Putukad 2013 hooajaks

Vasta
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas tuutu »

P1110398.JPG
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas tuutu »

Ahjaa, see leitud kuskilt soome foorumist..jutt käis juurde miskit sellist: norrakas püüdis, ujuv nöör, veest minevad heited nii 25m kanti. Sisse võeti väga aeglaselt....
Niiet igast asja on.
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Neid vaidlusi putukate ja ka lõheputukate üle on juba loetud mõnegi piibli jagu ... isegi kaasa räägitud. Vaadake , käib jälle see vaidlus , et kas värvid või tegumoed või veel miskit on seal putukas tähtis..... Et vaieldakse nagu putukate üle. Aga tegelikult loeb sellistest vaidlustest väga täpselt välja kui palju on ühel või teisel mehel kogemusi selles putukaga püügis. Nii palju kui sul on kogemusi , täpselt nii tark sa oma jutuga oled.
Ise nagu suurt vaielda ei viitsi enam , aga vahel ikka küsitakse , et missugune on see õige . Olen ikka vastanud , et seda saab teada väga lihtsalt . Seo mingi 4-5 tuhat putukat , püüa need hoolega läbi ja mitte keegi ei pea sulle ütlema missugune on õige ....sa tead seda ise.
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

tuutu kirjutas:
Aga nagu ma ikka ütlen, ma üle keskmise loll. Ja ma ei tea sest asjast midagi. Iga päev tundub,et jään järjest rumalamaks ses asjas...
Eile käisin Andrei juures, kulus taas 50-raha....see pole ju normaalse inimese tunnus? Või on? :evil:

Harutasin värskelt liimitud ridvalt nööre ümbert ja mõtlesin seda tuutu juttu ......see pole ju normaalse inimese tunnus? Või on?
Olen endale jälle juurde teinud 10 ritva . On see normaalne? Järgmine suvi nendest 10-st on 1-2 tk käigus , ülejäänud korjavad tolmu. No aga kuidas ma siis teada saan , missugused ridvad mulle meeldivad ? Ikka nii , et tee mingi ports valmis , saab palju teada ...ja kui hästi läheb , siis saab ka ridva , mis meeldib.
tuutu
Postitusi: 116
Liitunud: 13.08.2012, 15:38

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas tuutu »

Sinu suhtes ei tea, Andri. Ja seisukohta ei võta ka. Sest ma ei tea, millised on su motiivid... :geek:
Aga enda kohta tean, miks nii ütlesin. Mul on kodus materjali, nööre jm lademes...ikka on vaja miskit juurde tarida. Ma arvan,et putukaid on ka mõni tuhat ikka. Ma iial ei püüa neid ära. Aga ikka vahel teen mõne juurde.
Sepaonu ütles mulle selle kohta et: alati võid õigustada ennast väitega, et njärvud läbi ja teraapiat vaja....
On asjalik nõuanne ja eks ma sellega end õigustangi. Iseenda ees ka.
Erinevatest kalastustehnikatest loodan enim õnnele...
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas AndriPro »

Selles õigustamise suhtes on mul vedanud.... Kunagi ammu püüdsin ka õigustada , et milleks seda kõike ja nii palju jne...jne. Ja selle peale ütles üks hea inimene , et ei ole midagi vaja õigustada ,ei motiive ega selle kolu rohkust , ega raisatud aega..... mõtle parem sellele kui seda kõike sinu elus ei oleks. Ei oleks neid sõpru , kellega ikka ja jälle jõe ääres või kus iganes trehvad , ei oleks seda hobi mis sind huvitab , ei oleks virnade viisi neid "mänguasju" millega ise mängida ja vahepeal sõpradelegi näidata. Ei oleks võimalust istuda õhtul sidumispingi taha ja siduda üks putukas ....on seda siis vaja või ei.
Nii , et võib küll , nii , kainelt võttes kiruda ....... aga tegelikult peaks olema ikka päris rahul , et see kõik olemas on.
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

sa sega mind ju sellega, et sul on oma maailm ja ma ei sega sind ju sellga, et mul on oma maailm
http://www.youtube.com/watch?v=NMwo0vV7kUc
motiive polegi vaja, pange konks pinki ja laske vaim vabaks, mul hommikune putukas valmis, lähen teen kohila käredas mõne koleda heite
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas sepaonu »

Tegin natuke nümfe
nymfid.jpg
enamusel torax hüljes, ühel cdc dubbing
ühe tegin sihkse
konks kama170 #14
niit danwille 70
saba kuke fiiber
tag ja keere lagartun hõbe
kere must floss
torax m hüljes
pun kuulpea
hackel hall püü
softvalelpool.jpg
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
lauri
Postitusi: 82
Liitunud: 20.04.2012, 11:10

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas lauri »

see viimane on magus tükk, tuletab mulle meelde, et peaks minema harjust püüdma, hooaeg täies õies hetkel, saaks vaid töölt minema. ning pisut keele kallal norimist ka - hackle/häkkel/häkel asemel kasutage sõna 'sulis', palju ilusama kõlaga kohe.
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Putukad 2013 hooajaks

Postitus Postitas Madis »

Küsiks natuke materjalide kohta. Sain sõbralt pool rebast ja väga suure tüki põdravasikat. Mis nendega teha saab? Põdra karv läheb katki ülikergesti, kergelt sõrmotsaga tõmmates läheb karv katki.
Rebase aluskarva proovisin dubbinguks kuivale, uppus nagu kivi...samas pikk karv tundub tiivaks sobivat.
Vasta