Kalalkäigud.

Vasta
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

Õnnitlused esimese merekala puhul, vähemalt nüüd teame Sinu alatuid võtteid :D
vaike.jpg
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

sepaonu kirjutas:Hommikul oli kerge virvendus ja triiv ka, sain paadist ühe jooksu ja äramineku aga kogu järgnev päev kujunes selliseks, et paadist mitte üht kala, punnitasime, mis me punnitasime, sihkse peegliga oli targem paadis ainult soojendada ennast, kõik kala ainult kahlates.
Liikuvad pildid
https://www.youtube.com/watch?v=ed0LdvG ... e=youtu.be
Mis versioon Sul GoProst on ja kaua aku külmema ilmaga kestab? Mingi uus nuditud 140 eurine variant on müüki tulnud aga aku pole vahetatav, ei tea kui halb see on...
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

mul hero3 silver, kaks originaalakut, kaks hero3+ miskid uuemad, kokku 4 ehk muretu elu, külma aega ei tea, mingit järjestikulist akukestvust ka ei tea, ma järjest kogu kalapüüki ei filmi, ikka siis, kui on selge, et nüüd võiks käima panna, põhimõtteliselt sellise valemiga tegin kahe akuga nädal tundrat kaks korda (2akut =nädal), ükspäev toas filmisin 2h järjest esimest korda, aku tühjaks ei saanud, wifit sisuliselt ei kasuta, kuigi pult olemas. Kui hea või halb mingi muu nudi on või pole, ei tea, pole spetsialist vaid tavakasutaja.
Praegu omal põhiprobleem hääl, see junn on nii ehitatud, et kui on aukudega tagakaan, saad hääle ja võimalus kõik muu vees ära tappa(nagu juhtus ziini teamil)või veekindel kest ja häält sisuliselt pole, kui just ei karju. Tellisin jubinad ära ja ehitan sihkeseks, et veekindla kestaga on väline mikker, ehk kui ujuma läheb, siis kooleb ainult see mikker, mis maksab umbes 5£ ehk ühe tellisin ka juba tagavaraks ;)
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

See 5 eurine mikker peab päris ikka päris tundlik olema, pead ju sinna mingi junni tuulevarjuks otsa panema. Tuulevarjestuseta mikkri heli pole just kõige meeldivam...
Aga ära palun siis vees külili kuku, elekter ei mõju kaladele hästi :D
sepaonu
Postitusi: 1487
Liitunud: 18.08.2012, 09:29
Asukoht: ingliste
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas sepaonu »

jajah, mikker peab ikka pärispäris tundlik olema, äkki seletad selle pärispäris numbrite keeles lahti, kas see on midagi nii erilist, et salvestusseadmete laiatarbe välised mikrid ei kõlba oma näitajate poolest, palju see pärispäris tundlikkus on dB-des ja mismoodi tundlikus on seotud tuulesoki kasutamisega?
kõnnin kivirägus, prääksun flyclub.ee
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

Täna sai esimese lume kalalkäimine käidud . Harjused olid ennast ära peitnud , ilusa nullitamise päeva rikkus ära üks forell .
Manused
Foto0608.jpg
vii
Postitusi: 307
Liitunud: 23.04.2012, 22:18
Asukoht: Paide linna vurle olen

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas vii »

AndriPro kirjutas:Täna sai esimese lume kalalkäimine käidud . Harjused olid ennast ära peitnud , ilusa nullitamise päeva rikkus ära üks forell .
Mis karistuse sa talle määrasid???
otu
Postitusi: 171
Liitunud: 06.02.2013, 13:52
Asukoht: Tallinnavurle

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas otu »

Tunnistage üles kes täna Purtse sillal seisis ridvaga ... kella kolme paiku???
AndriPro
Postitusi: 3058
Liitunud: 19.04.2012, 07:35
Asukoht: Kahro küla mees olen.

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas AndriPro »

vii kirjutas:
AndriPro kirjutas:Täna sai esimese lume kalalkäimine käidud . Harjused olid ennast ära peitnud , ilusa nullitamise päeva rikkus ära üks forell .
Mis karistuse sa talle määrasid???


Minu arust on täiesti piisav karistus vastu talve ta sinna jõkke tagasi lasta , looduse meelevalda....
Madis
Postitusi: 551
Liitunud: 20.08.2013, 18:07
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kalalkäigud.

Postitus Postitas Madis »

otu kirjutas:Tunnistage üles kes täna Purtse sillal seisis ridvaga ... kella kolme paiku???
Mina ja Andrur, kordamööda :lol:
Vasta