehelt kalamehele otsest õpet, et näe tee nii.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas allu0 »

Sepp ei olnud see mingi tähenärimine ega vaimutsemine lihtsalt väike tähelepanek.
Sinu kui härra Õige tekst on muidugi siin kohane , et mis ametit Ralf peab, kui palju hinnapoliitikas kaasa saab rääkida ja "kui kalastaja väljaandmine ohus ei ole".

Ma ei kahtlegi, et ta on õige inimene pildistamisest v muust kalastamisega seonduvast rääkima ja samuti ei kahtle jämmi teemade arutamises või selle korraldamises.
allu0
Postitusi: 111
Liitunud: 14.03.2014, 10:00
Asukoht: Võru/Põlva

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas allu0 »

Nüüd siis ikka asjakohast ka. Mina ootan samuti sidumisalasi teadmisi (uusi võtteid, ühe materjali asendamine teisega ja pildistamis oskus) .
ZiiN
Postitusi: 558
Liitunud: 14.03.2013, 10:54

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas ZiiN »

Ise pakkusin välja et jammil võiks olla väike miniturg ja laialijagamise laud ka... Tegin esimese reha oma kola hulgas ja kuhjasin mõned asjad äraandmiseks. Putukad on sellised nagu nad on aga kunagi ei tea mida kellegil vaja võib minna... kui kunagi alustasin siis iga püügikord jätsin neid peotäie põõsastesse ja ometi sain ma nendega ka kala 8-)
jamm.jpg
Niiet need kellel ajavad karbid üle ääre võivad kasvõi anonüümselt annetada putukaid algajate fondi :lol:
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Hea algatus ziinilt, võib miniturutada ja niisama jagada, ma võin kah putukad ühe peno peale tõsta ja jagamislauale tuua aga seda siis juhul, kui siit teemast selgub, et osalevad sellised, kellel vajadus olemas. Ma oma pea järgi kunagi seda heiet jagasin
viewtopic.php?f=7&t=180&p=7102&hilit=villa#p7102
kui keegi mainib, et tal vaja, siis pakendan uuesti ja võtan kaasa.
Kuna veel umbes kaks nädalat aega jämmini, siis metsikut survet pole mõtet osaluse kohta peale pressida aga mingid päevad ennem üritust võiks selge olla, et palju umbes tuleb inimesi.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Umbestäpselt nelja päeva pärast, ehk laupäeval 3 märtsil Inglistel, kaardilink
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=8e4218 ... 62be02d47c
Ma teeks ettepaneku sujuvaks stardiks, ehk algus võiks olla 10-11 vahel.
Eilse seisuga oli Ralf tulemas, räägib neile, keda fotondus huvitab.
Kohvimasina tassin kohale, ellujäämisvõileibu teen nii palju, kui palju ma tean inimesi tulevat.
Kuna ma kohalik, pakkariga hea võtta, siis materjalid, paar sidumispinki, paar lampi ja riistad võtan.
Kes miskit ürituse kohta prääksatada tahab, siis reede õhtuni on aega.
Viimati muutis sepaonu, 27.02.2018, 13:04, muudetud 1 kord kokku.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
tarvo
Site Admin
Postitusi: 118
Liitunud: 12.04.2012, 22:32
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas tarvo »

ma loodan, et sepaonu mõtles ikka 3. märtsi, muidu pean kiirelt ajamasina otsima, kuna plaan ka kohale tulla :)
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Jämmime või ?

Postitus Postitas sepaonu »

Loomulikult mõtlesin ma 3 märtsi, näpud lihtsalt ei teadnud seda, nemad kirjutasid, mis tahtsid 8-) Parandasin ära.
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Vasta